İntema Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İntema, 1942’de sektördeki varlığını başarılı şekilde sürdüren Eczacıbaşı grubu tarafından 1978’de çalışma hayatına başlayan bir yaşam alanı tasarımı grubudur. Yıllar içinde sahip olduğu başarıları hızlı şekilde ilerleterek birçok kişiye iş imkanı sunmuştur.

Günümüzde binlerce insana farklı departmanlarda iş imkanı sunarak, başarılı çalışma hayatını hızla sürdürmektedir.

İntema İş İlanları

İntema iş ilanları, farklı siteler aracılığı ile duyurulmaktadır. İntema iş ilanlarını ayrıca Eczacıbaşı Kariyer web sayfasında da sık sık güncellenmektedir. Eczacıbaşı grubu oldukça fazla departmanda iş ilanı yayınlamaktadır. Bu ilanları takip ederek, İntema firmasında iş sahibi olabilirsiniz.

İntema grubu oldukça saygın ve köklü bir firma olarak, ilan yayınlandıktan kısa süre sonra oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Bu yüzden de, İntema grubunda iş sahibi olmak isteyen kişiler mutlaka bu iş ilanlarını takip ederek başvurularını yapmalıdır. 

Nasıl Başvurulur?

İntema’da çalışmak isteyen kişiler öncelikle başvuruda bulunmak istedikleri pozisyon doğrultusunda bir özgeçmiş hazırlayarak işe başlamalıdır. Sonrasında İntema Yaşam’ın da içinde bulunduğu “Eczacıbaşı Kariyer” web sayfasına giriş yaparak, farklı kariyer fırsatlarını gözden geçirebilirsiniz. Bu yoldan başvuru yapmak isteyen kişiler;

  1. Öncelikle Eczacıbaşı Kariyer sayfasına girin.
  2. Sonrasında siteye üye olun ve gerekli bilgileri doldurun. Aynı zamanda bu bilgileri son derece açık ve anlaşılır yazmakta fayda var.
  3. Daha sonra sitede yer alan “Kariyer Fırsatları” seçeneğine tıklayarak çıkan sonuçları inceleyin.
  4. Başvuru yapmak istediğiniz pozisyona başvuruda bulunarak işlemi sonlandırabilirsiniz.

Bu yol dışında, farklı kariyer sitelerinden de iş başvuruları yapabilirsiniz. Alım sürecinde kişilere belli başlı testler ya da mülakatlar yapılabilmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların bu süreçler hakkında da detaylı bilgi sahibi olması için web sayfalarından gereken bilgilendirme yapılmaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış Sorumlusu
  • Proje Sorumlusu

Pozisyon Açıklamaları

  • Satış Sorumlusu: Satış sorumlusunun görevi, şirket portföyünde bulunan potansiyel müşterileri ziyaret ederek gerekli satış işlemlerini sürdürmektir. 
  • Proje Sorumlusu: Proje sorumlusunun görevi, tasarım, alım, satım gibi prosedürler ışığında hayata geçirilecek projelerin üretim kısmında aktif rol oynar.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 10:00-22:00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Kocaeli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*