Maxi Center AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

maxi-center-avm

Maxi Center AVM personel alımı yapacak!

Maxi Center AVM iş başvurusu yaparak sizde Maxi Center AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Maxi Center AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Maxi Center AVM eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Maxi Center AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1997’de Silivri’nin ilk Alışveriş Merkezleri olma özelliğini taşıyan Maxi Alışveriş Merkezleri, 2003 yılında İstanbul merkezli Çengelköy Maxi City’nin açılması ile İstanbul ayağında da güçlenerek hizmet sektörü alanında giderek büyüyen bir ivme kaydetmiştir.
“Size Uygun Alışveriş Merkezi” sloganıyla Alışverişle yaşamı buluşturan Maxi Alışveriş Merkezleri, birbirinden seçkin mağazaları, rahat ve keyifli ortam sunan cafe ve restaurantları, binlerce ürünü bir arada bulunduran hipermarketleri, çocuk oyun alanları, eğlenceli aktiviteleri ve konforlu bir yolculuk sağlayan ücretsiz müşteri servisleriyle kaliteden ödün vermeden, yenilikçi bakış açısıyla sektöründe hızla ilerlemeye devam edecektir.

Maxi City: Büyüklüğü 20 bin m2’nin üzerinde olan, her yaşa ve her zevke hitap eden çok sayıda marka ve mağazaya ev sahipliği yapan, ayrıca çeşitli yaşam ve eğlence alanları ile ziyaretçilerinin pek çok ihtiyacını aynı anda karşılayabilen “City” konseptindeki Silivri ve Çengelköy Maxi City, hem içinde bulunduğu lokasyonların hem de sektörünün en önemli alışveriş merkezlerindendir.

1997 yılında İstanbul’un en gözde yazlık mekânlarından birisi olan Silivri’de, Silivri ve Trakya’nın ilk Alışveriş Merkezi olarak hizmete giren Silivri Maxi City, bulunduğu bölgenin tek yaşam merkezi olma özelliğine sahiptir. 59.239 m2’lik çarşı alanı üzerine kurulmuş ve 42.000 m2 kiralanabilir alanı bulunan Silivri Maxi City, 2008 yılı sonu itibariyle faaliyete geçirdiği büyüme projesiyle toplam çarşı alanını 66.297 m2’ye, kiralanabilir alanını ise 50.650 m2’ye yükseltmiştir. Şuanda 70’e yakın olan mağaza sayısını büyüme projesiyle yaklaşık 200’e çıkarmış ve bölgesindeki tek çekim merkezi olma ilkini de kanıtlamıştır. Büyüme projesi kapsamında değişecek yeni yüzüyle, müşteri portföyüne yenileri eklemeyi hedef alan Silivri Maxi City, çağa ayak uydurabilen yenilikçi vizyonuyla ziyaretçilerine daima kaliteli hizmet vermek için çalışacaktır.

2003 yılında İstanbul merkezli bir AVM olarak açılan Çengelköy Maxi City, 21.610,34 m2’lik çarşı alanı üzerine kurulmuştur. 14.904,80 m2’lik kiralanabilir alanı bulunan Çengelköy Maxi City, 70’e yakın mağazası, seçkin cafe ve restaurantları, 4.204 m2’lik hipermarketi, çocuk oyun alanı ve aktiviteleri ile ziyaretçilerine kaliteli ve yenilikçi hizmet vermektedir.

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*