İnci Deri Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kurulduğu günden bu yana hizmet vermeye devam eden İnci Deri, büyümesini sürdürmektedir. Firma bu esnada oluşan personel ihtiyaçlarını, iş ilanları vererek karşılar. Adaylar bunları takip ederek, başvurularını yapabilir.

İnci Deri İş İlanları

İnci Deri oldukça geniş bir yapıya sahiptir. İçerisinde birçok departman ve pozisyon bulunur. Yılın herhangi bir döneminde bunların birinde gereksinim oluşabilir. Bu durumda gerekli ilan verilerek, adayların başvurması sağlanır.

Dolayısıyla adaylar Kariyer.net, SecretCV.com, Yenibiris.com ve LinkedIn gibi sayfaları, güncel olarak takip etmelidir. Bu kariyer siteleri birçok firma tarafından iş ilanı vermek için kullanılır. İnci Deri de ilerleyen zamanlarda bu sayfalara ilan verebilir.

Nasıl Başvurulur?

Tekstil günümüzde oldukça büyük ve geniş bir sektördür. Dolayısıyla içerisinde çok sayıda departman vardır. Bunlardan bazılarına örnek olarak şunlar verilebilir;

 1. Satış
 2. Üretim / İmalat
 3. Pazarlama
 4. Hizmet
 5. Müşteri İlişkileri
 6. Diğer 

Bu departmanlar kapsamında birçok farklı pozisyon bulunur. Burada görev alan personellerin çalışma alanları da birbirine göre farklılık gösterir. Bunlardan bazıları örnek olarak şöyledir;

 1. Üretim / İmalat
 2. Satış
 3. Muhasebe
 4. İthalat / İhracat
 5. Pazarlama 

Bu farklılıkların personelin mezun olduğu alanları da etkilediği görülür. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. İşletme
 2. Tekstil Mühendisliği
 3. Tekstil (MYO)
 4. İktisat
 5. Endüstri Mühendisliği

İnci Deri iş başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Burada öncelikle kariyer sitelerinde iş ilanı açılması beklenmelidir. Ardından hangi sayfada açılmışsa, oraya bir üyelik hesabı açılmalıdır. Çünkü kariyer sitelerinde iş başvurusu bir üyelik gerektirir. Bu koşulu sağlayınca CV hazırlanır ve açılan iş ilanı üzerinden başvuru yapılır.

Ancak bir tane hesabı olanların, ikinci bir hesabı oluşturmasına da gerek bulunmaz. Dolayısıyla tek yapılması gereken, kullanıcı bilgileri ile giriş yapmak ve ardından özgeçmiş güncellemedir. Zira birçok kişi yeni bilgi ve tecrübeler edindiğinde kariyer sitelerine girerek, CV güncellemez. Bundan sonra da başvuru sorunsuzca yapılabilir. 

İnci Deri yetkilileri bundan sonra adayları değerlendirerek, uyum gösteren kişilerle irtibat kurar. Ardından mülakat için bilgi verilir.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*