Gebze Center Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gebze Center Personel Alımı Yapacak

Gebze Center’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Gebze Center bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Gebze Center personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gebze Center Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Firma Hakkında

Gebze Center, kocaman dünyası ile bölgesinin en güçlü çekim merkezi olma özelliğini taşıyor. Alışveriş, moda, eğlence, yeme ve içme alanında ziyaretçilerine yepyeni bir deneyim sunan Gebze Center geniş mağaza ve hizmet yelpazesiyle ilgi odağı olmayı sürdürüyor. 10.500 m²’lik hipermarket, 7.600 m²’lik yapı market, 2.800 m²’lik elektronik market, 23.100 m²’lik mağaza ve 4.800 m²’lik kafe ve restoran alanına sahip olan Gebze Center, 6.200 m²’lik eğlence alanı ile eğlencede de sınır tanımıyor.

Her yaştan insanın keyif dolu vakit geçirdiği Gebze Center, klasik erkek ve bayan giyimden, spor ve çocuk giyime, ayakkabı sektöründen kuyum ve aksesuar sektörüne, 5D sinemadan departman storlara kadar geniş bir yelpazede yer alan, sektöründe öncü ve uluslararası üne sahip 130 markası ile bölgesine kocaman bir dünya sunuyor.

Gebze Center, alışveriş ve eğlencede olduğu gibi, yeme ve içme alanlarıyla da ziyaretçilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Her türlü damak tadına hitap eden kafe ve restoranlar, Gebze Center ziyaretçilerine mükemmel bir ziyafet sunuyor.

Gebze Center İş İlanları

Gebze Center’ya iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Penti Giyim Müdür Yardımcısı

Biz Penti’de farklı tınılarımızdan güç alır; her ritme birlikte ayak uydururuz.
Muhteşem akustikte bizi biz yapan değerlerimize her zaman sahip çıkarız.
Kelimelerle ifade edilemeyen ve sessiz de kalamayan bir güç vardır ruhumuzda.
İşte bu ruh ile herkesi kendimize hayran bırakırız.

 • Perakendenin hareketli yapısı ilgini çekiyorsa,
 • En az lise mezunuysan,
 • Mağazacılık sektöründe en az 2 yılı müüdür yardımcısı olarak çalıştıysan,
 • Müşterilerin beklentisinin ötesinde hizmet sunabileceğine inanıyorsan,
 • Modaya ve yeni trendlere ilgin varsa,
 • Raporlama ve sayısal verileri analiz etme yeteneğine güveniyorsan,

Altınbaş Kuyumculuk Gebze Center Bayi Satış Danışmanı 

Mağazaya gelen müşteriler ile ilgilenmek, ürün danışmanlığı yapmak, yeni müşteriler kazandırmak ve ürünün satışını sağlamak için gerekli çalışmaların gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.

 • En az lise mezunu
 • Perakende alanında en az 3 yıl veya mücevherat sektöründe en az 1 yıl deneyimli
 • Organizasyon becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek
 • Analitik düşünce yapısına sahip
 • Prenzantabl ve diksiyonu düzgün
 • Askerlik ile ilişiği olmayan

Gebze Center İş Başvurusu Formu

Gebze Center iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Gebze Center’nın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*