Ajans Press Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ajans Press personel alımı yapacak!

Ajans Press iş başvurusu yaparak sizde Ajans Press ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Ajans Press personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ajans Press eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ajans Press insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1953 yılında İstanbul’da, Bahattin Uluöz tarafından BUNT KUPÜR DERLEME FİRMASI kurularak İstanbul merkezli firmalara basın takip hizmetleri vermeye başladı. Yaklaşık 22 sene basın takibi hizmetleri veren BUNT, 1975 yılında Erol Özkan tarafından satın alınarak şirket adı Ajans Press olarak değiştirildi. Erol Özkan’ın yönetimindeki Ajans Press , bir kaç yıl içinde en çok tercih edilen medya takip firması haline gelerek sektör lideri oldu. Erol Özkan, 1992 yılında yönetimi, oğlu Mehmet Ali Özkan’a devrederek, faal iş yaşamından çekildi. Aralık 1992’de anonim şirket kuruluşu yapıldı ve Ajans Press Medya Takip Merkezi A.Ş. ismi tescil edildi. 1993 yılında televizyon takibi, basın reklam takibi, rezervasyonlu TV reklam takibi ve medya analiz ve ölçümleme hizmetlerini devreye soktu. Ulaştığı ürün ve hizmet kalitesiyle dünya standartlarını yakalayan Ajans Press, Uluslararası Kupür Büroları Federasyonu FIBEP ile Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği IABM üyesi olmaya hak kazandı ve bir yandan tüm dünyaya hizmet vermeye başlarken bir yandan da dünyanın her ülkesindeki medya takip hizmetlerini Türkiye’de de kullanıma sundu. 1997 yılında Radyo takibi, Deşifre hizmetleri, Çeviri hizmetleri ve Medya Bilgi Bankası, 2000 yılında elektronik takip, TV reklam takibi ve CD Arşiv ürünlerini hizmet yelpazesine katan Ajans Press, bu gün 125 kişilik kadrosuyla Türkiye’nin ve dünyanın bir çok seçkin kurum, kuruluş ve şahıslarına medya takip ve ölçümleme hizmeti vermekte ve öncü ve yenilikçi misyonunu sürdürmektedir. Ajans Press medya takibinde tam hizmet ajansı olarak sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da sayılı medya takip şirketlerindendir.

İş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

1 Comment

  1. Acun abi allah icin durust sevilen bir kisiligin var bizim ailede umarim allah belinde olur ve herdaim bu sekilde olursun haksizligi semiyen insansin programlarini hic kacirmiyoruz ve severek begenerek izliyorum izliyoruz ornek alinacak insansin ama benim size acilen ulasmam gerekiyor ama nasil ulasacam bilmiyorum umarim okursunuz ve bana ulasma sansiniz olabilir ben size ulasamam ama siz bana ulasabilirsiniz 0542 657 00 93 telefonum ben kendimi bildim bileli sizi takip ediyorum taki bu gune kadar allah gonlunuze gore versin umarim okur ve ulasirsiniz adim cemil

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*