Hyundai Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Hyundai Personel Alımı

Hyundai personel alımı aşamasında teklif sunan bir firmadır. Gerçekleştirdiğiniz başvuru sonrasında sizlere sunulan çalışma şartlarına istinaden verdiğiniz onay ışığında istihdam ortağı olabilirsiniz. Firma bünyesinde çalışanlar hemen her türlü firmada olduğu gibi beyaz ve mavi yakalılar olarak ikiye ayrılmakta. Bu iki segment çalışanın ortak haklarının olmasıyla birlikte ayrılan hakları da mevcut.

Firma mavi yakalı çalışanlarına yılda 16 brüt maaş ödemesi yaparken yılda 2 kez zam yapıyor. Aynı şekilde Hyundai eleman alımı sonrasında beyaz yakalı çalışanlarına yılda 16 adet brüt maaş vermekte ve yılda 1 kez zam uygulaması yapmaktadır. Personellerine ve aile fertlerine yapılan sağlık sigortası da firmanın sosyal hizmetleri arasında yer almaktadır.

Hyundai Personel Alımı

Hyundai Çalışma Şartları

Hyundai işçi alımı başvurusuna bilgilerinizi gönderdikten sonra firma bünyesinde görev yapan insan kaynakları görevlilerince verdiğiniz iletişim adresleri üzerinden ilgili şubeye çağrılacaksınız. Burada başvurduğunuz pozisyonlara istinaden ücret ve çalışma saatleri görüşmelerine katılacaksınız.

Firma her çalışanına farklı süre ve ücret uygulamaları yapabiliyor. Ayrıca Hyundai çalışma şartları arasında yıllık belirli sürelerde eğitim planlarına katılma kriteri de yer almaktadır. Söz konusu eğitimler bulunulan pozisyona göre yurt içi veya yurt dışı eğitim merkezlerinde gerçekleşebilir. Bunun yanı sıra firma çalışanlarına yine çeşitli e-eğitim uygulamaları da yaptırmaktadır.

Hyundai İş İlanları

Hyundai iş ilanları kendi web sitesi üzerinden sunmaktadır. İlgili sayfada yayınlanan güncel ilanlara anında başvuru yapılabilmektedir. Şirket kendi web sitesi aracılığı ile yapılan başvuruları değerlendirmeye almamaktadır. Kariyer sitesi üzerinden yapılan Hyundai başvuru sonrasında ise adaylar, eğitim ve tecrübe düzeylerine bağlı olarak değerlendirilmeye alınmaktadır.

Gerçekleştirilen bu alımlarda verilen bilgiler 6 ay boyunca firma bünyesinde saklanmaktadır. Dolayısıyla yaptığınız başvuru için size uygun bir pozisyon oluşursa 6 ay süreyle istihdam adayı olabilirsiniz. Ayrıca Hyundai engelli alımı da bu platform üzerinden gönderilecek CV ile gerçekleştirilmektedir.

Hyundai İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hyundai iş başvuru formu yukarıda belirtilen adres üzerinden gönderdiğiniz CV olmaktadır. Başvurunuzda referans adreslerinizin belirtilmesi çok büyük önem arz etmektedir. Bazı pozisyonların iş ilanları kariyer.net adresi üzerinden verilmemekle birlikte ilgili şube yetkilisince yönlendirilmektedir. Bu tarz alımlardan haberdar olmak için çevrenizde yer alan Hyundai şubelerine telefon yoluyla veya direkt olarak şubeye giderek ulaşabilirsiniz.

Hyundai devamlı yenilenmeyi hedefleyen bir firma olduğundan eğitime ve öğrenime açık çalışanlar aramaktadır. Şirket üniversitelerin belli başlı bölümlerinde düzenlediği etkinliklerde de, istihdam odaklı çalışmalar yaparak henüz öğrenciyken firma bünyesine çalışan dâhil etmektedir. Stajyer olarak çalışmak için Honda, Nissan, Mazda, Toyota ve Renault şirketlerinin güncel ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

8 Comments

  1. emrah 1 Şubat 2014
  2. arzu sirin 2 Mayıs 2014
  3. ilyas atik 7 Temmuz 2014
  4. ercan 12 Temmuz 2014
  5. Habip 6 Kasım 2014
  6. ömer 30 Ocak 2015
  7. onur 16 Mart 2015
  8. ramazan5341 14 Nisan 2015

Leave a Reply