İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kim Market Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kim Market Personel Alımı Yapacak

Kim Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Kim Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kim Market alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gıda sektöründe 1987 yılından bu yana boy gösteren firmalardan Kim Market personel alımı yapacak. Firmaya girmek isteyen personellerden beklenen ilk özellik askerlik şartı olarak karşımıza çıkıyor.

Zaten günümüzde büyük firmalarda askerlik yapmayan bir insanın iş bulması zor bir duruma geldi. Yani kendinize devamlı çalışabileceğiniz düzenli bir iş arıyorsanız sizlere Kim Market işçi alımı konusunda yardımcı olacaktır.

Kim Market Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

1987 Yılında kurulan ve günümüze kadar gelen en büyük marketlerden bir tanesi olan Kim Market eleman alımlarında da artış yaparak işsiz insanları da düşünüyor.

Elbette yıllardan bu yana ülkemizde boy gösteren firma büyümesi ile doğru orantılı olarak işçi alımı yapmak zorunda kalıyor. Siz de Kim Market personel alımı başvurusu yaparak buraya girmeye talip olabilirsiniz.

Çalışma Şartları ve Maaşları: Kim Market engelli personel alımı yapması konusunda açıklama yapmadı. Ancak Kim Market güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Yani güvenlik olan insanlar bu marketlerde iş bulma olanağına sahip olacaklar.

Çalışma şartları olarak market belirli saatler arasında çalışıyor. Diğerlerinde olduğu gibi olağan sistem bu markette de uygulanıyor. Ayrıca firmadaki konumunuza göre de maaş ödemeleri tam olarak yapılıyor. Ve sizlere prim, avans, yıllık izin gibi haklarınız da tam olarak tanınıyor.

Kim Market İş İlanları

Kim Market’e iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

En büyük marketlerden bir tanesi olan Kim market, iş ilanları yayınlamaya hazırlanıyor. Yeni açılan mağazalarda eleman ihtiyacı duyan firma, ilanlarını büyük gazetelerde ve dijital platformlarda yayınlıyor.

Ancak diğer firmalarda da olduğu gibi Kim Market işçi alımı konusunda sınırlı olarak davranıyor. Yani firmanın işçi alımlarını sınırlı sayıda yapması gerekiyor. Siz de gerekli bilgileri edindikten sonra burada çalışmaya başlayabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

 • Kasiyer
 • Reyon
 • Vasıfsız Eleman

Vasıfsız Eleman

İstanbul genelinde bulunan zincir mağazalarımızda çalışmak üzere yetiştirilecek süpermarket personeli alınacaktır.

 • Müşteri memnuniyetine önem veren
 • Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen
 • Bay / Bayan

Reyon Görevlisi

İstanbul genelinde bulunan zincir mağazalarımızda çalışmak üzere yetiştirilecek;

 • Deneyimli / Deneyimsiz
 • Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,
 • Müşteri memnuniyetine özen gösteren,
 • Tercihen lise mezunu Bay / Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Kim Market İş Başvurusu Formu

Kim Market iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kim Market’in iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Siz de bu firmaya çalışan olarak girmek istiyorsanız eğer o zaman Kim market iş başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Ancak bildiğiniz gibi bu firma da herkesi işe alamıyor.

Belirli limitlerde insanı işe aldığı için insanların özelliklerine ve iş becerilerine de bakmaya özen gösteriyor. Siz de bu firmaya başvuru yapmak istiyorsanız Kim market insan kaynakları bölümüne giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

3 Yorum

 1. mustafa 20 Ocak 2014

  kasap iş ilanın gormustum yakın bıyer aramaktayım f.evlerde oturmaktayım usta bı kasap baba melegım ilkögretım mezunuyum 12 13 seneleık deneyımım var suanda c.tepe calısmaktayım uzak geldıgı ıcın iş aramaktayım saatlerı uygunsa kim de calısmak isterım iyi gunler numaram 05384717765

 2. ferdi öksüz 31 Ocak 2014

  trakya bölgesi yöneticiliği için görüşmek istiyorum

 3. kemal demir 2 Mayıs 2014

  erbil suleymaniye dohuk zaho gibi ilçelerde açılacak kim marketlerde market yuneticisi olarak çalışmak istıyorum oralari çok iyi biliyorum ve ordaki firmaları taniyorum zer altunsa gibi tl 0536 558 92 18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir