Zülfikarlar Grubu Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Zülfikarlar Grubu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Zülfikarlar Grubu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Zülfikarlar Grubu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sektördeki hayatına kimyasal maddeler ile 1942 senesinde başlayan Zülfikarlar Holding, yaptığı başarılı yatırımlarla her geçen gün büyümüştür. Bu bağlamda günümüzde birçok konu üzerinde, başarıyla faaliyet göstermektedir. İlerlemesini sürdüren firma, Zülfikarlar Grubu iş ilanları yayınlayarak, personel alımları da yapmaktadır.

Holding enerji, dağıtım, finans ve kimya gibi farklı konularda aktivite göstermektedir. Eğer firmaya katılmak istiyorsanız, Zülfikarlar Holding iş başvurusu yapabileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Bunların herhangi birini değerlendirebilir, müracaat edebilirsiniz.

Sürekli yeni yatırım alanlarını değerlendiren Zülfikarlar Holding personel alımı yılın değişik zamanlarında yapmaktadır. Bu nedenle ilerleyen dönemlerde de kontrol etmeniz önerilir.

Zülfikarlar Grubu Personel Alımı ve İş İlanları

Zülfikarlar Grubu Personel Alımı Yapacak

Zülfikarlar Grubu sunduğu hizmetleri her gün geliştirerek, müşterilerine sunmaktadır. Bu süreçte personel alımları da yaparak hem daha hızlı büyümekte, hem de daha iyi hizmet vermektedir. Bu bakımdan Kariyer.net üzerinde değerlendirilebilecek fırsatlar vardır.

Zülfikarlar Grubu İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Zülfikarlar Grubu aktivite gösterdiği alanlarda personel alımı yapmaktadır. Bunlar çok sayıda olup, kısa açıklamalarıyla birlikte bazıları şöyledir;

Şoför / Sürücü
Son Başvuru Tarihi
17 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Satış Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
İşletme Şefi
Son Başvuru Tarihi
21 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kastamonu(Bo…
Bursiyer
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
İdari İşler Elemanı
Son Başvuru Tarihi
17 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
  1. Forklift Operatörü: ISG eğitimine katılmış ve takım çalışmasına yatkın olma, forklift kullanımı üzerine 3 sene deneyim bulundurma ve bu aracın ehliyetine sahip olma gibi nitelikler vardır. İlan İzmir ilinde açılmıştır.
  2. Operasyonel Gelişim Saha Müdürü: Microsoft Office uygulamalarını kullanabilme, B sınıfı ehliyete sahip olma ve aktif araç kullanma, seyahat engeli bulunmama, akaryakıt üzerine benzer pozisyonda en az 2 sene tecrübeli olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  3. Saha Müdürü: İnsan ilişkililerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın olma, hedef baskısında çalışabilme, analitik düşünme yeteneği bulunma ve çözüm odaklı olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  4. Ağ ve Siber Güvenlik Uzmanı: SOC kavramı, SIEM ürünü ve LOG yönetimi / analizi üzerine bilgi bulundurma, saldırı tespiti ve loglama tecrübesi olma, sunucu ve istemci işletim sistemleri hakkında bilgili olma gibi nitelikler vardır.
  5. Satış Yöneticisi: İyi derecede İngilizce bilme, kimyasal hammaddelere yönelik pazarlama ve satış üzerine minimum 3 sene tecrübeli olma, Microsoft Office programlarını kullanabilme gibi nitelikler aranmaktadır.

Zülfikarlar Grubu için başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar bunlarla sınırlı değildir. Bu nedenle Kariyer.net üzerinde hepsini ayrıntılı nitelik bölümleriyle beraber platformda bulabilirsiniz.

Zülfikarlar Grubu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Zülfikarlar Grubu tarafından açılan bir ilan size hitap ediyorsa, başvurmak için Kariyer.net kullanılabilir. Bunun için şu işlemler uygulanır;

  1. https://www.kariyer.net/ linkine giriş yapın.
  2. Kullanıcı bilgileriniz ile oturum açtıktan sonra Zülfikarlar Grubu sayfasına girin.
  3. Profil yüklendiğinde alt kısma inerek, uygun ilanları değerlendirin.
  4. Üzerine bulunan başvur butonu yardımıyla müracaatınızı tamamlayın.

Eğer uyumlu bir özgeçmiş dosyanız varsa, firma sizinle irtibat kuracaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*