Generali Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Generali Sigorta’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Generali Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Generali Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Generali Sigorta İş İlanları

Sigortacılık sektörüne 1831 yılında İtalya’da giriş yapan Generali aynı zamanda ülkemizin de ilk sigorta şirketidir. Avrupa’nın en büyük 3 sigorta şirketinden birisi olan şirket ülkemizdeki ilk acentesini ise 1863 yılında açmıştır. 100 yıldan uzun süredir sigortacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan Generali, 1989 yılında anonim şirket statüsüne geçmiş ve ülkemizdeki yerelleşme çalışmalarına hız vermiştir. Türkiye genelinde 500’den fazla acentesi bulunan şirket bu bağlamda rakiplerine oranla sahip olduğu geniş erişim ağı ile de öndedir. Çağa ayak uydurarak telefon ve internet üzerinden de müşterileri ile buluşan Generali, Türkiye’deki hizmet ağını her geçen gün büyütmeyi hedefler.

Generali Sigorta İş İlanları

Tüm Türkiye’ye sigortacılık hizmeti sağlayan şirket, 500 acentesi, çağrı merkezleri ve internet alt yapısı ile milyonlarca müşteriye ulaşmaktadır. Müşterilerine kesintisiz ve daha kaliteli bir hizmet sağlama amacı ile gün geçtikçe daha çok çalışan gücüne ihtiyaç duyan Generali Sigorta personel alımına devam etmektedir.

Helpdesk Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
26 Ocak 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Daha fazla Generali Sigorta iş ilanı için tıklayın.

Generali Sigorta İş İlanlarını kariyer portalları üzerinden yayımlamakta olup aynı zamanda İnsan Kaynakları departmanı aracılığı ile CV de kabul etmektedir. 200 yıldan uzun bir geçmişe sahip olan Generali, sağlam bir kariyer hedefi olan adaylar için öncelikli konumdadır.

Nasıl Başvurulur?

Şirket çeşitli yollar ile personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu yollardan ilki ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan kariyer portalları üzerinden firmaya başvuruda bulunmaktır.Kariyer.net adresi üzerinden sadece bir üyelik oluşturarak Generali Sigortaya İş Başvurusunda bulunabilirsiniz. Bir diğer kariyer portalı ise Türkiye’de son zamanlarda popüler hale gelen ve genel olarak yurtdışı merkezli firmaların kullandığı LinkedIn platformu.

Bu seçeneklere ek olarak dilerseniz cv@generali.com.tr adresine e-posta yolu ile özgeçmiş ve başvurularını gönderebilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinde Generali Sigorta İş Başvuru Formu bulunmamakta olup tüm personel alımları yazımızda belirtilen kanallar aracılığı ile gerçekleşmektedir

Generali Sigorta Maaşları

Şirket tüm çalışanlarına eşit fırsatlar tanır ve hiçbir çalışana veya iş başvurusu yapan adaylara karşı ayrım gözetmez. Aynı zamanda yurtdışı merkezli büyük bir marka olan Generali Sigorta çalışanlarına standartların üzerinde ve adil ücretler sunmaktadır. Genel olarak asgari ücretin üzerinde maaşlar ile işe başlanan şirkette, çalışılan pozisyona ve terfilere göre alınan ücret ve primler oldukça artış göstermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*