ETC Telekomünikasyon Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ETC Telekomünikasyon Alımı Yapacak

ETC Telekomünikasyon’da çalışmak isteyen adaylara müjde. ETC Telekomünikasyon bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve ETC Telekomünikasyon personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

ETC Telekomünikasyon Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Yeni oluşan iş şartlarına uyum sağlama yeteneği hem organizasyonların hem de kişilerin başarısı için anahtardır. ETC sürekli gelişimi teşvik eder, çalışanının değişime uyum sağlama ve değişimden yararlanma yeteneklerini geliştirmesi için imkanlar sağlar.

ETC, tüm çalışanları için gelişimi ve ekip ruhunu destekleyen, şirket hedeflerinin her çalışan tarafından içselleştirildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedefler.

İnsan ilişkileri güçlü, yaratıcı, yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, ekip çalışmasının değerine inanan adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda istihdam eder.

Adaylarımızda aradığımız ortak özellikler, pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber şirketimizin kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olmalarıdır. Şirketimize yapılan tüm başvuruları gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliğini gözeterek değerlendiririz.

ETC Telekomünikasyon İş İlanları

ETC Telekomünikasyon’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Mühendis Alımı

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için EMR ölçüm sorumluluğu görevini yerine getirecek deneyimsiz takım arkadaşı aramaktayız.

 • Üniversitelerin Elektronik-Haberleşme ya da Elektrik – Elektronik Mühendisliği
  bölümlerinden mezun
 • Askerliğini yapmış
 • İşini titizlikle takip edebilen ve gerekli raporları eksiksiz tutabilen
 • Temsil yeteneği güçlü, Analitik düşünen, Sistematik çalışan
 • Takım çalışmasına yatkın
 • Sonuç odaklı ve pozitif düşünebilen
 • Yazılı ve sözlü iletişime önem veren ve etkin kullanabilen
 • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
 • Avrupa Yakasında ikamet eden

ETC Telekomünikasyon İş Başvurusu Formu

ETC Telekomünikasyon iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda ETC Telekomünikasyon’ın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*