Faik Çelik Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

faik-celik-holding

Faik Çelik Holding personel alımı yapacak!

Faik Çelik Holding iş başvurusu yaparak sizde Faik Çelik Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Faik Çelik Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Faik Çelik Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Faik Çelik Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Genel merkezi Bursa’da bulunan Faik Çelik Holding; otomotiv, enerji, ısı, sigorta ve turizm alanlarında iştirak şirketleri ile çokuluslu şirketlerden bireylere kadar çeşitlilik gösteren geniş bir müşteri kitlesine, dünya kalitesinde hizmetler sunmaktadır. Faik Çelik Holding, farklı şehirlerdeki iş girişimleriyle 3.000 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır. Holding, çevre bilinci yüksek ve toplumsal değerlere saygılı, sosyal sorumluluğunun gerektirdiği biçimde çalışan, tüm sosyal paydaşlarına daha fazla katma değer üretmeye odaklı şirketler grubudur. Faik Çelik Holding, çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. Grubun en başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın bir kurum olmaktır. Dürüstlük ve şeffaflık, kalite ve topluma katkı Holding’in temel değerleridir.

Kariyer

Holding’in ilk ve temel amacı, çalışanlarına görevlerinde başarılarını ve verimliliklerini arttırıcı eğitim fırsatları ve imkanları yaratmaktır. Başarıya giden yolun insandan geçtiği bilinciyle hareket eden Holdingimiz araştırmacı, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyesinde barındırmayı tercih etmektedir. İnsan odaklı yönetim anlayışı içerisinde çalışanlarımız, verdiğimiz eğitimlerin yanı sıra kendilerini geliştirme düzeyleri, işlerinde ilerleme ve üst düzeylere gelme istekleri dikkate alınarak kariyer planlarına yön vermektedir. Belirlenen şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışan personelimizin verimli çalışmalarını teminen kariyer fırsatını kendilerine sağlamak adına Topluluk şirketlerimizde doğan fırsatları önce kendileri ile paylaşarak kariyer gelişmelerine katkıda bulunmaktayız.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*