İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hyundai Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Hyundai Personel Alımı

Hyundai personel alımı aşamasında teklif sunan bir firmadır. Gerçekleştirdiğiniz başvuru sonrasında sizlere sunulan çalışma şartlarına istinaden verdiğiniz onay ışığında istihdam ortağı olabilirsiniz. Firma bünyesinde çalışanlar hemen her türlü firmada olduğu gibi beyaz ve mavi yakalılar olarak ikiye ayrılmakta. Bu iki segment çalışanın ortak haklarının olmasıyla birlikte ayrılan hakları da mevcut.

Firma mavi yakalı çalışanlarına yılda 16 brüt maaş ödemesi yaparken yılda 2 kez zam yapıyor. Aynı şekilde Hyundai eleman alımı sonrasında beyaz yakalı çalışanlarına yılda 16 adet brüt maaş vermekte ve yılda 1 kez zam uygulaması yapmaktadır. Personellerine ve aile fertlerine yapılan sağlık sigortası da firmanın sosyal hizmetleri arasında yer almaktadır.

Hyundai Personel Alımı

Hyundai Çalışma Şartları

Hyundai işçi alımı başvurusuna bilgilerinizi gönderdikten sonra firma bünyesinde görev yapan insan kaynakları görevlilerince verdiğiniz iletişim adresleri üzerinden ilgili şubeye çağrılacaksınız. Burada başvurduğunuz pozisyonlara istinaden ücret ve çalışma saatleri görüşmelerine katılacaksınız.

Firma her çalışanına farklı süre ve ücret uygulamaları yapabiliyor. Ayrıca Hyundai çalışma şartları arasında yıllık belirli sürelerde eğitim planlarına katılma kriteri de yer almaktadır. Söz konusu eğitimler bulunulan pozisyona göre yurt içi veya yurt dışı eğitim merkezlerinde gerçekleşebilir. Bunun yanı sıra firma çalışanlarına yine çeşitli e-eğitim uygulamaları da yaptırmaktadır.

Hyundai İş İlanları

Hyundai iş ilanları kendi web sitesi üzerinden sunmaktadır. İlgili sayfada yayınlanan güncel ilanlara anında başvuru yapılabilmektedir. Şirket kendi web sitesi aracılığı ile yapılan başvuruları değerlendirmeye almamaktadır. Kariyer sitesi üzerinden yapılan Hyundai başvuru sonrasında ise adaylar, eğitim ve tecrübe düzeylerine bağlı olarak değerlendirilmeye alınmaktadır.

Gerçekleştirilen bu alımlarda verilen bilgiler 6 ay boyunca firma bünyesinde saklanmaktadır. Dolayısıyla yaptığınız başvuru için size uygun bir pozisyon oluşursa 6 ay süreyle istihdam adayı olabilirsiniz. Ayrıca Hyundai engelli alımı da bu platform üzerinden gönderilecek CV ile gerçekleştirilmektedir.

Hyundai İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hyundai iş başvuru formu yukarıda belirtilen adres üzerinden gönderdiğiniz CV olmaktadır. Başvurunuzda referans adreslerinizin belirtilmesi çok büyük önem arz etmektedir. Bazı pozisyonların iş ilanları kariyer.net adresi üzerinden verilmemekle birlikte ilgili şube yetkilisince yönlendirilmektedir. Bu tarz alımlardan haberdar olmak için çevrenizde yer alan Hyundai şubelerine telefon yoluyla veya direkt olarak şubeye giderek ulaşabilirsiniz.

Hyundai devamlı yenilenmeyi hedefleyen bir firma olduğundan eğitime ve öğrenime açık çalışanlar aramaktadır. Şirket üniversitelerin belli başlı bölümlerinde düzenlediği etkinliklerde de, istihdam odaklı çalışmalar yaparak henüz öğrenciyken firma bünyesine çalışan dâhil etmektedir. Stajyer olarak çalışmak için Honda, Nissan, Mazda, Toyota ve Renault şirketlerinin güncel ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

8 Yorum

 1. emrah 1 Şubat 2014

  mrb 2008 myo otomotıv bolumu mezunuyum lısede elektrık okudum askerlıgımı tamamladım 28 yasındayım sıcılım temız olup saglıkla ılgılı hıc bı sorunum yoktur reysaş mer-tur gıbı oto tasıma ıslerınde calıstım D sınıfı ehlıyetım src 4 ve pıskoteknık belgem vardır kendı alanımda meslegımle ılgılı ıslerınızde calısmak ıstıyorum saygılar… ( 0542 501 11 37 )

 2. arzu sirin 2 Mayıs 2014

  mrb 1999 kız mslek lisesi giyim mezunuyum 32 yasındayım meslegımle ilgili alanda sizinle calışmak istıyorum.

 3. ilyas atik 7 Temmuz 2014

  bünyenizde çalışmak istiyorum
  ilginiz için teşekkürler

 4. ercan 12 Temmuz 2014

  slm ben teknıkresım ımalatı ve kaynakcıyım sızinfırmanızda calısmak ısterim 05468517360

 5. Habip 6 Kasım 2014

  elektirik ustasıyım orta okul mezunuyum sizinle çalışmak isterim yasın 24 05373317115

 6. ömer 30 Ocak 2015

  Merhaba 2012 Hitit Üniversitesi m.y.o otomativ teknolojisi mezunuyum 24 yaşındayım askerlik hizmetimi tamamladım sicilim temiz b sınıfı ehliyet e sahibim daha Ford servisinde çalıştım Mercedes sprinter üretimi yapan firmada çalıştım otocad az düzeyde biliyorum lise ve üniversitede aldıgım tecrübelerim var alanımda veya arzu ettiğiniz alanda sizinle çalışmak isterim. Saygılarımla..05375564730 e posta:[email protected]

 7. onur 16 Mart 2015

  Iyi calismalar istanbulda yaşıyorum hyundai bay isinde çalışıtim kaportaci yim kalfalik belgem var ve met teknik te eğitim gördüm STP 1 sTp 2 eğitimlerini aldım sizin gibi güçlü bir firmada çalışmak isterim ilginiz ve alakaniz icin teşekürler 0 5385833579

 8. ramazan5341 14 Nisan 2015

  iyi çalışmalar bilgisayar donanımları ve programlama bölümü önlisans mezunuyum izmitte yaşıyorum. bünyenizde izmitte çalışmak isterim. teşekkür ederim
  05425469730

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir