Pizza Tomato Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pizza Tomato’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Pizza Tomato bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Pizza Tomato personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Pizza Tomato Personel Alımı ve İş İlanları

İlk dilimimiz, markamız, yani Pizza Tomato’nun öyküsü… Lezzet serüvenine 1999’da Marmaris’te başlayan markamız Pizza Tomato; ilk günden itibaren sektöründe en üstü hedeflemiş ve başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye enfes tadıyla yayılmıştır. Pizza Tomato’yu özel kılan kalitemiz, lezzet ve profesyonelliğimizle halen ilk günkü heyecanımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

İkinci dilimimiz, sadece sizlerin memnuniyeti için çalışan ekibimiz. 1999 yılından bu yana edindiğimiz deneyim ve yetkinliklerimizle ulaştığımız profesyonel kurumsallaşmamıza son derece güveniyoruz. Siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için en hijyenik ortamlarda, keyifle çalışan usta ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Pizza Tomato İş İlanları

Pizza Tomato olarak sizlere sunduğumuz hizmet dilimimizde, taptaze ve sağlıklı malzemelerden yapılan pizzalarımıza her daim kolayca ulaşabilmeniz bizim için çok önemli! Pizza Tomato olarak sizi şubelerimizde misafir etmenin yanında, bir tık uzaklıktaki online sipariş ve bir alo uzaklığındaki paket servisimizle evlerinizde sofralarınıza misafir olmaktan mutluluk duyuyoruz!

Son olarak siz değerli misafirlerimize şunu belirtmek isteriz ki; Pizza Tomato her dilimi farklı aşamalardan oluşan bir lezzet deneyimidir. Bulunduğunuz her yerde sizlere aynı Pizza Tomato lezzetini yaşatabilmek için; hijyen odaklı ve konforunuza göre hazırlanmış lezzet duraklarımıza heyecanla bekliyor, sizleri seviyoruz!

Siz de kariyer fırsatlarında değerlendirilmek üzere CV’nizi buraya tıklayarak doldurabilirsiniz.

Pizza Tomato Personel Alımı

Vizyonumuz; hizmet kalitesi ve ürün yelpazesini geliştirip devamlı ileriye giden, büyüyen bir firma olmak. Misafirlerimizin damaklarında yer edip yerleşen lezzetlerle Türkiye’nin öncü pizza markası olmaktır.

Misyonumuz; devamlı gelişen, çağın getirdiği yenilikleri marka ve bayilere entegre etmek Pizza Tomato’nun şirket kültürüdür. Bunun yanında insanların damak tatlarındaki yerlerini sağlamlaştırmak ve yeni lezzetlerle de pizzalarına hem restoranlarında hem de evlerinde yeni pizza tutkunları kazandırmaktır.

Benzer İş İlanları

3 Comments

  1. Brn 10 yıldır pizza tomatonun eski antakya arsuz ve iskenderun şubelerinde ustalık yaptım ve şuan işsizim iş arıyorum ilgilerinize teşekkür ederim

  2. ben marmariste 10 yıldır restoranlarda pizza yapıyorum iş arıyorum antep te oturuyorum.tel.0543360 8311

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*