Albaraka Türk Gişe Memuru Alımı 2024

Albaraka Türk’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Albaraka Türk bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Albaraka Türk gişe memuru alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Albaraka Türk, yılın farklı dönemlerinde işe alımlar gerçekleştirmektedir. Bunlardan bir tanesi de gişe yetkilisi alımı olup, ülkemizin farklı illerinde verilmektedir. Banka gün geçtikçe daha fazla kişiye hizmet ettiği için, gişe yetkilileri ile artan müşterilerine hızlı çözümler sunmayı hedeflemektedir.

albaraka turk gise memuru alimi

Siz de Albaraka Türk ailesine gişe memuru pozisyonuyla katılmak istiyorsanız, öncelikle ilanları kontrol etmeniz, uygun olanlara başvurmanız gerekir. Güncel olarak Kariyer.net platformunda alım yapılmakta olup, nitelikler şöyledir;

 1. Dört yıllık eğitim veren bölümlerden mezun olma
 2. Arapça ve İngilizce dillerini iyi seviyede konuşabilme
 3. Faizsiz bankacılık üzerine çalışma isteği olma
 4. Güler yüzlü olma
 5. İletişim yeteneği yüksek olma
 6. İstanbul’un, Avrupa Yakası bölgesinde ikamet etme ya da edebilecek olma

Eğer bu nitelikleri sağlıyorsanız, tek yapmanız gereken başvuru gerçekleştirmedir. Kariyer.net üzerinden bunların hepsini, kısa sürede tamamlamanız mümkündür.

Albaraka Türk Gişe Memuru Alımı Yapacak

Albaraka Türk tarafından yapılan gişe memuru alımı İstanbul’un Avrupa yakasına yönelik açılmıştır. Tecrübe bölümünde tecrübeli veya tecrübesiz şekilde olduğu görülmektedir. Eğer başvurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken aşağıdaki işlemleri takip etmedir;

 1. net platformuna giriş yapın.
 2. Üye girişi yaparak, özgeçmiş bilgilerinizi yenileyin. Daha önce platforma kaydolmamışsanız, yeni bir hesap oluşturup güzel bir CV doldurun.
 3. Albaraka Türk hesabına girerek, açılan ilanları inceleyin.
 4. Gişe yetkilisi üzerine tıklayarak, nitelikleri ve tüm yazıyı okuyun. Ardından da başvur üzerine tıklayın.
 5. Soruları yanıtlayarak, başvuruyu tamamla butonuna tıklayın.

Böylece başvurunuz da başarılı bir şekilde tamamlanır. Ardından yapmanız gereken hiçbir şey bulunmaz. Zira bankanın insan kaynakları yetkilileri, CV’nizi değerlendirdikten sonra olumlu bulursa tarafınıza sınav ile ilgili bilgileri iletecektir.

Albaraka Türk Gişe Memuru Sınavları Ne Zaman?

Gişe memuru olmak isteyenlerin aklını karıştıran en önemli soru sınavdır. Ancak bunun için sadece ilanları takip edip, başvurmanız gerekir. Zira bunların sınavları banka tarafından belirlenir ve her alım döneminde farklıdır.

Eğer banka yetkilileri özgeçmişinizi olumlu değerlendirirse, gerekli bilgileri tarafınıza iletecektir. Ardından bunları takip ederek, sınava katılım yapılır. Bu online şekilde de olabilir. Adaylara İngilizce ve genel yetenek gibi sınavlar yapılmakta olup bunlar farklı sürelere sahiptir.

Adaylar bu konuda bilgilendirilecek olup, sınav zamanında bitirilmelidir. Bu noktada sınav daveti almışsanız, katılmadan önce mutlaka birkaç deneme çözmeniz önerilir. Böylece hem bilgilerinizi tazeleyebilir, hem de soru çözme hızınızı iyileştirebilirsiniz. Sınavdan başarılı olabilmek için, gerekli puanı almanız gerekir.

Albaraka Türk Gişe Memuru Nasıl Olunur?

Albaraka Türk ailesine gişe memuru olarak katılmak istiyorsanız, gişe memuru sınavı başarılı şekilde tamamlanmalıdır. Bundan sonra tarafınıza mülakat için bir davet gönderilecektir. Burada mülakatın nerede, nasıl gerçekleştirileceği iletilir.

Adaylar bu bilgiler ışığında hareket ederek katılım yapar. Görüşme bittiğinde ise adaylara belirli bir süre sonra sonuçlar hakkında bilgilendirme gerçekleştirilir. Şayet olumlu ise bir iş daveti gönderilir ve böylece yeni mesleğiniz başlar.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Segment Yönetim Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Müfettiş
İstanbul(Asya)
Başvur
Network Güvenlik Uzman Yrd.
İstanbul(Asya)
Başvur
Kıdemli Sızma Testi Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Active Directory ve Mesajlaşma Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Genç Albaraka Akademisi Çağrı Merkezi
İstanbul (Tümü)
Başvur
Genç Albarakatech
İstanbul(Asya)
Başvur
Yazılım Uzmanı (Albaraka Tech Global)
İstanbul(Asya)
Başvur
İş Analisti (Albaraka Tech Global)
İstanbul(Asya)
Başvur
Genel Başvuru (Tüm Türkiye)
İstanbul (Tümü)
Başvur
Genç Albaraka Akademisi
İstanbul (Tümü) +7 il daha
Başvur
Arapça Bilen Gişe Yetkilisi
İstanbul(Avr.)
Başvur

7 Comments

 1. Merhabalar. Ben Bankacılık ve Finans Bölümü lisans mezunuyum. Ailenize katılmayı çok isterim. Ilginiz için şimdiden teşekkürler.

 2. SELAMIN ALEYKÜM, 48 YAŞINDAYIM 3 YIL BANKACILIK 1993-2014 YILLARI DÖVİZ BÜROSU TECRUBEM VAR KURUMUNUZDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM 535 670 61 71

 3. Selamun aleyküm ticaret lisesi bilgisayarlı muhasebe bölümünden mevzun olduktan sonra selçuk üniversitesi bankacık ve sigoetacılık bölümü önlisans anadolu üniversitesi işletme fakültesi işletme bölumunde lisansımı tamamladımlise ve üniversite stajlarımı tc ziraat bankasında tamamladım konyada ikamet ediyorum konyadaki şubelerinizde çalışmak istiyorum b sınıfı ehliyetim var basvurumu dikkate almanızı saygılarımla arz ederim

 4. merhaba bankacılık ve sıgortacılık on lısans mezunuyum şu ana da ılahıyat okumaktayım 28 yaşındayım çalışmak ısterım bankanızla sayılarımla

 5. merhaba lisans maliye mezunuyum 5 yıldır özel bir eğitim kurumunda halkla ilişkiler danışmanlığı yapıyorum bankanızda çalışmayı çok isterim ilgilenirseniz memnuniyet duyarım.

 6. BANKAMIZDA ÇALIŞMAYI ÇOK İSTİYORUM.4 YILLIK İŞLETME MEZUNUYUM.SİGORTA SEKTÖRÜNDE TECRÜBEM VAR MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞTIM.İLGİNİZE TEŞEKR EDERİM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*