IC Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

IC Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. IC Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve IC Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding’in temelleri 1969 yılında atılmıştır. Holding faaliyetlerini zaman içinde büyütmüş, inşaat, enerji üretimi, dağıtımı, turizm, sanayi, altyapı gibi çeşitli sektörlere yaymıştır. Karar süreçlerine katılım ve sosyal sorumluluk bilinciyle yürütülen faaliyetler ile bugün sadece Türkiye içinde değil Rusya, Orta Doğu, Orta Asya, Avrupa gibi dünyanın dört bir tarafında projelere imza atmaktadır. Nitelikli müteahhitlik ve orta ölçekli sanayi grubu faaliyetleri aralıksız devam etmektedir. Zaman zaman iş ilanına çıkarak kadrosunu genişletmeye, istihdam yaratmaya devam etmektedir.

IC Holding Personel Alımı ve İş İlanları

IC Holding İş İlanları

IC Holdingişe alım süreçleriyle ilgili olarak holdingleri bünyesinde çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu, kurumsal hedefler ve stratejileri destekleyeceklerini, değerler ile uyumlu olacaklarını, çağdaş insan kaynakları sistemlerini uygulamaya koyacaklarını belirtmektedir. Bugüne kadar elde ettikleri başarının ardında da bütün bunların yattığını, sağlam altyapılarının, özverili profesyonellerle ilerlediğini ifade etmektedir.

Resepsiyonist
Son Başvuru Tarihi
17 Mayıs 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Antalya

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

* Beş yıldızlı otel ve pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,

* Antalya’da ikamet eden / edebilecek,

* Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,

* Güler yüzlü, çalışkan, disiplinli ve takım ruhuna önem veren,

*İngilizce, Almanca, Rusça dillerinden en az ikisini iyi derecede konuşan.

Genel Başvuru
Son Başvuru Tarihi
03 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara(Çanka…

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

“1969 yılında temelleri atılan ve bugün bir Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) faaliyetlerini temelde İnşaat, Enerji Üretimi ve Dağıtımı, Turizm, Sanayi, Altyapı sektörlerinde sürdürmektedir. Sürekli büyüyen ve gelişen kurumsal bir yapı içinde Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren IC Holding son yıllarda başta Rusya, Orta Doğu, Orta Asya ve Avrupa gibi Dünyanın çeşitli bölgelerinde, özellikle nitelikli müteahhitlik hizmetleri ve orta ölçekli sanayi grubu faaliyetleri olmak üzere birçok proje gerçekleştirmektedir.”

Bu ilan IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş.’nin genel başvuru ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular aday veri tabanımıza saklı tutulacak ve başvurularınız IC Holding ve Grup Firmaları bünyesinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

Şirketimize başvurmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlamış bir ilanımız yoksa çalışmak veya staj yapmak istediğiniz departmanı belirten bir ön yazıyla birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz.Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Misafir İlişkileri Görevlisi
Son Başvuru Tarihi
08 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Antalya

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

IC Hotels Green Palace Kundu’da çalıştırılmak üzere ” Misafir İlişkileri Görevlisi” takım arkadaşı arayışımız vardır.

*En az Ön lisans / Lisans mezunu,

* Beş yıldızlı otel ve pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,

* Antalya’da ikamet eden / edebilecek,

* Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,

* Güler yüzlü, çalışkan, disiplinli ve takım ruhuna önem veren,

*İngilizce, Almanca dillerine hakim,

  • Mühendis: Firmanın faaliyet gösterdiği enerji, altyapı, turizm, inşaat, sanayi alanlarında projeler geliştirmek, projelerin takibini yapmak ve nihayete erişmesini sağlamak.
  • Lojistik şefi: Firmanın lojistik işlerinin denetlenmesini ve koordinasyonunu sağlamak, süreçlerin verimliliğini arttırmak.
  • Ambar şefi: Firmanın ambarlarından sorumlu olmak, giriş çıkış, sevkiyat, kabul gibi bütün süreçlerin daha hızlı ve daha verimli yönetilmesini sağlamak.
  • Muhasebeci: Firmanın ilgili departmanlarında mali işlerin takibini yapmak, muhasebe işlemlerini gerçekleştirmek.
  • Güvenlik görevlisi: Firmanın ilgili birimlerinde personel ve misafirlerin güvenliğini ağlamak, çalışmaları düzenlemek.
  • Saha satış personeli:Firmanın ürün ve hizmetlerinin tanıtımını, satışını gerçekleştirmek…

Nasıl Başvurulur?

IC Holdingiş başvurularına kariyer.net üzerinden erişebilirsiniz. İsterseniz dorudan https://www.kariyer.net/firma-profil/ic-ibrahim-cecen-yatirim-holding-a-s-3815-28698 linkini tıklayarak platforma gidebilir, isterseniz firmanın ana sayfasını kullanabilirsiniz. Ana sayfaya gidip İnsan Kaynakları kısmına tıkladığınızda yine platformun linki karşınıza çıkıyor. Eğer kariyer.net üyeliğiniz varsa açık pozisyonları görebilir, aranan şartları inceleyebilir, sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilana başvurunuzu yapabilirsiniz. CV’niz ne kadar detaylı olursa insan kaynakları o kadar sağlıklı değerlendireceklerdir.

Kariyer.net üyeliğiniz bulunmuyorsa ücretsiz üyelik oluşturabilir, CV kaydınızı tamamlayarak dilediğiniz açık pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilmekte, açık pozisyonlar dahilinde uygun bulunan adaylarla iletişime geçilmektedir. Daha sonra da iş görüşmeleri organize edilmektedir. Bütün başvurular gizlilik esasına uygun değerlendirilmektedir.

Temel Bilgiler:
Minimum Çalışma Yaşı: 18
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 17:30, Pazar günleri tatil.
Alım Yapılacak Şehirler: Mersin, Ankara, İzmir, İstanbul, Aksaray.

9 yorum

  1. slm.incirlik ve çiğli hava üsslerinde savaş uçakların çelik konstrüksiyon montaj formeni olarak görev yaptım.makyal ve makintaş a.ş de çalıştım.ekibim ve belgelerim var..0506 262 84 77

  2. mer ben 25 yıllık tercübeli aşcıyım yurt dışında işimiz bitti geldim şuan boşum yurt dışı iş arıyorum her türlü yemek tat ve lezet olumludur teşekürler tl 05419245859 adana

  3. Selam ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

  4. Merhaba ben eskavatör operatöruyum ehliyetim var ve 15 yıllık tecrubem var yurt dışında çalışmak isterim numaram 0543 631 22 17 diyer no 05416312217

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*