Biggplus Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Biggplus’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Biggplus bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Biggplus personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Biggplus Personel Alımı ve İş İlanları

Son kullanıcı, çalışan ve bayi odaklı sadakat ve ödül/puan projelerini 1999 yılından beri hayata geçiren Biggplus Holding, 95 ülkeye hizmet veriyor. Biggloyalty markasını amiral gemisi olarak içine alan ve bugüne kadar global kriterlere uygun bir şekilde 1500’ün üzerinde loyalty projesi hayata geçiren Biggplus Holding, 3 ana şirketten oluşuyor. Biggloyalty markasıyla dünya çapında tanınan ve proje yapan Sanal Mağaza, ürün ithalat ve ihracatını yapan On-Net ve müşterilere özel yazılımları yapan Aristo. Sektörde neredeyse 20 yılı geride bırakırken yurtdışındaki yeni bölgesel merkezlerimizle büyüyoruz. MEA bölgesine hizmet veren Dubai ofisi ve lojistik merkezi ve Avrupa bölgesine hizmet veren Amsterdam ofisi ve lojistik merkeziyle global alanda da hakimiyet kuruyoruz.

Biggplus Personel Alımı

Biz burada hedeflerimize doğru hızla yol alabilmek ve başarıyla tamamlayabilmek için odaklanır, yılmadan çalışır, birbirimizi her şart altında destekler ve zafer coşkusunu birlikte kutlarız. Kurulduğumuz günden beri aynı heyecanla çalışıyoruz.

1999’dan beri istikrarlı şekilde faaliyetlerini sürdüren ve her geçen gün büyüyen kadrosuyla güçlenen BiggPlus Şirketler grubu olarak hem yurt içinde hem de uluslararası piyasalarda sadakat projeleri yazılımları ile ilklere imza atarken bir yanda e-ticaret alanında faaliyet gösteriyoruz. İlk günkü amatör ruhumuzu deneyimlerimizle birleştirerek sağlam adımlar atıyoruz.

Biggplus İş İlanları

Şirket Kültürümüzü en güzel şekilde ifade eden değerlerimiz Liderlik, Müşteri Odaklılık, Yaratıcılık, Çalışkanlık, Takım Oyunculuğu ve Sonuç Odaklılık. Siz de bizimle çalışmak, bu deneyimli ve dinamik ekipte aktif görev almak ve bizimle birlikte büyümek isterseniz 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği Aydınlat Metnini okuyup, Açık Rıza Metnini onaylayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Makale Yazarak Para KazanmakSatınalma ve Dış Ticaret Operasyon Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
20 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
İçerik Editörü
Son Başvuru Tarihi
10 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Yazılım Geliştirme Takım Lideri
Son Başvuru Tarihi
10 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Kurumsal Satış Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
03 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*