Etimesgut Havalimanı İş İlanları 2023

Etimesgut Havalimanı İş İlanları

Etimesgut havalimanı işçi alımı süreçleri daha çok Mart ve Nisan aylarında her yıl düzenli olarak gerçekleşmektedir. Ancak anlık açılan fırsatları da en iyi şekilde değerlendirmek isteyen bireylerin takipte kalmaları faydalarına olacaktır. Havaalanı personel alımı ilanları çok olduğundan dolayı adaylar kısa süre içerisinde adayların kendilerine uygun pozisyon bulmaları mümkündür.

Etimesgut Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Etimesgut havaalanında bulunan özel güvenlik pozisyonuna başvuruda bulunacak olan kişilerin en düşük lise mezunu olmalarına özen gösterilmektedir. Havaalanlarında donanım personelin çalıştırılmasına özen gösterildiğinden dolayı lise mezunu olmayan ve 18 yaşından küçük kişiler başvuru yapamamaktadır.

Havaalanı iş başvurusu yapan adaylar en fazla 15 günlük süreç sonunda sonuç alarak başarı sağlamaları durumunda çalışmaya başlayabilirler. Özel güvenlik olabilmek adına havaalanı iş ilanları inceleyen kişilerin psikolojik açıdan sorunlu olmamaları da önemlidir.

Etimesgut Havalimanı İş Başvurusu

Etimesgut havaalanına yılın büyük bir bölümünde pek çok iş başvurusu yapılmaktadır. Havaalanı içerisinde bulunan restoranların dışında, sekreter, kabin memuru ve teknisyenlik alanlarında da başvurular olmaktadır. Havalimanı personel alımı sürecinde adaylardan sağlık belgesi, adli sicil kaydı ve nüfus kayıt örneği de istenebilmektedir.

Etimesgut Havalimanı Personel Alımı

Çalışma hayatlarında havaalanlarında devam etmek isteyen kişilerin, başvurabilecekleri pek çok pozisyonun bulunması daha kolay istihdam edilmelerine yardımcı olmaktadır.

Havalimanı iş başvurusu sırasında adaylar sözlü mülakatı geçmeleri durumunda yazılı sınavı da tamamlayarak çalışma imkanı bulabilirler. Havalimanı iş ilanları her yıl düzenli olarak açıldığından dolayı, düzenli bir şekilde eleman alınmakta ve en iyi şekilde eğitilmektedir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

2 Comments

  1. Merhaba ben Soner yüzde yüz engelli raporum var ama çalışabilir raporum da var hastalığım fiziksel veya zihinsel değildir kroniktir üniversite bitirdim grafik tasarım bölümü mezunuyum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*