HD İskender Personel Alımı ve İş İlanları 2020


HD İskender, benzersiz lezzete sahip iskenderini restoran konseptiyle alışveriş merkezlerine dahil eden ilk firmadır. 1955 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana büyük gelişim göstererek Türkiye’nin farklı şehirlerinde 100’e yakın restoran açmıştır.  Bu restoranlarda yılda 12 milyondan fazla müşteri ağırlayan firma, hedef olarak da Türkiye’deki birçok şehirde restoran açarak hizmetini verebilmeyi planlıyor.

HD İskender iş başvurusu

HD İskender İş İlanları

HD İskender ekibinin bir parçası olabilmek için birçok insan başvuruda bulunuyor. Firma zaman zaman çeşitli alanlarda iş ilanları veriyor ve farklı kadrolar oluşturuyor. Restoran bünyesinde çalışacak aşçı, motor kurye elemanı, garson, şef garson, müdür, kasiyer ve restoran sorumlusu gibi farklı iş kollarına yönelik alanlarla açılan başvurularda kendiniz için en doğru alana yönelmeniz gerekiyor.

HD İskender tarafından bırakılan ilanlara başvurarak firmanın çeşitli alanlarında yer almanız mümkün oluyor. Yazımızın devamında da hangi alanlarda iş başvurusu yapabileceğinizi ve hangi şartları taşımanız gerektiğini belirtiyoruz.

Nasıl Başvurulur?

HD İskender’in internet sitesi üzerinden başvuru yapmak mümkün bulunuyor. Aynı zamanda kariyer.net, eleman.net gibi internet siteleri aracılığıyla da farklı alanlarda HD İskender bünyesinde iş başvurusu yapmanıza imkan tanınıyor. İş ilanlarına başvuru yapabilmek için şu adımların izlenmesi gerekiyor:


 1. Google üzerinden HD İskender’in internet sitesine girmek.
 2. Açılan sayfada kariyer butonuna tıklayarak başvuru yapmak.
 3. İnternet sitesi üzerinden ulaşılamadığı durumlarda sayılan internet siteleri üzerinden iş ilanlarını filtrelemek.

Bunun dışında HD İskender’de çalışabilmek için bazı özelliklere de sahip olmak gerekiyor:

 • Müşteri memnuniyeti gözeten hızlı bir çalışma anlayışıyla hareket edebilmek.
 • Daima güler yüzlü ve enerjik olarak iyi hizmet verebilmek.
 • Kılık kıyafet ve diksiyon-hitabete özen göstererek müşterilerle etkili bir iletişim kurmak.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Restoran müdürü.
 • Restoran müdür yardımcısı.
 • Garson
 • Garson yardımcısı.
 • Döner ustası.
 • Temizlik sorumlusu.

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Restoran müdürü: Restoranın çalışanlarının denetimini sağlamak ve her türlü idari işten sorumlu olmak, çalışanların etkin bir şekilde çalışabilmesini sağlamak.
 • Restoran müdür yardımcısı: Müdürün uygun olmadığı konularda devreye girmek, çalışanlarla müdür arasında bir köprü görevi kurmak ve etkin iletişimi sağlamak.
 • Garson: Restorandaki siparişlerin eksiksiz bir şekilde müşterilerle buluşturulmasını sağlamak ve müşterinin her türlü isteğiyle etkin bir iletişim kurarak ilgilenmek.
 • Garson Yardımcısı: Hazırlanan siparişlerin doğru bir şekilde garsona iletilmesine yardımcı olmak, restoran düzenini sağlamak.
 • Kasiyer: Restoranın kasasıyla ilgilenmek.
 • Döner Ustası: Müşterilerle buluşturulacak İskender dönerleri hazırlamak.
 • Temizlik sorumlusu: Restoranın temizliği alanında hizmet vermek.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: Günde 7.5-8.5 saat aralığı, haftada 1 gün izin.

Alım Yapılacak Şehirler: İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya.

8 yorum

 1. şu anda ego da otobüs şoforü olarak çalışmaktayım fakat işten çok siyasetin kol gezdiği bir ortamda çalışmak istemiyorum aktif olarak kamyon kullanabilirim src psikoteknik gibi bütün yetki belgelerim mevcut ayrıca 10 yılı aşkın forklift operatörlüğüde yaptım onunda kullanma sertifikam var.saygılarımla 0544 277 00 83

 2. Merhaba ben 2004-2008 yillari arasinda 1 yila yakin bir sure garson olarak yaklasik 3 yilda kasiyer olarak hd iskender de calismis bulunmaktiyim suan da kofteci ramizde restaurant muduruyum tekrar sizlerle calismayi isterim 0544 416 25 70

 3. personel alımı devam ediyormu/ antalyada aşçı yardımcısı olarak çalıştım sezon bittiği için şuan eskişehirdeyim en yakın zaman da iletişime geçmenizi bekliyorum hayırlı günler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*