Pizza Tomato Personel Alımı ve İş İlanları 2021

 

pizzatomato-personel-alımı

Pizza Tomato personel alımı yapacak!

Pizza Tomato iş başvurusu yaparak sizde Pizza Tomato’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pizza Tomato personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pizza Tomato eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pizza Tomato insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1999 yılında Marmaris’te açtığı ilk şubesiyle faaliyetlerine başlayan yerel bir marka olan Pizza Tomato, geçen 12 yıllık süreçte kendisine ait ve frachise olarak çalışan, Ege Bölgesi’nden tüm Türkiye’ye yayılan şubeleriyle sektörünün en iyi markası olma hedefi ile hızla büyümektedir.

Türkiye genelindeki lezzet duraklarına her geçen gün bir yenisi ekleyen Pizza Tomato, İzmir/Karşıyaka’daki merkez binasında; konusunda uzman ve deneyimli çalışanlarıyla ile tüm şubelerine her türlü desteği (Konsept, Eğitim, Ürün ar-ge, Mal temini, Reklam – Tanıtım, İlaçlama, Gizli müşteri, Denetim…) vermektedir.

Ana ilkesini “Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak” olarak belirleyen Pizza Tomato, bu doğrultuda kalite ilkelerinden taviz vermeden, lezzet çeşitliliğini arttırarak, her damak zevkine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunmak amacıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

İletişim için tıklayınız.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*