Gelişim Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

İskenderun’da vatandaşlara gelişmiş sağlık hizmetleri sunan Gelişim Hastanesi, 2005 yılının Mart ayında vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaya başlamıştır. İldeki ilk özel hastane olan kurum, toplamda 8000 metrekare üzerine kuruludur.

Artan sağlık gereksinimleri kapsamında, 9000 metrekareye sahip olan yeni bir binayı da bünyesine eklemiştir. Bunun sonucunda vatandaşlara 17.000 metrekareye ulaşmıştır.

206 yatak kapasitesine sahip olan Gelişim Hastanesi 111 servis yatağı bulundurmaktadır. Genel yoğun bakım ünitesi 39, Koroner Yoğun bakım ünitesi ise 13 yatağa sahiptir. Toplum arasında ayrım olmaksızın, ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Gelişim Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Gelişim Hastanesi İş İlanları

Araştırma ve geliştirme temelleri üzerinde yükselen Gelişim Hastanesi, profesyonel kadrosu sayesinde büyümesini istikrarlı olarak her yıl göstermektedir. Yatırımlar yaparak sunduğu hizmetlerin kalitesini arttıran kurum, yeni personel alımları yapmaktadır. Zira büyüyen yapısı farklı departmanlarında gereksinimlerin oluşmasına neden olmaktadır

Özel bir sağlık kuruluşu olması sebebiyle iş ilanları farklı kariyer siteleri üzerinden adaylarla paylaşılmaktadır. İş arayanlar bunların hepsini takip etmeli, açılan fırsatlar bilgi ve yetkinliklerinize uyumluysa başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Bu ön başvuru ve ardından mülakat şeklinde devam etmektedir. İkisinin de geçilmesi durumunda işe kısa sürede başlamanız mümkündür.

Gelişim Hastanesi Personel Alımı

Gelişim Hastanesi iş ilanlarını her yıl aynı dönemlerde vermediği için adayların düzenli bir şekilde kontrol etmesi, yetkinliklerine uyumluysa başvuru yapması gerekir.

Başvuru işlemleri kariyer siteleri üzerinden yapılabilmektedir. Bunun için adayların yapması gereken işlemler oldukça pratiktir. İlk olarak bir hesap oluşturularak, özgeçmiş doldurulması zorunludur. Eğer ayrıntılı bir şekilde hazırlanırsa, insan kaynakları yetkililerine daha iyi hitap edilebilir.

Bundan sonra yalnızca açılan iş ilanına başvurmak gereklidir. Eğer yetkinlikleriniz uyumlu bulunursa, Gelişim Hastanesi sizinle irtibata geçecek, sözlü görüşme için ihtiyacınız olan bilgileri size sağlayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*