Aviva Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2022

av

Aviva Sigorta personel alımı yapacak!

Aviva Sigorta iş başvurusu yaparak sizde Aviva Sigorta ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Aviva Sigorta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aviva Sigorta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aviva Sigorta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kibele B.V. hakkında

Kibele B.V. EMF New Europe Insurance Fund, DEG ve FMO tarafından Aviva Sigorta A.Ş. hisselerini devralmak amacıyla kurulan Hollanda menşeli bir holding şirketidir. EMF Capital Partners tarafından yönetilen EMF New Europe Insurance Fund, Kibele B.V.’nin hakim ortağıdır.

EMF Capital Partners hakkında

EMF Capital Partners gelişen pazarlarda sigorta hizmetlerine odaklanmış bir girişim sermaye yönetim şirketidir. Merkezi Londra’da bulunan EMF’nin İstanbul’da bir irtibat bürosu bulunmaktadır. EMF’nin Birleşik Krallık’taki iştiraki olan EMF Capital Limited, Financial Conduct Authority (FCA) tarafından yetkilendirilmiş ve finansal otorite regülasyonlarına tabi bir şirkettir.

EMF Capital Partners tarafından yönetilen EMF New European Insurance Fund, Avrupa Birliği üyesi olmayan Doğu Avrupa ülkelerinde – özellikle Türkiye – sigorta sektörüne yatırım yapmak amacıyla oluşturulmuştur.

DEG – Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft hakkında

KfW’nin bir iştiraki olan DEG, Avrupa’nın en büyük finansal kalkınma kurumlarından biridir. 50 yıldır, gelişen pazarlarda özel şirketlere finansman ve yapılandırma konusunda yatırım yapmaktadır. DEG, 1967 yılından bu yana Türkiye’de aktiftir. Mevcut portföyü 20’yi aşkın proje için 300 milyon euro civarıdır, sözkonusu yatırımlar üretim sektörü, altyapı, finansal hizmet sektörlerinde bulunmaktadır.

FMO – Nederlandse Financierings-Maatschappij voor Ontwikkelingslanden N.V. hakkında

FMO, gelişen pazarların özel sektörlerinin sürdürülebilir gelişimine, hırslı girişimcilere yatırım yaparak destek vermektedir. FMO, kalkınma etkisi yüksek üç ana sektöre odaklanmıştır: finansal kurumlar, enerji, ve tarımsal işletme, gıda & su. 6.3 milyar dolarlik yatırım portföyü ile, FMO Avrupa’nın özel sektöre yatırım yapan en büyük kalkınma bankasıdır. FMO 2006’dan beri Türkiye’ye yatırım yapmaktadır ve Türkiye’deki yatırım portföyü 327 milyon Amerikan Dolarıdır.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*