İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Digitürk Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Digitürk Personel Alımı Yapacak

Digitürk’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Digitürk bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Digitürk personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Digitürk

Firma Hakkında

1999 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana sektörün lider markası olarak büyümeye devam eden Digiturk, dijital televizyon yayıncılığı alanında Türkiye’nin ilk ve lider platformu olarak hizmet vermektedir.

Digiturk, bünyesinde yer alan yüzlerce televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, dijital görüntü ve ses kalitesiyle, zengin üye portföyüne ulaştırmakta; zengin çeşitlilikteki içerikleriyle eşsiz bir TV izleme deneyimi sunmaktadır. Bu hizmetleri ile çok sayıda müşteriye hitap eden şirket, müşterilerinden gelen taleplere daha hızlı dönüş yapabilmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak sebebiyle personel alımı yapacak.

Çalışanlarına çok farklı bir sistemle çalışma fırsatı sunan ve bulundukları pozisyonda yükselmelerini sağlayan Digitürk, esnek mesai saatleri uygulayan bir şirkettir. Mesaileri karşılığında çalışanlarına 2.000 TL ile 4.000 TL arasında maaş uygulayan Digitürk, çalışanlarına ayrıca performansa dayalı olarak maaşlarını arttırma fırsatı da sunmaktadır.

Digitürk İş İlanları

Türkiye’nin lider dijital televizyon yayıncılığı platformu olan Digiturk, yayıncılık alanında ilk HD, ilk 3D ve ilk 4K canlı yayını gibi pek çok ilkin de sahibi olarak, başarısını bugünden geleceğe taşımak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Bu çalışmaları sürdürülebilir kılmak adına personel alımı yapacak olan şirket, bu husustaki bütün detayları internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile duyurmaktadır.

Digitürk İş Başvurusu Formu

Digitürk iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Digitürk iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Digiturk İnsan Kaynakları’nda uygulanan İşe Alım Politikaları; “Mutlu Çalışan=Mutlu Hizmet” formülünü temel alarak doğru işe doğru insan yerleştirme prensibi ile oluşturulmuştur. En çok istenen şirket içi açılan pozisyon ihtiyaçlarını, çalışanlarımızın işleri ile becerilerini zenginleştirme  ve farklı kariyer fırsatları yaratma amacıyla iç kaynaklarımızla gidermektir. Tabii ki  bunun yanında kurumumuza yeni fikir, yeni heyecan ve farklı bakış açıları katma isteğimizi de gerçekleştirmek için potansiyeli yüksek dışarıdan adaylara da yer verilmektedir.

Gerek iç gerekse dışarıdan adaylarımızla ilgili yürüttüğümüz süreç; her pozisyon için rol ve sorumlulukların, beklenen başarı göstergelerinin, aranan niteliklerin ve beklenen yetkinliklerin net olarak belirlenmesi ile başlar. Adayın bu kriterlere uygunluğu, işe karşı duyduğu hevesi ve kuruma karşı duyduğu heyecanı değerlendirilerek süreç tamamlanır. Bu süreçte kullanılan araçlar ve kanallar;

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir