İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hakkâri Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Hakkari Belediyesi Personel Alımı

İsmini Van Gölü’nün güneyinde ve bir bölümü de İran’a doğru uzanan yörelere yerleşmiş “Hakkar” kabilesinden alan ve ilk kez 1926 yılında il statüsüne giren Hakkâri, 1933 yılında Van İline bağlanmış fakat daha sonra 1936 yılında yeniden il statüsü kazanmıştır.

Hakkari belediyesi işçi alımı

Hakkâri Belediyesi İşçi Alımı

Hakkari Belediyesi internet sitesi üzerinden henüz personel alım ilanı yayınlamamış olsa da ihtiyaç duyduğu personelleri taşeron işçi ve sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine dâhil edeceği ve bütün işçilerine aynı sosyal hakları tanıyacağı bilinmektedir.

Hakkâri Belediyesi Personel Alımı

Hakkâri’nin tarihi ve kültürel kimliğine sahip çıkıp, yasaların vermiş olduğu görev ve yetkiler çerçevesinde, hizmetlerini modern bir belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirerek, insanların yaşadıkları şehirden zevk almalarını sağlamak misyonuyla yatırımlar yapan Hakkâri Belediyesi, faaliyet alanlarına dâhil ettiği yeni yatırım alanlarında istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Hakkâri Belediyesi İş İlanları

Sürdürülebilir belediyecilik anlayışı ile Hakkâri’de yaşayan toplumun bütün kesimlerinin yaşam kalitesini yükseltmek, kent yaşamını daha kolay bir hale getirmek ve vatandaşlarının taleplerini hızlı bir şekilde yanıtlamak hedefinde olan Hakkâri Belediyesi’nin bu bağlamda ihtiyaç duyacağı personeller için internet sitesinden iş ilanı yayınlayacağı tahmin edilmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Hakkâri Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şehrinde yaşanan işsizlik problemini çözmek adına İşkur ile birlikte farklı istihdam projeleri geliştiren Hakkâri Belediyesi, kadrosuna alacağı personellerin başvurularını ve görüşmelerini de İşkur büroları aracılığıyla yapmaktadır.

Hakkâri Belediyesi personeli olmak isteyenlerin belediyenin internet sitesinde iş ilanının yayınlanmasıyla birlikte İşkur bürolarına giderek iş başvuru formunu doldurmaları ve ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Hakkari  İş İlanları

Hakkari iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Hakkari iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Hakkari iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Hakkari iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Hakkari personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Yüksekova belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Şemdinli belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Çukurca belediyesi iş ilanları için tıklayın.

11 Yorum

 1. melike avcı 19 Ocak 2014

  acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşşekkürler.

 2. cebrail alagöz 16 Mayıs 2014

  evlene bilmem için acilen işe ihtiyacım var… sizden tekn isteğim bana iş imkanı sağlamanızı rica ederim…

 3. halil aslan 22 Mayıs 2014

  yüksek ziraat mühendisiyim, sizinle park çevre üzerinde yardımcıı olmak istiyorum szinle çalışmak istiyorum

 4. RESUL 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 5. serap nur duran 3 Haziran 2014

  Ekpss sinavinda 61puan aldim temelli ise ihtiyacim atama tercihlerden biride hakkari yardimci olursaniz sevinirim saygilar

 6. cebrail 8 Temmuz 2014

  kpss 2012 den 78 puan aldım ,mardinde yaşıyorum ,evliyim maddi durumum çok kötü,harita ve kadstro teknikeriyim ,özel şirketlerde alt yapı ve çevre düzenlemelerinde çalıştım,E+D sürücü belgemde var , hem kurstan hemde normal tecrübem var ,şuan işsizim ,eğer belediyenizde bana uygun bir kontenjan varsa sizin ile çalışmak isterim iyi günler dilerim
  tel : 05415088071

 7. erhan 13 Temmuz 2014

  Acil ise ihtiyacim var bir xocuk babasiyim lütfen uardimci olun

 8. burhan köçek 19 Temmuz 2014

  ben hakkari bulak mh lesinde oturuyorum işsiz geliyorum belediyeden bir iş istiyorum güvenlik sertifikam var elinizi vicdanınıza koyun hep torpilli olacak bu hakkaride birazda bizim gibi garibanları işe alın nolur temizlikçi olmaya razıyım yeterli iş olsun

 9. gamze 14 Kasım 2014

  kpssden 64 aldım 2.sınıf ünv okumaktayım devlet bünyelerinde çalışmak istiyorumm dönersnizz bana da çokk sevincem

 10. NAM 29 Ocak 2015

  Evliyim 2 çocugum var iszizin maddi durumum iyi degil E sinifi ehliyetim ve sofurlugum var lutfen is

 11. NAM 29 Ocak 2015

  acil is ariyorum evliyim maddi gelirimde yok yardimci olursaniz sevinirim E sinifi ehliyetim ve sofurlugumde var cep : 0507 972 09 88

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir