Hacıoğlu Lahmacun Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

1965 yılında kebap ve baklava ile başlayan serüven ardından yerini Hacıoğlu Lahmacun’a bırakmıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren oldukça büyük adımlarla gelişen markanın günümüzde bilinirliği oldukça fazladır. Değişen ve gelişen gıda hizmetine yenilikçi adımlarıyla ayak uyduran markanın günümüzde ki kazancı da oldukça yüksek olmaktadır.

Türkiye genelinde yaklaşık olarak 200 şubesi bulunan Hacıoğlu’nun 4 bine yakın kişiye istihdam sağladığı bilinmektedir. 2009 verilerine göre 75 milyon Amerikan Doları ciroya ulaşan markanın günlük ürettiği lahmacun sayısı 350 bin dolaylarında olmaktadır.

Hacıoğlu Lahmacun İş İlanları

Kalitesinden ödün vermeyen ve bu bağlamda; personel alımları sırasında kendi kalite standartlarına uygun çalışan talep eden markanın misyonunu koruma çabası bulunmaktadır. Personel seçimlerinde bu kaliteye uygun bireyler aranmaktadır.

Hacıoğlu Lahmacun tüm personelleri için gerekli sigorta işlemlerini yerine getirmektedir. Aynı zamanda personelin sosyal güvence ve sosyal hakları firma tarafından gözetilmekte ve korunmaktadır. Haftanın bir günü izin yapan firma çalışanları diğer günlerde vardiyalı şekilde 8,5 saat çalışmaktadır. Yeni işe başlayan tüm çalışanların asgari ücret üzerinden bir maaşa tabi olunduğu firmada çalışma süresi arttıkça maaş skalası da bununla paralel olarak artış göstermektedir. Ayrıca Hacıoğlu Lahmacun personeli bir yıllık çalışmadan sonra yıllık izin hakkı kazanmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Firmaya başvuruda bulunmak için izlenmesi gereken adımları sizler için sıraladık:

fatgpt
  1. https://www.hacioglu.com.tr/ adresinden Hacıoğlu Lahmacun web sitesine gidin.
  2. Hakkımızda kısmının üzerine gelerek “Kariyer” butonuna tıklayın.
  3. Açılan sayfada aşağıda bulunan “İş Başvuru Formu için Tıklayınız” butonuna tıklayın.
  4. İş başvuru formunu doldurarak Hacıoğlu Lahmacun’a başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca, çeşitli kariyer sitelerinde de Hacıoğlu Lahmacun için açık pozisyonlar paylaşılmaktadır. Buraları da takip etmekte fayda vardır. Son olarak, Hacıoğlu Lahmacun şubelerine giderek, iş arayışında olduğunuzu şube müdürüne bildirip CV’nizi bırakabilirsiniz. Niteliklerinizin uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Hacıoğlu Lahmacun Açık Pozisyonlar

Hacıoğlu Lahmacun için hali hazırda herhangi bir iş ilanı bulunmamaktadır. Açık pozisyon duyurularını kendi web sitesi üzerinden sunan firmanın iş ilanları için takipte kalınabilir. Ayrıca birçok kariyer sitesinden duyurusu yapılan Hacıoğlu Lahmacun iş ilanları için web sitemiz de yine açık pozisyonlar oluştuğunda gerekli duyuruları yapmaktadır. Oluşan açık pozisyonlar için zamanında başvuru yapmak oldukça önemli olmaktadır.

Hacıoğlu Lahmacun’da Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

  • Kasiyer: Müşterilerin ödeme işlemlerinin tamamlanmasında yardımcı olmaktan sorumludur.
  • Garson: Restorana gelen müşterinin siparişlerinin alınarak mutfağa bildirilmesinden, daha sonra müşteriye siparişlerini götürmekten sorumludur.
  • Komi: Boş masaların toplanmasından ve temizlenmesinden sorumludur.
  • Aşçı: Gelen siparişlere uygun olarak siparişlerin hazırlanmasından sorumludur.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*