İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Digiturk Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Digiturk Personel Alımı Yapacak

Digiturk’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Digiturk bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Digiturk personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Digiturk Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Digiturk İnsan Kaynakları’nda uygulanan İşe Alım Politikaları; “Mutlu Çalışan=Mutlu Hizmet” formülünü temel alarak doğru işe doğru insan yerleştirme prensibi ile oluşturulmuştur. En çok istenen şirket içi açılan pozisyon ihtiyaçlarını, çalışanlarımızın işleri ile becerilerini zenginleştirme  ve farklı kariyer fırsatları yaratma amacıyla iç kaynaklarımızla gidermektir. Tabii ki  bunun yanında kurumumuza yeni fikir, yeni heyecan ve farklı bakış açıları katma isteğimizi de gerçekleştirmek için potansiyeli yüksek dışarıdan adaylara da yer verilmektedir.

Gerek iç gerekse dışarıdan adaylarımızla ilgili yürüttüğümüz süreç; her pozisyon için rol ve sorumlulukların, beklenen başarı göstergelerinin, aranan niteliklerin ve beklenen yetkinliklerin net olarak belirlenmesi ile başlar. Adayın bu kriterlere uygunluğu, işe karşı duyduğu hevesi ve kuruma karşı duyduğu heyecanı değerlendirilerek süreç tamamlanır. Bu süreçte kullanılan araçlar ve kanallar;

 • Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri
 • Kişilik Envanterleri
 • Değerlendirme Merkezi Uygulamaları (vaka çalışmaları, rol yapma, vs.)
 • İnternet Siteleri veya Danışmanlık Firmaları
 • İnsan kaynakları ve fonksiyon yöneticileri tarafından gerçekleştirilen 2 ve bazen daha fazla sayıda gerçekleştirilen aday görüşmeleri
 • Gereken pozisyonlar için iş bilgisini ve yabancı dil bilgisini ölçen testler

Uygunluğu ile aynı ölçüde olan ve her seviyede potansiyeli yüksek adayları kuruma kazandırmak öncelikli hedefimizdir…

Digiturk İş İlanları

Digiturk iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yönetici Asistanı İş İlanı

Digiturk bünyesinde katlarda bulunan üst düzey yöneticilerle ilgili tüm organizasyonları sağlayabilecek, şirket içerisindeki iletişim trafiğini yönetebilecek, yerli ve yabancı misafirleri yönlendirebilecek yetkinlikte çalışma arkadaşları arıyoruz.

Genel Nitelikler

 • Tercihen üniversite mezunu
 • Benzer pozisyonda en az 3 yıllık deneyime sahip
 • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip
 • Güler yüzlü ve markayı temsil edebilecek
 • MS Office programlarını kullanabilen

Alternatif Dağıtım Kanalları Yazılım Uzmanı İş İlanı

Alternatif dağıtım kanalları iş ihtiyaçlarına yönelik çözümler için gerekli analiz, geliştirme ve değişikliklerin yapılması, test süreçlerinin ve canlı ortama aktarımların koordine edilmesi, ADK uygulamalarının/servislerinin devamlılığı, yüksek erişilebilirliğinin sağlanması ve ilgili operasyonların yürütülmesi ve Yapılan geliştirme ve değişikliklerin, ilgili diğer sistemlerle olan entegrasyonunun sağlanması.

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
 • ASP.NET MVC, HTML5, CSS, Java script, bootstrap, Oracle PL/SQL, T-SQL, C#   yazılım dil ve teknolojileri konusunda en az 5 yıl deneyimli
 • Kullanıcı arayüzü uygulamalarında ve internet servislerinin yoğun kullanıldığı projelerde çalışmış
 • Java spring framework konusunda bilgi sahibi
 • İyi derecede İngilizce bilen
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

Digiturk İş Başvurusu Formu

Digiturk iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Digiturk iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir