Turkcell Teknoloji Personel Alımı ve İş İlanları 2023

 

Turkcell Teknoloji personel alımı yapacak!

Turkcell Teknoloji iş başvurusu yaparak sizde Turkcell Teknoloji ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Turkcell Teknoloji personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Turkcell Teknoloji eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Turkcell Teknoloji insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İşe Alma ve Yerleştirme

Turkcell Teknoloji’de personel seçme ve yerleştirme sürecinin amacı, açık pozisyonlara şirket kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir.

Başvuru Süreci

Turkcell Teknoloji açık pozisyonlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

Staj, yarı zamanlı istihdamlarımızı Turkcell Akademi Profesyonelliğe Adım Formasyonu (PAF) ve Turkcell Teknoloji Farkını Farkedeni Arıyor programlarından sağlıyoruz.

Şirketmize yapılan tüm başvurular Turkcell Teknoloji veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak ya da danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

TURKCELL TEKNOLOJİ’DE İŞ GÖRÜŞMELERİ

Adaylarla işe alım uzmanları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı en az iki görüşme yapılır.

İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, pozisyona göre fonksiyonel yetkinliklerin yanı sıra temel yetkinliklerimiz olan; müşteri odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, ilişki geliştirme, kendini tanıma ve geliştirme yetkinlikleri ile değerlendirilir. Kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk, sürecin tümünde dikkate aldığımız en önemli kriterlerdir. Yönetsel pozisyonlarımız için temel yetkinliklerle birlikte, ekip geliştirme yetkinliği de aranır.

Adaylara ilk görüşmelerinde “kişilik envanteri” uygulanır. Liderlik, iletişim becerileri, analitik düşünce, takım çalışmasına yatkınlık vb yetkinlikler bazında adayları değerlendiren envanter çıktıları, karar verme aşamasında önemli rol oynar.

Seçme ve yerleştirme sürecinde, açık pozisyonlarımızın niteliklerine göre“Değerlendirme Merkezi” çalışmaları da uygulanır. Çeşitli simülasyon araçları kullanılarak, adayların profesyonel hayattaki tutum ve davranışları gözlemlenir.

Yetkinlikler ile beraber adayların mesleki ilgi alanları ve teknik bilgileri de değerlendirilir.

Açık pozisyonlar ve başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*