İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hyundai Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Hyundai Personel Alımı Yapacak

Hyundai’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Hyundai bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hyundai personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

hyundai personel alımı

 

Hyundai’da Çalışmak

Sürekli gelişim ve pazardaki rekabet gücümüzü artırmanın en önemli unsurlarından birinin iş gücümüz olduğu inancı.

Şirket vizyonumuz doğrultusunda çalışanlarımızın kapasite ve yeteneklerini hem şirketimizin gelişmesi büyümesinin hem de kendi kişisel gelişimleri için etkin kullanmalarının sağlanması.
Çalışanlarımızın motivasyon ve performanslarını artırmaları için onlara daha iyi bir çalışma ortamı sağlanması.

Çalışanlarımızın kişisel potansiyellerinin farkında olmasını sağlayarak, onları yetki paylaşımı ve yaratıcı düşünce konusunda yüreklendirmek.

Hyundai İş İlanları

Hyundai iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Montaj Operatörü: Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu, Üç vardiya sisteminde çalışabilecek, Dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Seri üretim temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Kocaeli’de ikamet eden / edebilecek otomotiv montaj işlemlerinde çalıştırmak üzere montaj operatörü aranmaktadır.

Bakım Teknisyeni: Mevcut sistemin bakım faaliyetlerinin sağlanması, Sistemlerde oluşabilecek olan arızaların engellenmesi ve gerekli önlemlerin alınması, Yeni projelerin ve ekipmanların devreye alınmasının sağlanması ve bakım faaliyetlerinin devam ettirilmesi, Üretim hattında oluşabilecek olan arızaların engellenmesi ve gerekli önlemlerin alınması.

Hyundai İş Başvurusu Formu

Hyundai iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Hyundai Assan iş başvuru formunu doldurmak için firmanın web sitesindeki insan kaynakları bölümünden faydalanabilirsiniz. Hyundai Assan iş başvurusu yaptıktan sonra gerekli kriterleri sağlamanız durumunda firma tarafından size geri dönüş sağlanacaktır. Eleman alımı ve personel alımı haberlerini kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Başvuru için tıklayın. Kariyer.net üzerinden başvuru yapmak için tıklayın.

8 Yorum

 1. emrah 1 Şubat 2014

  mrb 2008 myo otomotıv bolumu mezunuyum lısede elektrık okudum askerlıgımı tamamladım 28 yasındayım sıcılım temız olup saglıkla ılgılı hıc bı sorunum yoktur reysaş mer-tur gıbı oto tasıma ıslerınde calıstım D sınıfı ehlıyetım src 4 ve pıskoteknık belgem vardır kendı alanımda meslegımle ılgılı ıslerınızde calısmak ıstıyorum saygılar… ( 0542 501 11 37 )

 2. arzu sirin 2 Mayıs 2014

  mrb 1999 kız mslek lisesi giyim mezunuyum 32 yasındayım meslegımle ilgili alanda sizinle calışmak istıyorum.

 3. ilyas atik 7 Temmuz 2014

  bünyenizde çalışmak istiyorum
  ilginiz için teşekkürler

 4. ercan 12 Temmuz 2014

  slm ben teknıkresım ımalatı ve kaynakcıyım sızinfırmanızda calısmak ısterim 05468517360

 5. Habip 6 Kasım 2014

  elektirik ustasıyım orta okul mezunuyum sizinle çalışmak isterim yasın 24 05373317115

 6. ömer 30 Ocak 2015

  Merhaba 2012 Hitit Üniversitesi m.y.o otomativ teknolojisi mezunuyum 24 yaşındayım askerlik hizmetimi tamamladım sicilim temiz b sınıfı ehliyet e sahibim daha Ford servisinde çalıştım Mercedes sprinter üretimi yapan firmada çalıştım otocad az düzeyde biliyorum lise ve üniversitede aldıgım tecrübelerim var alanımda veya arzu ettiğiniz alanda sizinle çalışmak isterim. Saygılarımla..05375564730 e posta:[email protected]

 7. onur 16 Mart 2015

  Iyi calismalar istanbulda yaşıyorum hyundai bay isinde çalışıtim kaportaci yim kalfalik belgem var ve met teknik te eğitim gördüm STP 1 sTp 2 eğitimlerini aldım sizin gibi güçlü bir firmada çalışmak isterim ilginiz ve alakaniz icin teşekürler 0 5385833579

 8. ramazan5341 14 Nisan 2015

  iyi çalışmalar bilgisayar donanımları ve programlama bölümü önlisans mezunuyum izmitte yaşıyorum. bünyenizde izmitte çalışmak isterim. teşekkür ederim
  05425469730

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir