Hakkari Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Hakkari Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Hakkari iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Hakkari ili ülkemizin sınır şehirlerinden bir tanesidir. Belediye vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için birçok proje hayata geçirmektedir. Bu durum farklı pozisyonlarda yeni personeller almanıza da olanak tanımaktadır. Belediyenin iştiraklerine yönelik alımlar da yılın farklı zamanlarında gerçekleştirilmektedir.

Hakkâri Belediyesi Personel Alımı

Yıllardır terör olayları ile anılan Hakkâri artık yapılan yatırımlar ve vatandaşa hizmetlerle anılıyor. Bunda Hakkâri Belediyesinin payı oldukça büyük. Yöre halkına hizmet götürmek ve yatırımları hızlandırmak için çalışan Hakkâri Belediyesi bu doğrultuda birçok personel alımı yapıyor. Senenin farklı zamanlarında alınan personeller belediyenin gücünü güç katıyor. Bu doğrultuda iş ilanlarını takip etmek ve istenen tarihlerde başvuruları tamamlamak yeterli oluyor.

Hakkâri Belediyesi İş İlanları

Hakkâri belediyesi hem memur pozisyonları hem de işçi pozisyonları için personel alımı yapıyor. Belediye tarafından yayınlanan ilanlar resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlara bildiriliyor. Bu bağlamda iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların ilanda yer alan başvuru formunu doldurması gerekiyor. Ayrıca ilanları takip ederek istenilen tarihlerde başvuruyu tamamlamak gerekiyor. Bunun için belediyenin resmi internet sitesini sürekli takip etmek gerekiyor.

Hakkâri Belediyesi Personel Alımı

Hakkâri Belediyesi belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere yaptığı personel alımlarını iş ilanlarıyla yapıyor. Hem belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlar hem de İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla personel alımı yapan belediye bu noktada personel eksikliğini gidermek istiyor. Her pozisyon için farklı sayıda kadro açıklanırken her kadro için farklı şartlar istenebiliyor. Bunun yanında bazı pozisyonlar için KPSS puanı istenirken bazıları için istenmiyor.

Hakkâri Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Hakkâri Belediyesi sene içerisinde yaptığı personel alımlarından önemli sayıda kadroyu engelli vatandaşlar için ayırıyor. Bu noktada engelli vatandaşların da hayata dört elle sarılmalarında önemli katkısı olan belediye birçok pozisyonda engelli vatandaş istihdam ediyor. Engelli personel alımı yine iş ilanları ile yapılıyor. İlanlara zamanında başvuru yapan engelli vatandaşların raporlarıyla birlikte iş başvurusunutamamlamaları gerekiyor.

Hakkâri Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Hakkâri Belediyesinin en çok alım yaptığı personeller arasında işçiler yer alıyor. Sene içerisinde birçok iş için sözleşmeli veya sözleşmesiz personel alımı yapan Hakkâri Belediyesi bu noktada önemli sayıda vatandaşı istihdam ediyor. İş başvurusunda bulunan vatandaşların sözleşmeli veya sözleşmesiz olmalarına bakmadan sosyal haklarını da koruyan belediye bu bağlamda önemli bir hizmet görüyor. Bu noktada özellikle Hakkâri’de yaşayan vatandaşlar iş başvurusunda bulunabilirler.

Hakkâri Belediyesi Zabıta Alımı

Hakkâri Belediyesinin en çok ihtiyaç duyduğu personeller arasında zabıta memurları bulunuyor. Yıllardır ihmal edilen ve farklı olaylarla anılan bölgede belediye açısından denetimi ve kontrolü sağlayan zabıta birimi bu noktada sene içerisinde personel alımı yapıyor. En az lise mezunu olmak, kamu hizmetlerinden mahrum olmamak, yeterli KPSS puanına sahip olmak ve yüz kızartıcı suça bulaşmamış olmak başvuru yapmak için yeterli oluyor. Başvurular belediye tarafından incelenerek hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor.

Hakkâri Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Hakkâri Belediyesi personelleri arasında hemen hemen hiç bulunmayan özel güvenlik personeli için alım yapıyor. Özel güvenlik personellerini belediye binalarında ve kamuya açık alanlarda görevlendiren belediye bir nevi güvenliği ve huzuru bu personelle sağlamış oluyor. Bu çerçevede açılan ilanlara şartları karşılayan vatandaşlar başvurabilir. Başvurular iş ilanı üzerindeki başvuru formu üzerinden alınıyor.

Hakkâri Belediyesi İş Başvurusu

Hakkâri Belediyesine iş başvurusunda bulunmak son derece kolay bir şekilde olmaktadır. İş ilanı üzerinde yer alan başvuru formunu doğru ve dikkatli bir şekilde doldurarak başvuru yapılabilir. Bununla birlikte iş başvurusunda adaydan istenen evrakların belediyeye teslim edilmesi gerekiyor. Bu evraklar arasında ikametgâh, kimlik belgesi, gerektiği takdirde diploma ve diğer sertifikalar, ehliyet ve askerlik belgesi bulunuyor.

Hakkâri Belediyesi Duyurular

Hakkâri Belediyesinde iş ilanları resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. Duyurular sayfasından yayınlanan ilanlarda başvuruların nasıl yapılacağı, hangi belgelerin istenildiği ve kaç personel alınacağı gibi ayrıntılar belirtiliyor. Bu bağlamda belediyenin resmi internet sitesini takip eden vatandaşlar duyurular bölümünden bu ilanlara ulaşabilirler. Bunun yanında duyurularda belediyenin yapmış olduğu hizmetler ve yatırımlar ile ilgilerde vatandaşlarla paylaşılıyor.

Hakkâri Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Hakkâri Belediyesinde iş başvurusunda bulunulacak birçok birim bulunuyor. Bu birimlerle birlikte vatandaşa kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan belediye personel alımlarını da birimlerde boşalan pozisyonlar için yapıyor bu doğrultuda Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü gibi birimlere iş başvurusunda bulunulabilir.

Güncel Hakkari İş İlanları için TIKLAYIN.

12 Comments

 1. acil is ariyorum evliyim maddi gelirimde yok yardimci olursaniz sevinirim E sinifi ehliyetim ve sofurlugumde var cep : 0507 972 09 88

 2. Evliyim 2 çocugum var iszizin maddi durumum iyi degil E sinifi ehliyetim ve sofurlugum var lutfen is

 3. kpssden 64 aldım 2.sınıf ünv okumaktayım devlet bünyelerinde çalışmak istiyorumm dönersnizz bana da çokk sevincem

 4. ben hakkari bulak mh lesinde oturuyorum işsiz geliyorum belediyeden bir iş istiyorum güvenlik sertifikam var elinizi vicdanınıza koyun hep torpilli olacak bu hakkaride birazda bizim gibi garibanları işe alın nolur temizlikçi olmaya razıyım yeterli iş olsun

 5. kpss 2012 den 78 puan aldım ,mardinde yaşıyorum ,evliyim maddi durumum çok kötü,harita ve kadstro teknikeriyim ,özel şirketlerde alt yapı ve çevre düzenlemelerinde çalıştım,E+D sürücü belgemde var , hem kurstan hemde normal tecrübem var ,şuan işsizim ,eğer belediyenizde bana uygun bir kontenjan varsa sizin ile çalışmak isterim iyi günler dilerim
  tel : 05415088071

 6. Ekpss sinavinda 61puan aldim temelli ise ihtiyacim atama tercihlerden biride hakkari yardimci olursaniz sevinirim saygilar

 7. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 8. yüksek ziraat mühendisiyim, sizinle park çevre üzerinde yardımcıı olmak istiyorum szinle çalışmak istiyorum

 9. evlene bilmem için acilen işe ihtiyacım var… sizden tekn isteğim bana iş imkanı sağlamanızı rica ederim…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*