Hyundai Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Hyundai’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Hyundai bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hyundai personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

29 Aralık 1947 yılında Güney Kore’nin Seul kentinde kurulmuş olan Hyundai grubu ilk olarak inşaat şirketi olarak kurulmuştur. Kurucusu ise Chung Ju-Yung’dur. 1967 yılında ise Hyundai Motor Company kurulmuştur. Bugün Hyundai Kore’nin tartışılmaz lideri konumundadır. Dünyanın ise sayılı otomotiv firmaları arasında yer almaktadır.

Pek çok ülkede küresel üretim merkezi bulunan Hyundai, Türkiye’ye ise 1990 yılında gelmiştir. 1995 yılında ise İzmit’te ki fabrikanın temelleri atılmıştır. Hyundai toplamda 104.731 kişiye istihdam sağlamaktadır.

hyundai personel alımı

Hyundai İş İlanları

Daima yeniliği ve gelişmeyi hedefleyen bu şirket aldığı her yeni eleman ile bir adım daha ilerleyeceğini düşünmektedir. Elemanlarının kişisel gelişimini de eğitimlerle destekleyen bu şirket tüm çalışanların mesleki gelişimini desteklemekte ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmalarına fırsat sağlamaktadır.

Bakım Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(İzmit)
Lojistik Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(İzmit)
Genel Başvuru
Son Başvuru Tarihi
13 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(İzmit)
Üretim Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
03 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(İzmit)

Ayrıca bu şirket çalışanlarına özel sağlık sigortası, yemek ve gibi pek çok sosyal hak sunmaktadır. Alınacak yeni personeller için istenen eğitim koşulu ise en az ticaret meslek lisesi mezunu olmaktır. Odak noktası insan olan bu şirketin bir parçası olmak isteyen herkes uygun pozisyondan eleman alımı yapıldığında başvuru yapabilir.

Nasıl Başvurulur?

Bu firmanın bir parçası olmak için iki farklı yol izlenmektedir. Bunlardan ilki uygun pozisyon ilanı yayınlandığında özgeçmişin hazırlanıp yüz yüze başvurunun gerçekleştirilmesidir. İkincisi ise çeşitli eleman sitelerinden takip edilen ilanlara başvuru formu doldurulması yöntemi ile ulaşılmasıdır. Ayrıca ortaya çıkacak eleman eksikliği durumlarda firmanın iletişime geçmesi için firmanın insan kaynakları sayfasındaki iş başvuru formu da doldurabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Montaj operatörü
 • Bakım teknisyeni
 • Satış danışmanı
 • Kaporta teknisyeni
 • Boya teknisyeni

Pozisyonların Açıklamaları:

 • Montaj operatörü: Birleştirilmek üzere imalatı yapılmış olan parçaları özenle bir araya getiren ve montaj için kullanılacak araçların bakımlarını gerçekleştiren kişidir.
 • Bakım teknisyeni: Makine ve teçhizatlarını periyodik bakımlarını gerçekleştirmek üzere işe alınmış kişilerdir. Makinelerin çalışır durumda olmalarını kontrol ederek sistemlerin sürekli işlemesine katkı sağlarlar.
 • Satış danışmanı: Firmanın satışa sunduğu ürünlerin bilgilerine müşteri adaylarına aktaran kişilerdir. Bu kişiler pazarlama hususunda kendilerini geliştirdikçe çalıştıkları firmanın kar oranı artış gösterecektir.
 • Kaporta teknisyeni: Otomobil veya binek araçların dış görünüşlerini güzelleştiren kişilerdir. Araçların şase ve saç tamiratını üstlenirler.
 • Boya teknisyeni: Boya atölyesinde çalışan ve yeni renkler oluşması için karışımlar yapan kişilerdir. Ayrıca bu kişiler talimatlara göre boya işlemini gerçekleştirmekte ve boya sonrası kontrolleri yapmaktadırlar.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri:Hafta içi 08.00-18.00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul ve Kocaeli.

9 Comments

 1. iyi çalışmalar bilgisayar donanımları ve programlama bölümü önlisans mezunuyum izmitte yaşıyorum. bünyenizde izmitte çalışmak isterim. teşekkür ederim
  05425469730

 2. Iyi calismalar istanbulda yaşıyorum hyundai bay isinde çalışıtim kaportaci yim kalfalik belgem var ve met teknik te eğitim gördüm STP 1 sTp 2 eğitimlerini aldım sizin gibi güçlü bir firmada çalışmak isterim ilginiz ve alakaniz icin teşekürler 0 5385833579

 3. Merhaba 2012 Hitit Üniversitesi m.y.o otomativ teknolojisi mezunuyum 24 yaşındayım askerlik hizmetimi tamamladım sicilim temiz b sınıfı ehliyet e sahibim daha Ford servisinde çalıştım Mercedes sprinter üretimi yapan firmada çalıştım otocad az düzeyde biliyorum lise ve üniversitede aldıgım tecrübelerim var alanımda veya arzu ettiğiniz alanda sizinle çalışmak isterim. Saygılarımla..05375564730 e posta:aydoslu.omerr@hotmail.com

 4. slm ben teknıkresım ımalatı ve kaynakcıyım sızinfırmanızda calısmak ısterim 05468517360

 5. mrb 1999 kız mslek lisesi giyim mezunuyum 32 yasındayım meslegımle ilgili alanda sizinle calışmak istıyorum.

 6. mrb 2008 myo otomotıv bolumu mezunuyum lısede elektrık okudum askerlıgımı tamamladım 28 yasındayım sıcılım temız olup saglıkla ılgılı hıc bı sorunum yoktur reysaş mer-tur gıbı oto tasıma ıslerınde calıstım D sınıfı ehlıyetım src 4 ve pıskoteknık belgem vardır kendı alanımda meslegımle ılgılı ıslerınızde calısmak ıstıyorum saygılar… ( 0542 501 11 37 )

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*