Aviva Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

av

Aviva Sigorta personel alımı yapacak!

Aviva Sigorta iş başvurusu yaparak sizde Aviva Sigorta ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Aviva Sigorta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aviva Sigorta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aviva Sigorta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kibele B.V. hakkında

Kibele şirketinin kahramanı Batı Avrupa Sigorta Fonu, DEG ve FMO’nun bir araya gelmesiyle kurulmuş bir Hollanda şirketidir. EMF Capital Partners tam yetki sahibi olan EMF New Europe Insurance Fund, Kibele B.V’nin lider ortağıdır.

EMF Capital Partners hakkında

EMF Capital Partners, sigorta hizmetleri alanında faaliyet gösteren bir girişim sermaye yönetim şirketidir ve gelişen piyasalarla ilgilenmektedir. Merkezi Londra’da olan EMF’nin İstanbul’da bir irtibat bürosu vardır. Ayrıca, Birleşik Krallık’taki şubesi olan EMF Capital Limited da finansal otorite regülasyonlarına tabi ve Financial Conduct Authority (FCA) tarafından yetkilendirilmiştir.

EMF New European Insurance Fund, EMF Capital Partners tarafından yönetilir ve Doğu Avrupa ülkelerinde, özellikle de Türkiye’de sigorta sektörüne yatırım yapmak üzere tasarlanmış bir fonudur. Bu fon, Avrupa Birliği üyesi olmayan ülkelerde sigorta yatırım fırsatlarını araştırır ve adil bir şekilde yatırım yapar.

DEG – Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft hakkında

DEG, KfW’nin bağlı şirketi olarak, Avrupa’nın en büyük finansal kalkınma kurumları arasındadır ve 50 yıldır gelişmekte olan pazarlardaki şirketlere finansman ve yapılandırma desteği sunmaktadır. Türkiye’deki faaliyetlerine 1967 yılında başlayan DEG, bugüne kadar 20’den fazla projeye yaklaşık 300 milyon euro yatırım yapmıştır. Bu yatırımlar genellikle üretim sektörü, altyapı ve finansal hizmet sektörleri gibi alanlarda gerçekleşmektedir.

FMO – Nederlandse Financierings-Maatschappij voor Ontwikkelingslanden N.V. hakkında

FMO, yeni pazarlarda faaliyet gösteren işletmelerin sürdürülebilir büyümesine destek olmak için girişimcilere yatırım yapar. Ana odağı finans, enerji ve tarım sektörleri olan FMO, 6.3 milyar dolarlık yatırım portföyü ile Avrupa’nın önde gelen kalkınma bankasıdır. 2006’dan bu yana Türkiye’de yatırım yapmakta olan FMO’nun yatırım portföyü 327 milyon Amerikan Dolarıdır.
Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*