İkitelli Şehir Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

İstanbul’da yer alan ve inşaatı hâlâ devam etmekte olan İkitelli Şehir Hastanesi 789.031 metrekare proje alan büyüklüğüne sahiptir. Kamuya 2010 yılının Eylül ayı içerisinde duyurulmuştur. Yapımına 2017 yılı içerisinde başlanmıştır.

2.6 milyar Türk Lirası yatırım bedeli olan kurumun, 2020 yılında bitirilmesi planlanmaktadır. Genel hastanenin 465 yatak kapasiteli olması planlanmaktadır. Ancak farklı hastane bölümlerinde bu sayı değişiklik göstermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 200 yatak kapasiteli olacakken, Çocuk Hastanesi kısmı 497 yataklıdır. Yapımında ise 5000 üzerini kişi çalışmaktadır.

İkitelli Şehir Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

İkitelli Şehir Hastanesi İş İlanları

İkitelli Şehir Hastanesi yapımı henüz devam eden hastaneler arasındadır. Gelişmiş bir yapıya sahip olan kurum, hastaların gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayacaktır. Tıp sektöründeki birçok dalda, vatandaşlara tanı, teşhis, tedavi ve ameliyat uygulanacaktır.

Kurum gerek hizmete başladıktan sonra gerekse bunu takip eden yıllarda personel alımı gerçekleştirecektir. Eğer İkitelli Şehir Hastanesinde çalışmayı düşünüyorsanız, ilanları yakından takip ederek başvuruda bulunmanız gerekir.

Bir kamu hastanesi olması sebebiyle iş ilanları ilerleyen İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr gibi adreslerden takip edilmelidir. Böylece çıkan başvurular kaçırılmaksızın görülebilir.

İkitelli Şehir Hastanesi Personel Alımı

İkitelli Şehir Hastanesi personel alımı yaparken, her iş ilanında olduğu gibi bir takım gereksinimler bulundurabilir. Bunlar ilan yayınlandığında tüm ayrıntıları ile beraber verilir.

Ancak bir kamu hastanesi olması sebebiyle, hizmetli, bakıcı gibi bir takım pozisyonları adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı gerektirebilir. ÖSYM tarafından yapılması nedeniyle sitesi üzerinden tarihlerinin takip edilmesi, geldiğinde başvuru yapılarak katılım sağlanması önerilir. Zira başvurmak istediğiniz pozisyon KPSS gerektiriyorsa, sizin puanınız bulunmuyorsa müracaat onaylanmaz.

Eğer tüm koşulları yerine getiriyorsanız başvuru işlemleri oldukça kolaydır. Bunun için yalnızca ilanı değerlendirerek, başvurunun nereye ve nasıl yapıldığını görmeniz gerekir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*