Hatsu Personel Alımı ve İş İlanları 2022

1 Nisan 2014 tarihinde kurulan HATSU, Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne bağlıdır. HATSU, Hatay’ın su ve kanalizasyon hizmetlerini üstlenmektedir. HATSU’nun sorumlulukları ve yetkileri 2560 sayılı kanun kapsamınla düzenlenmiştir. HATSU, Hatay halkına yönelik adil, kesintisiz ve hızlı hizmet sunmayı hedeflemektedir. 2014 yılından günümüze kadar özenle çalışmalarını devam ettiren HATSU yıl içerisinde ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapmaktadır.

hatsu iş başvurusu

HATSU İş İlanları

Hatay’da yaşayan insanların bir kısmı HATSU’da çalışmak istiyor. HATSU, bünyesinde pek çok insanın görev almasını sağlıyor. Deneyimli ve deneyimsiz bireyler çalıştığı konuma göre farklı maaş alıyor. Deneyim sahibi olmayan bireylerin maaşı asgari ücretten başlıyor. Bireyin deneyim durumuna göre maaş 5000 TL’ye kadar artabiliyor.

HATSU iş ilanları farklı siteler üzerinden yayınlanıyor. İlanlar, HATSU’nun sayfasında yayınlandığı gibi kariyer sitelerinde de paylaşılıyor. Başvuru yapacak olan bireylerden istenilen şartlar değişebiliyor. Yayınlanan her ilanda bireyde istenilen özellikler ve işin tanımı açıklanıyor. Başvuru yapan bireyler arasında değerlendirme yapıldıktan sonra personel seçimi yapılıyor.

Nasıl Başvurulur?

HATSU iş başvurusu için belediyenin yayınladığı iş ilanlarına bakılabilir. Çeşitli kariyer sitelerinde ve HATSU’nun web sayfasında yayınlanan ilanlar değerlendirilebilir. Hatay’da yaşıyorsanız ve iş başvurusu yapmak istiyorsanız HATSU’ya giderek CV bırakabilirsiniz. Online başvuru için yapmanız gerekenler:

 • HATSU web sayfasına giriş yapmak
 • Sayfa üzerinde İnsan Kaynakları seçeneğine tıklamak
 • Açılan bölümde Kariyer seçeneğine tıklamak
 • Başvuru kısmında gerekli bilgileri doldurmak

Şirket, bireylerin yaptığı başvuruları internet sitesi üzerinden kabul etmektedir. Aynı zamanda bireyler CV ile şirkete giderek başvuru yapabilmektedir. HATSU insan kaynakları birimi, yapılan başvuruları inceleyerek uygun adayları işe almaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Sayaç okuma elemanı
 • Şoför
 • Tekniker
 • Güvenlik görevlisi

Pozisyon Açıklamaları:

 • Sayaç okuma elemanı: Sayaçları okuyarak faturalandırma işlemini yapar.
 • Şoför: Şirket kapsamında ulaşımdan sorumludur. Ehliyet sahibi bireyler değerlendirmeye alınır.
 • Tekniker: HATSU içerisinde projeleri ve çalışmaları takip eder, inceler ve yönlendirir.
 • Güvenlik görevlisi: Şirketin güvenliğinden sorumludur. Mesleğin eğitimini almış bireyler tercih edilmektedir.

Temel Bilgiler:

Minimum çalışma yaşı: 18

Çalışma saatleri: Pazartesi – Cuma 08:30 – 18:30, Cumartesi 08:30 – 12:30

Alım yapılacak şehirler: Hatay

15 Comments

 1. KOLAY GELSİN BEN ŞÖFÇRLÜKTE YAPARIM ELEKTRİK İŞİNDENDE ANLARIM SU TESİSATI İŞİNDENDE ANLARIM DOKUMA MAKİNA USTALIĞIDA YAPTIM

 2. Elektrikci ustasıyım.1997den beri bu işi yapıyorum. Ustalık belgem var. Sizinle beraber çalışmak istiyorum

 3. Adım ismail Ayabakti. Elektrik ustasıyım. Ustalık belgem var.Hatay Defnede oturuyorum

 4. İsmim ali kirdar su tesisat usta başiyim belgem vardir hatayliyim 22 yildir ustayim hatsu da veya altinozu belediyesinde calismak istyorum bana yardimci olabilirmisiniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*