Ankara Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ankara Sigorta personel alımı yapacak!

ankara-sigorta

Ankara Sigorta iş başvurusu yaparak sizde Ankara Sigorta ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Ankara Sigorta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ankara Sigorta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ankara Sigorta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Eğer şirketimizde bir iş pozisyonu açığı oluşursa, ilk önce var olan personelin uygunluğu ve tercihleri göz önünde bulundurulur. Bu sayede hem şirketin kalitesini koruyabilir hem de personel memnuniyetini sağlayabiliriz.
pozisyona uygun adaylar bulunur. Bunların CV’leri incelenir ve uygun görülen adaylar iş görüşmesi için çağrılır.

Adayların başvuruları, ilanlar, insan kaynakları danışmanlık firmaları ve internet siteleri gibi kaynaklar kullanılarak ele alınır. Adayların özgeçmişleri analiz edilir ve uygun olanlar için iş görüşmeleri yapılır.

Adaylar niteliklerine göre değerlendirilir.

Adaylardan belirlenenler önce genel yetenek sınavına girerler.

Sınavda yeterli puanı almış olan adaylar iş görüşmesi için davet edilir. İş görüşmeleri İK uzmanları, yöneticiler veya ilgili birim yöneticileri tarafından yapılır. Bölgeye bağlı işler bulunuyorsa, ilk iş görüşmesi Bölge Yöneticileri tarafından yapılır. Görüşmeler olumlu geçerse, aday İK departmanına yönlendirilir.

Eğer adayın mülakatı iyi geçerse, Genel Müdür Yardımcısı ile bir görüşme daha yapılır. Çalışmaya hazır olduğu doğrulanırsa işe kabul edilir.

Mülakat sonrası işe kabul edilen kişiye, maaş ve diğer kazanımlar yazılı bir şekilde sunulur. Ayrıca şirketin tüm olanakları da detaylıca belirtilir.

2. Çalışma Şartları ve Sosyal Haklar:

Çalışma saatleri 08.30’dan itibaren başlar ve günün sonunda saat 17.30’da sona erer. Öğle tatili saat 12.30 ile 13.30 arasında yapılabilir.

Ücretlendirme: Aylık ücretler, her ayın son günü ödenir. Ocak aylarında zam yapılır. Ücretlendirme,

Sonuçları da göz önünde bulundurarak değerlendirme yapılacaktır.

Ulaşım: Yol ücreti ödenir.

Sosyal Aktiviteler: Motivasyon Komitesi adı altında toplanan komitemiz, Şirket içi spor karşılaşmaları,

3. Performans Yönetimi:

4. Kariyer Planlama:

Personelimize Terfi Sistemi, belirli bir bekleme süresinin dolmasını gerektirir. Bu süre sonunda, terfi sınavıyla ilgili hak kazanma hakkı elde ederler. Eğer sınavı başarıyla geçilerse, uygun pozisyonlara terfi edebilirler. Bu pozisyonlar mevcut kadrolar doğrultusunda belirlenir.

5.Eğitim

Çalışanlarımızın işe başladıklarında, ilk olarak oryantasyon eğitimleriyle karşılaşırlar. İş süreleri boyunca ise teknik eğitimler alarak kendilerini geliştirirler. Ayrıca kişisel gelişim eğitimleri de sunarak, çalışanlarımızın bireysel olarak da ilerlemesine destek oluyoruz.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*