Gemlik Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Bursa’nın Gemlik ilçesinde vatandaşlara ulaşılabilir ve aktif sağlık hizmetleri sunan Gemlik Devlet Hastanesi, 1989 yılının Ekim ayında hizmete geçmiştir. Binasının 8 ana kolonu 1999 depreminde hasar görünce aynı yıl tahliye edilmiştir.

Bundan sonra 2000 yılında yeni binasına geçerek, vatandaşlara sunduğu kaliteli sağlık hizmetlerine devam edilmiştir. Çelik konstrüksiyon tekniğiyle yapılmıştır. 5 kat yükseklikte olup, 4500 metrekarelik kullanım alanı bulunmaktadır. Taban alanının genişliği ise 768 metrekaredir.

2004 senesinde ek hizmet binası yaptırılmasına dair karar çıkmıştır. Toplamda 29.918 metrekarelik bir alana sahiptir.

Gemlik Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Gemlik Devlet Hastanesi İş İlanları

Bir devlet hastanesi olan sağlık kurumu, bünyesinde birçok birime sahiptir. Her yıl başarılı bir şekilde büyümeye devam ettiği için, yeni personel ihtiyaçları da oluşmaktadır. Kurum bunları karşılayabilmek için iş ilanları vererek, ilgilenen kişilerin başvuru yapmasına yardım etmektedir.

Açılan ilanlar idari, destek ve medikal gibi kategorilere ayrılabilir. İlanların resmi şekilde verilmesi sebebiyle, adayların İŞKUR ya da ilan.gov.tr gibi kaynaklar üzerinden, her gün kontrol etmesi önerilir.

Bunlar belirli bir süre aktif olduğu için, adayların sürekli inceleme yaparak son başvuru tarihini kaçırmaması gerekir.

Gemlik Devlet Hastanesi Personel Alımı

Gemlik Devlet Hastanesi iş ilanı verdiğinde, adayların bilmesi gereken her ayrıntıya yer verilmektedir. Bunlar başvurunun nereye, nasıl ve hangi zaman aralıklarında yapılacağından alım yapılacak personele, aranan niteliklere kadar uzamaktadır.

Dolayısıyla ilanı incelemek, adaylara gerekli tüm bilgileri verecektir. Buna Kamu Personeli Seçme Sınavı da dâhildir. Bilindiği üzere bir takım pozisyonlar, adaylardan söz konusu sınavı gerektirebilir. Bunlardan bir kısmı sözleşmeli memur, bakıcı ya da hizmetli gibidir.

Dikkat etmeniz gereken bir nokta, KPSS isteniyorsa ve sizin bu puanınız bulunmuyorsa kabul edilmeyeceğinizdir. Bu sebeple önlem olarak girmeniz tavsiye edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*