Aiesec Personel Alımı ve İş İlanları 2020


aiesec

Aiesec personel alımı yapacak!

Aiesec iş başvurusu yaparak sizde Aiesec’ın gücünden güç alabilirsiniz. Aiesec personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aiesec eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aiesec insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

AIESEC’in sunduğu uluslararası ağ sayesinde, farklı ülkelerden gelen, kurumsal yapınıza ve çalışma koşullarınıza uygun ve uluslararası bakış açısına sahip adaylara gençlere kurumunuzda yer açarak, onların profesyonel gelişim tecrübesi imkanı sağlayabilirsiniz.

Program ekseninde 120’den fazla ülkeden öğrenci, yeni mezun, yüksek lisans ve MBA programlarında yer alan ve dünyanın en iyi 2.400 üniversitesinden gelen adaylar ile çalışabilirsiniz.

Program sayesinde katılımcı gençler, 2-12 ay arasında, tam zamanlı olarak kurumunuzda görev alarak, kısa dönemli projelerinize veya uzun vadeli stratejilerinize sahip oldukları yetenekler doğrultusunda katkıda bulunur, farklı kültürel özellikler ve iş yapış biçimlerinin senteziyle de kurum kültürünün farklılaşmasına yardımcı olurlar.

Buradan bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*