İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kim Market Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kim Market Personel Alımı Yapacak

Kim Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Kim Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kim Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kim Market iş başvurusu

Firma Hakkında

1987 Yılında kurulan ve günümüze kadar gelen en büyük marketlerden bir tanesi olan Kim Market eleman alımlarında da artış yaparak işsiz insanları da düşünüyor.

Elbette yıllardan bu yana ülkemizde boy gösteren firma büyümesi ile doğru orantılı olarak işçi alımı yapmak zorunda kalıyor. Siz de Kim Market personel alımı başvurusu yaparak buraya girmeye talip olabilirsiniz.

Gıda sektöründe 1987 yılından bu yana boy gösteren firmalardan Kim Market personel alımı yapacak. Firmaya girmek isteyen personellerden beklenen ilk özellik askerlik şartı olarak karşımıza çıkıyor.

Zaten günümüzde büyük firmalarda askerlik yapmayan bir insanın iş bulması zor bir duruma geldi. Yani kendinize devamlı çalışabileceğiniz düzenli bir iş arıyorsanız sizlere Kim Market işçi alımı konusunda yardımcı olacaktır.

Kim Market engelli personel alımı yapması konusunda açıklama yapmadı. Ancak Kim Market güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Yani güvenlik olan insanlar bu marketlerde iş bulma olanağına sahip olacaklar.

Çalışma şartları olarak market belirli saatler arasında çalışıyor. Diğerlerinde olduğu gibi olağan sistem bu markette de uygulanıyor. Ayrıca firmadaki konumunuza göre de maaş ödemeleri tam olarak yapılıyor. Ve sizlere prim, avans, yıllık izin gibi haklarınız da tam olarak tanınıyor.

Kim Market İş İlanları

En büyük marketlerden bir tanesi olan Kim market, iş ilanları yayınlamaya hazırlanıyor. Yeni açılan mağazalarda eleman ihtiyacı duyan firma, ilanlarını büyük gazetelerde ve dijital platformlarda yayınlıyor.

Ancak diğer firmalarda da olduğu gibi Kim Market işçi alımı konusunda sınırlı olarak davranıyor. Yani firmanın işçi alımlarını sınırlı sayıda yapması gerekiyor. Siz de gerekli bilgileri edindikten sonra burada çalışmaya başlayabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

 • Kasiyer
 • Reyon

Kim Market İş Başvurusu Formu

Siz de bu firmaya çalışan olarak girmek istiyorsanız eğer o zaman Kim market iş başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Ancak bildiğiniz gibi bu firma da herkesi işe alamıyor.

Belirli limitlerde insanı işe aldığı için insanların özelliklerine ve iş becerilerine de bakmaya özen gösteriyor. Siz de bu firmaya başvuru yapmak istiyorsanız Kim market insan kaynakları bölümüne giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

3 Yorum

 1. mustafa 20 Ocak 2014

  kasap iş ilanın gormustum yakın bıyer aramaktayım f.evlerde oturmaktayım usta bı kasap baba melegım ilkögretım mezunuyum 12 13 seneleık deneyımım var suanda c.tepe calısmaktayım uzak geldıgı ıcın iş aramaktayım saatlerı uygunsa kim de calısmak isterım iyi gunler numaram 05384717765

 2. ferdi öksüz 31 Ocak 2014

  trakya bölgesi yöneticiliği için görüşmek istiyorum

 3. kemal demir 2 Mayıs 2014

  erbil suleymaniye dohuk zaho gibi ilçelerde açılacak kim marketlerde market yuneticisi olarak çalışmak istıyorum oralari çok iyi biliyorum ve ordaki firmaları taniyorum zer altunsa gibi tl 0536 558 92 18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir