Experteam Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Experteam personel alımı yapacak!

Experteam iş başvurusu yaparak sizde Experteam ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Experteam personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Experteam eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Experteam insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Experteam Altyapı Yönetimi, Kurumunuzda kullanmakta olduğunuz BT altyapılarının      ( Veritabanı, güvenlik yazılımları, felaket merkezi, veri ambarı, vd…) eksiksiz ve en iyi kalitede yönetmek üzere geliştirilmiş ITIL metodolojisi kullanılarak , süreç ve ihtiyaçlarına göre içeriği Experteam’ in 15 yılı aşkın deneyimi esas alınarak düzenlenmiş, güvenlik açısından ISO 27001 standartlarında gerçekleştirilen ve BT altyapı ürünlerini kullanan müşterilerimizin tüm çözüm ihtiyaçlarını karşılayan, Experteam Hizmet Merkezi tarafından sunulan ve belli araçlara özel geliştirilmiş ürün ve hizmetler bütünüdür.

Aquire OrgPublisher

Aquire, 1994 yılında IK Çözümleri üretebilmek adına kurulmuş ve bu yönde çözümler sunmuştur.

2700 den fazla işletmede, 10 milyonun üzerinde çalışanın bilgilerini Kritik işgücü planlama, yetenek yönetimi, tazminat planlama ve diğer stratejik İK fonksiyonlarında optimize etmek adına Aquire kullanılmaktadır.

Temel İşlevler:

  • İş gücünün görselleştirilmesi,
  • İstenen ek bilgiler ile birlikte yönetilmesi,
  • Grafikler ile desteklenerek arşivlenmesi ve yayınlanması adına web tabanlı çalışan bir uygulamadır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*