Fibabanka Gişe Memuru Alımı 2022

Fibabanka Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak

Fibabanka, gişe yetkilisi alımı yaparken önem verdiği kriterleri ve kendisiyle çalışmak üzere seçeceği personellerde bu kriterleri arayacağını dile getirdi. Bahsi geçen kriterler, bankanın genel çalışma prensipleriyle örtüştüğünden dolayı hem bankayı hem de çalışanları motive edecek şekildedir. Bu sebeple onları bilmek, Fibabanka’da çalışabilmek maksadında olanlar için büyük önem taşır.

Gişe Yetkilisinde Aranan Nitelikler

Fibabanka,Fibabanka Gişe Yetkilisi Alımı

  • Tercihen yabancı dil bilen
  • Üniversitenin ilgili bölümünden mezun
  • Adli sicil kaydı temiz olan
  • Askerliğini yapmış ya da tecil ettiren
  • Dinamik, çalışkan, güler yüzlü
  • Takım çalışmasına yatkın, mesleğinde yükselmeyi hedefleyen

Kişileri gişe yetkilisi olarak bünyesinde görmek ister. Ayrıca belirttiğimiz maddelere bir ek daha söyleyecek olursak: işi girecek olan kişinin daha önce Fibabanka ile sözlü mülakata girerek elenmemiş olması gerekir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Kurumsal Krediler Yönetmen Yardımcısı
İstanbul(Avr.)
Başvur
İK Süreç ve Veri Analitiği Uzmanı (Belirli Süreli)
İstanbul(Avr.)
Başvur
Veri Analizi ve Raporlama Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Özel Bankacılık Finansal Hizmetler Yöneticisi
İstanbul (Tümü) +7 il daha
Başvur

Gişe Yetkilisinden Beklenenler

Gişe yetkilisi olacak olan kişiden beklenen ilk tutum: bankayı düzgün şekilde temsil etmesidir. Banka temsili, yalnıza gişe yetkilisinde değil; bankanın her bir çalışanında aranır fakat gişe yetkilisi müşteriyle direkt muhatap olduğu için onun tutum ve davranışları büyük önem taşır.

Gişe yetkilisi

Müşteriyle direkt temas kurar.
Parasal konularda yüksek yoğunluk altında çalışır.
Gişe yetkilisi olacak kişi, stres altında çalışmaya alışarak hareket etmelidir ki o kalabalık müşteri topluluğu ile başa çıkabilsin; aksi takdirde yapılacak olan iş, içinden çıkılmaz bir hal alır ve kişiyi derin kuyulara iter.

Başvuru Aşaması

Gişe yetkilisi olacak olan birey, bankanın insan kaynaklarını değerlendirebilir. Ayrıca online başvuru olayının var olduğunu da unutmayalım. Hangisini kullanırsanız kullanın, her ikisinin de sonu muhakkak mülakata çıkar. Mülakat sırasında size sorulan sorular, banka için ne kadar uygun olduğunuzu ortaya koyarken; sizin vereceğiniz cevaplar burada çok büyük önem taşır. Siz kendiniz olun, kendinize inanın, dürüst kalın!

Bilgi ve başvuru için tıklayın.

3 Comments

  1. Ben Bankacılık ve Finans Bölümü lisans mezunuyum. Bankanızda çalışmaktan mutluluk duyarım lütfen yardımcı olur musunuz.

  2. Fibabanka gişe yetkili ilanına başvuru yapmaya çalışıyorum ama sayfa açılmıyor yardımcı olur musunuz

  3. Fibabank gişe yetkilisi iş başvurusunda bulunmak istiyorum . yanlız başvuru linkini tıklayınca herhangi birşey gelmiyor..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*