Engin Grup Personel Alımı ve Personel Alımı 2023

Engin Grup’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Engin Grup bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Engin Grup personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.
Engin Grup Personel Alımı ve Personel Alımı

Engin Grup Personel Alımı

Engin İtriyat Kozmetik perakende dükkanı açıldı. Engin İtriyat Kozmetik eczanelere hizmet vermeye başladı. Unilever ürünlerinin Karadeniz bölgesindeki eczane, market ve parfümeri kanallarında dağıtımı başladı. Magna Kozmetik ile ortaklık kuruldu. Euroitalia, LVMH Group ve Clarins Group markaları MM Grup portföyüne eklendi.

Engin Grup İş İlanları

Engin Grup alanında profesyonel ve işine tutkuyla sarılan kocaman bir ekiple çalışır. Bu ekip global ve büyük yerel markalar için geliştirilen projelerin fikir ortağı olur. Empati kurabilen, ihtiyaçları hızlı kavrayan ve yaratıcı çözümler üreterek işine değer katan ekip, Engin Grup’taki her başarının imzasını taşır.

Ekipteki herkes başarı yolunda kendini geliştirme ve sağlam bir kariyer inşa etme imkanına sahip olur. Hedefleri doğrultusunda eğitim alma ve kendini geliştirme imkanı bulur, bilgi birikimini güçlendirir yeteneklerine göre kariyer yönlendirmesi alır ve adım adım hayallerine ulaşır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Senior Planning Specialist İstanbul (Tümü)
2 Operasyon Sorumlusu Kocaeli
3 Satış Temsilcisi İstanbul (Tümü) +2 il daha
4 Depo Elemanı Kocaeli
5 Marka Müdürü Asistanı İstanbul(Asya)
6 Müşteri Hizmetleri Uzmanı Kocaeli
7 Müşteri İlişkileri Sorumlusu İstanbul(Asya)
8 Brand Executive & Tranier İstanbul(Asya)

Engin Grup Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*