Hatay Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Eski ve köklü bir yapıya sahip olan Hatay Devlet Hastanesi her döneminde vatandaşlara çağdaş ve modern sağlık hizmetleri sunmuştur. İlk binası 1939 senesinde hizmete geçmiştir. Bu seneden sonra sürekli gelişen kurum, her dönemin gereksinimlerine cevap vermiştir.

2001 senesinde yeni binasına taşınmıştır. Söz konusu bina 250 yataklıdır. Ancak 2013 yılının Eylül ayında yeni binasının temelleri 139.798.04 metrekarelik bir arsa üzerine atılmıştır. Kapalı alanı 94.464.45 metrekaredir. Günümüzde de hasta ve hasta odaklı bir şekilde vatandaşlara hizmet etmektedir.

Hatay Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Hatay Devlet Hastanesi İş İlanları

Hatay Devlet Hastanesi çok geniş bir alana sahiptir. Böylece vatandaşlara daha rahat hizmetler sunabilmektedir. Tıbbın her alanında sağlık çözümleri sunan kurum araştırma ve geliştirme çalışmaları yaparak, hastalara en son teknolojili sağlık ekipmanlarıyla güncel tedaviler, ameliyatlar uygulamaktadır.

Sürekli gelişen bir kurum olan Hatay Devlet Hastanesi, bünyesindeki çok sayıda personele karşılık yenilerini de almaktadır. Bunların ilanları resmi şekilde verilmektedir. Eğer hangi kanallar aracılığıyla takip edeceğinizi bilmiyorsanız, İŞKUR ve ilan.gov.tr değerlendirilebilir. Bunlara ek olarak iş arayanlar kendi sitesini de düzenli aralıklar ile kontrol edebilir.

Hatay Devlet Hastanesi Personel Alımı

Hatay Devlet Hastanesi devlete bağlı olduğu için işe alımlarda bir takım pozisyonlar adaylardan KPSS isteyebilir. Söz konusu sınav ÖSYM tarafından düzenlenmekte olup, hastaneler sözleşmeli memur, hizmetli ve bakıcı gibi bir takım kadrolarında bunu isteyebilir.

Bu sebeple devlet bünyesinde çalışmak istiyorsanız, bazı ilanlarda KPSS gerekmese de önlem olarak girmeniz ve yeterli puanı kazanmanız tavsiye edilir. İlanlar için resmi kaynaklar takip edilebilecek olup, adayların bilmesi gereken tüm bilgilere yer verilir. Bu nedenle genel ve özel nitelikleri karşılıyorsanız, alım yapılan pozisyon sizin bilgilerinize uygunsa müracaat duyuruda belirtildiği şekilde gerçekleştirilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*