IC Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2024

IC Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. IC Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve IC Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding’in temelleri 1969 yılında atılmıştır. Holding faaliyetlerini zaman içinde büyütmüş, inşaat, enerji üretimi, dağıtımı, turizm, sanayi, altyapı gibi çeşitli sektörlere yaymıştır. Karar süreçlerine katılım ve sosyal sorumluluk bilinciyle yürütülen faaliyetler ile bugün sadece Türkiye içinde değil Rusya, Orta Doğu, Orta Asya, Avrupa gibi dünyanın dört bir tarafında projelere imza atmaktadır. Nitelikli müteahhitlik ve orta ölçekli sanayi grubu faaliyetleri aralıksız devam etmektedir. Zaman zaman iş ilanına çıkarak kadrosunu genişletmeye, istihdam yaratmaya devam etmektedir.

IC Holding Personel Alımı ve İş İlanları

IC Holding İş İlanları

IC Holdingişe alım süreçleriyle ilgili olarak holdingleri bünyesinde çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu, kurumsal hedefler ve stratejileri destekleyeceklerini, değerler ile uyumlu olacaklarını, çağdaş insan kaynakları sistemlerini uygulamaya koyacaklarını belirtmektedir. Bugüne kadar elde ettikleri başarının ardında da bütün bunların yattığını, sağlam altyapılarının, özverili profesyonellerle ilerlediğini ifade etmektedir.

Elektrik Teknikeri
Son Başvuru Tarihi
05 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Mersin(Gülnar)
İcra Takip Elemanı
Son Başvuru Tarihi
01 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Ofis Görevlisi
Son Başvuru Tarihi
06 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Genel Başvuru
Son Başvuru Tarihi
19 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara(Çanka…
 • Mühendis: Firmanın faaliyet gösterdiği enerji, altyapı, turizm, inşaat, sanayi alanlarında projeler geliştirmek, projelerin takibini yapmak ve nihayete erişmesini sağlamak.
 • Lojistik şefi: Firmanın lojistik işlerinin denetlenmesini ve koordinasyonunu sağlamak, süreçlerin verimliliğini arttırmak.
 • Ambar şefi: Firmanın ambarlarından sorumlu olmak, giriş çıkış, sevkiyat, kabul gibi bütün süreçlerin daha hızlı ve daha verimli yönetilmesini sağlamak.
 • Muhasebeci: Firmanın ilgili departmanlarında mali işlerin takibini yapmak, muhasebe işlemlerini gerçekleştirmek.
 • Güvenlik görevlisi: Firmanın ilgili birimlerinde personel ve misafirlerin güvenliğini ağlamak, çalışmaları düzenlemek.
 • Saha satış personeli:Firmanın ürün ve hizmetlerinin tanıtımını, satışını gerçekleştirmek…

Nasıl Başvurulur?

IC Holdingiş başvurularına kariyer.net üzerinden erişebilirsiniz. İsterseniz dorudan https://www.kariyer.net/firma-profil/ic-ibrahim-cecen-yatirim-holding-a-s-3815-28698 linkini tıklayarak platforma gidebilir, isterseniz firmanın ana sayfasını kullanabilirsiniz. Ana sayfaya gidip İnsan Kaynakları kısmına tıkladığınızda yine platformun linki karşınıza çıkıyor. Eğer kariyer.net üyeliğiniz varsa açık pozisyonları görebilir, aranan şartları inceleyebilir, sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilana başvurunuzu yapabilirsiniz. CV’niz ne kadar detaylı olursa insan kaynakları o kadar sağlıklı değerlendireceklerdir.

Kariyer.net üyeliğiniz bulunmuyorsa ücretsiz üyelik oluşturabilir, CV kaydınızı tamamlayarak dilediğiniz açık pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilmekte, açık pozisyonlar dahilinde uygun bulunan adaylarla iletişime geçilmektedir. Daha sonra da iş görüşmeleri organize edilmektedir. Bütün başvurular gizlilik esasına uygun değerlendirilmektedir.

Temel Bilgiler:
Minimum Çalışma Yaşı: 18
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 17:30, Pazar günleri tatil.
Alım Yapılacak Şehirler: Mersin, Ankara, İzmir, İstanbul, Aksaray.

9 Comments

 1. slm.incirlik ve çiğli hava üsslerinde savaş uçakların çelik konstrüksiyon montaj formeni olarak görev yaptım.makyal ve makintaş a.ş de çalıştım.ekibim ve belgelerim var..0506 262 84 77

 2. Full Tesli Kaynak cıyım daha önce Grozny de çalıştım ve Tataristandan 02 04 2017 ülkeme giriş yaptim siz lerle çalış mak isterim 0 534 289 41 00

 3. mer ben 25 yıllık tercübeli aşcıyım yurt dışında işimiz bitti geldim şuan boşum yurt dışı iş arıyorum her türlü yemek tat ve lezet olumludur teşekürler tl 05419245859 adana

 4. Selam ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

 5. ben kulevinç ve bekoloder operatöruyum erzurum horasanlıyım 2003ten bu yana operatörluk yapiyorum yurtiçi yurtdişi fark etmez 05389823156

 6. inşaat mühendisiyim 1yıl yapıdenetim tecrübem var erzurumluyum belediyemizde çalışmak istiyorum.05077348157 saygılar.

 7. Merhaba ben eskavatör operatöruyum ehliyetim var ve 15 yıllık tecrubem var yurt dışında çalışmak isterim numaram 0543 631 22 17 diyer no 05416312217

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*