Adana Havalimanı İş İlanları 2023

Adana Havalimanı İş İlanları

Havalimanlarında uygun iş imkanlarından yararlanmak istiyorsanız havalimanı iş başvurusu yapabilir ve bulunduğunuz pozisyonu devam ettirebilirsiniz. Özellikle güvenlik açığı anlamında çok sayıda personel alan havalimanları, bazı kriterlere sahip olduğu için bunları biliyor olmanız gerekir.

Adana Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş ilanları arasında bulduğunuz güvenlik elemanı alımı için 18 yaşını doldurmuş ve 30 yaşını geçmemiş olmalısınız. Sadece TC uyruklu vatandaşların alındığı bu güvenlik elemanı işi için en az lise mezunu olmanız da gerekmektedir.

Bir diğer şart ise adayların hiçbir sicil kaydının bulunmaması gerektiğidir. Erkek adaylar askerliğini yapmış olmalıdır. Havalimanı personel alımı için gereken diğer şartları detaylı olarak size söyleyecektir.

Adana Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları arasında başvuru yaparken kamu alanında bir yasağınızın olması sizi engelleyeceğinden bu tarz hukuksal prosedürlere dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca güvenlik elemanı için istenen boy aralığını da bilmelisiniz.

Makale Yazarak Para KazanmakMinimum ölçüleri söyleyecek olursak güvenlik elemanlarının en az kadın için 1.65 cm, erkek için 1.70 cm uzunlukta olması gerekir. Hava alanı iş başvurusu yapacak olanların dikkat etmesi gereken en önemli bilgiler arasında boy ölçüsü vardır.

Hava alanı iş başvurusu

Hava alanı personel alımı için iş ilanlarına başvuracağınız zaman internetten başvuru yapabileceğiniz gibi bireysel olarak da gidip başvuru yapabilirsiniz. Başvurularda bilgilerinizi doğru girmeyi unutmamalısınız.

Adana Havalimanı Personel Alımı

Havalimanı işçi alımı için mesai saatlerini belirleyecek ve gerekirse bazı pozisyonlar için sizi vardiyalı çalıştıracaktır.

 

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*