İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hacıoğlu Lahmacun Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Hacıoğlu Lahmacun Personel Alımı Yapacak

Hacıoğlu Lahmacun’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Hacıoğlu Lahmacun bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hacıoğlu Lahmacun personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hacıoğlu Lahmacun iş başvurusu

Firma Hakkında

1965 yılında Bursa’da kurulan en köklü restoran zincirlerinden biri olan Hacıoğlu Lahmacun personel alımı yapacak.

Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen ve bugün bulunduğu bölgelerdeki en köklü restoranlardan biri olan Hacıoğlu Lahmacun elaman alımı ihtiyacıyla önemli bir istihdam kaynağı oluşturmaktadır.

Türkiye’nin on farklı şehrinde yüzün üzerinde restoranı bulunan Hacıoğlu Lahmacun işçi alımı yapacak.

Bu bakımda köklü ve kurumsal bir restoranda çalışmak isteyen adaylar için Hacıoğlu Lahmacun insan kaynakları gelen başvuruları kısa sürede incelemektedir.

50 yılı aşkın tecrübesiyle yemek restoran zincirleri arasında kalitesini kanıtlayıp kurumsal bir yapıda büyümeye devam eden Hacıoğlu genel itibariyle vardiyalı sistemde çalışmayı prensip haline getirmiştir.

Personel azlığı ya da müşteri yoğunluğuna bağlı olarak ek saatlerde çalışılma ihtimali bulunan firma ek saat ücretlerini ay sonu maaşa eklemektedir. Tam olarak kariyer odaklı bir çalışma alanı bulunmayan Hacıoğlu Lahmacun çalışanları için haftalık izin bir gündür.

Hacıoğlu Lahmacun İş İlanları

Güncel olarak personel ihtiyacı bulunan firma personel ihtiyaçlarını genellikle kariyer siteleri üzerinden verdiği Hacıoğlu Lahmacun İş İlanları ile karşılamaktadır. İnternete ek olarak personel açığı bulunan şubelerde de Hacıoğlu Lahmacun iş ilanı ile duyuru yapmaktadır.

Çoğunlukla servis, kurye ve mutfak ekip arkadaşları arayan firma ayrıca Hacıoğlu Lahmacun engelli personel alımı ilanları da vererek hitap ettiği personel sayısını arttırmaktadır.

Ayrıca merkezlerinde de ihtiyaç duyulduğu üzere Hacıoğlu Lahmacun güvenlik alımı ilanlarını da belli sürelerde yayınlamaktadır.

Hacıoğlu Lahmacun İş Başvurusu Formu

Çoğunlukla internette kariyer siteleri ve kendi sitesi üzerinden Hacıoğlu Lahmacun iş başvurusu yapılsa da öncelikli olarak tercih edilen başvuru şekli şube bazlı başvurudur.

Bu bakımdan internette pozisyon açığı bulunan şubeler tespit edildikten sonra en sağlıklı başvuru yolu Hacıoğlu Lahmacun iş başvuru formu doldurularak şubeden başvurmaktır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir