Hisar Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

İstanbul’un Ümraniye semtinde yer alan Hisar Hastanesi, sağlık sektöründeki hizmetlerine 2005 senesinde başlamıştır. Dünya standartlarında hizmetler sağlayan kurum, toplamda 35.000 metrekareye kurulu bir binaya sahiptir. 8 kata sahip olan binası dayanıklı yapıdadır.

53 farklı tıp bölümüne sahip olan kurum İstanbul Boğazı ile Sabiha Gökçen Havalimanına 20 dakika mesafede bulunmaktadır. JCI kalite standartlarında, kapsamlı ve modern sağlık hizmetleri veren kurum ulaşılabilir, ekonomik tedavi ve ameliyat metotları uygulamaktadır. 212 yatak kapasitesi olan kurum 75 metrekarelik süit odalara sahiptir.

Hisar Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

 

Hisar Hastanesi İş İlanları

Temellerini bilimsel gelişmelere inşa eden Hisar Hastanesi uzman tıbbi kadroları ve profesyonel idari, destek çalışanları ile her yıl büyümesine devam etmektedir. Uluslararası bakımdan üst düzey kaliteli sağlık çözümleri üreten kurum, çağa uygun hizmetler sunabilmek için doğru yatırımlar yapmaktadır.

Gelişmeyi sürdüren yapısı kurumun farklı alanlarda çalışan ihtiyacı meydana gelmesine de neden olmaktadır. Bu durumlarda ilanlar paylaşılarak, adayların müracaat yapması sağlanır. Bu durum kalitenin düşmemesine, hizmetlerin aksamamasına da yardımcı olur.

İş arıyorsanız ve kuruma başvuruda bulunmayı düşünüyorsanız, özel bir hastane olması sebebiyle online kariyer platformlarını takip ederek başvuru yapmanız yeterlidir.

Hisar Hastanesi Personel Alımı

Hisar Hastanesi personel alımı başvurularında kendi sitesi üzerinden işlem yapmayı mümkün hale getirmektedir. Bunun için adayların ilk olarak resmi siteye girmesi, ardından da en alt bölümden insan kaynaklarını seçmesi gerekir.

Bundan sonra ekranda bir başvuru formu olduğu görülecektir. Eğer bunu dikkatli ve doğru bir şekilde doldurup gönderirseniz, ön başvuru tamamlanır. Hisar Hastanesi insan kaynakları departmanı, başvuruyu uygun pozisyonlar kapsamında değerlendirerek, size uygunsa iletişime geçecektir.

Ardından da adayların mülakata katılması gerekir. Bunun hakkındaki bilgiler insan kaynakları departmanı tarafından ayrıntılı olarak verilir. Bu sürecin de bitmesiyle işe alım tamamlanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*