Kim Market Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kim Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Kim Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kim Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kim Market, Kim Grup şirketlerinin perakende sektöründeki temsilcisidir. Kim Grup’un temelleri 1997 yılında atılmıştır. Kim Market tamamen müşteri odaklı, kar ikinci planda tutularak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla kurulmuştur. Yaklaşık 150 milyon dolar ciroya sahip Kim Market müşteriler tarafından çok tutulmaktadır. Kim Marketleri ülke çapında 80 mağazayla hizmet vermektedir.

Kim Market Personel Alımı ve İş İlanları

Kim Market İş İlanları

Kim Market’in müşteri memnuniyeti yüksek tutmasındaki en önemli etken elbette ki personel seçimi ve personel eğitimleridir. İşe aldığı tüm personellerine perakende sektörünü ve müşteri memnuniyetinin nasıl sağlanacağını en iyi şekilde öğreten Kim Market, bu sayede sektördeki rakiplerinin çok önüne geçmektedir. Kim Market, personellerinden öncelikle değişime hızlıca ayak uydurabilme ve takım çalışmasında başarılı bir rol alabilme becerilerini aramaktadır. Bu tanıma uyuyorsanız siz de Kim Market personeli olabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon
Hadımköy Alkent – Mutfak Görevlisi İstanbul Avrupa Yakası – Esenyurt
Mecidiyeköy – Kasiyer İstanbul Avrupa Yakası – Şişli
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul Anadolu Yakası – Üsküdar
Boğazköy – Reyon Elemanı İstanbul Avrupa Yakası – Başakşehir
Kasiyer İstanbul Avrupa Yakası – Başakşehir
Hadımköy Manav İstanbul Avrupa Yakası – Avcılar
HADIMKÖY Kasap Şefi İstanbul Avrupa Yakası – Arnavutköy
Boğazköy Şubesi – Manav İstanbul Avrupa Yakası – Başakşehir
Manav İstanbul Avrupa Yakası – Bakırköy
Hadımköy Şarküteri Görevlisi İstanbul Avrupa Yakası – Arnavutköy
Kasap İstanbul Anadolu Yakası – Çekmeköy
GÜLTEPE-2 AŞÇI İstanbul Avrupa Yakası – Kağıthane
Bakıcı İstanbul Avrupa Yakası – Bakırköy
AYAZAĞA -Servis Şoförü İstanbul Avrupa Yakası – Şişli
Soğutma Bakım Elemanı İzmir – Menderes, İzmir
Beşiktaş Şubesi Manav İstanbul Avrupa Yakası – Beşiktaş
Hadımköy Reyon Elemanı İstanbul Avrupa Yakası – Arnavutköy
Şarküteri Elemanı İstanbul Avrupa Yakası – Esenler
ETİLER -Servis Şoförü İstanbul Avrupa Yakası – Beşiktaş
Reachtruck Operatörü İstanbul Avrupa Yakası – Arnavutköy

Kim Market rakiplerinden yüksek maaş başlangıçlarıyla çalışanlarının moral ve motivasyonunu üst düzeyde tutmaktadır. Ayrıca personeline sağladığı maaşa ek yan haklar ile kuruma bağlılığı da üst seviyelere taşımaktadır. Kim Market, mağaza personellerine yemekhane hakkı ve maaşa ek yol ücreti sağlamaktadır. Mağaza çalışma saatleri dönemsel olarak değişmekle birlikte genellikle 10:00-22:00 saatleri arasındadır.

  • Kasa Görevlisi: Kasa işlemlerini yapmak ve müşterilere güler yüzlü hizmet sunmaktan sorumludur.
  • Şarküteri Görevlisi: Mağazanın şarküteri bölümünde günlük rutin işleri yürütmek, müşteri istekleri doğrultusunda ürünleri müşteriye sağlamaktan sorumludur.
  • Manav Görevlisi: Yeni açılacak mağazanın manav bölümünde görev alacak, depodan reyona gerekli meyve sebzelerin taşınmasını sağlamaktan, müşterilere meyve sebze alımlarında yardımcı olmaktan sorumludur.
  • Kasap Görevlisi: Kasap reyonunda etlerin kesim, biçim işlerini yapmak, müşteri istekleri doğrultusunda ürünleri temin etmek, marketin soğuk deposunu kontrol ederek gerekli et ihtiyaçlarını yöneticiye bildirmekten sorumludur.

Nasıl Başvurulur?

Kim Marketlerinde çalışmak için birden fazla başvuru yolu vardır. Bunların ilki şirketin web sitesinde insan kaynakları bölümünde belirtilen formu doldurarak başvuru yapmaktır. İlgili adrese ulaşıp başvuru yapmak için tıklayınız. http://www.kimmarket.com/insankaynaklari.php

Bir diğer seçenek mağazalara giderek mağaza müdürlerine CV’nizi elden teslim edip iş başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtmeniz şeklindedir. Bu şekilde daha hızlı bir dönüş alabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise Kim Market’in kariyer siteleri üzerinde verdiği açık pozisyonlara başvurmaktır. Kariyer sitelerine giderek Kim Market’i arayarak açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz. Sitelerdeki profilinizi ve CV’nizi doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

3 Comments

  1. erbil suleymaniye dohuk zaho gibi ilçelerde açılacak kim marketlerde market yuneticisi olarak çalışmak istıyorum oralari çok iyi biliyorum ve ordaki firmaları taniyorum zer altunsa gibi tl 0536 558 92 18

  2. kasap iş ilanın gormustum yakın bıyer aramaktayım f.evlerde oturmaktayım usta bı kasap baba melegım ilkögretım mezunuyum 12 13 seneleık deneyımım var suanda c.tepe calısmaktayım uzak geldıgı ıcın iş aramaktayım saatlerı uygunsa kim de calısmak isterım iyi gunler numaram 05384717765

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*