Esas Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2024

esas-guvenlik

Esas Güvenlik personel alımı yapacak!

Esas Güvenlik iş başvurusu yaparak sizde Esas Güvenlik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Esas Güvenlik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Esas Güvenlik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Esas Güvenlik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Esas Özel Güvenlik Hizmetleri yeni bir anlayışla kurulmuş, genç, dinamik, geleceğe ümitle bakan; hizmet sunduğu kişi, kuruluş ve firmaların Ekonomik ve Tam Güvenliğini sağlayarak; güvenliğin yanında Uzman Eğitim Kadrosuyla Güvenlik Okulunda ve kişi, kuruluş ve firmalara bulundukları yerde eğitim vererek üretkenlik düzeylerini en üst düzeye çıkarmayı, maliyetlerini de en alt düzeye indirmeyi hedeflemiştir.

Esas Güvenlik Firmamızda görev alan personel yetiştirilmesi ve dahil edilmesinde uygulanan prensipler;

• Şirket stratejik planları ile örtüşen insan kaynakları stratejik planlaması doğrultusunda objektif seçme ve yerleştirmek

•Motive, şirketine yüksek aidiyet duygusu ile sahiplenen ve bu motivasyonu etkinliğini ölçebildiği eğitimlerle arttırmak.

•Hedeflerine odaklanmış ve bu hedeflere olan yaklaşımlarının sürekli performansının ölçüldüğü, başarılı olanların ödüllendirildiği ve onurlandırıldığı,

iç kaynaklara odaklanan bir kariyer sistemi ile yetkinliği geliştirilmiş kişiler oluşturmak.

Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*