İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eti Maden İşletmeleri Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Eti Maden İşletmeleri Personel Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri ‘nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Eti Maden İşletmeleri bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Eti Maden İşletmeleri personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

eti maden personel alımı

Firma Hakkında

1993 yılında kurulan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Türkiye’de başta bor mineralleri ve türevlerini üreten kamuya ait bir madencilik ve kimya şirketidir. Eti Maden İşletmeleri, kurumsal hedeflerini “Bor ve nadir toprak elementleri başta olmak üzere ülkemizdeki tüm maden kaynaklarını sürdürülebilir gelişme çerçevesinde değerlendirip kurumsal bilgi birikimini yeni teknolojilerle destekleyerek, müşteri istek ve beklentilerine uygun, katma değeri yüksek ürünlere dönüştürüp, ülke refahına katkıda bulunmak” olarak belirlemiştir.

Bu hedef kapsamında önemli yatırımlara imza atan şirket, ayrıca kadrosuna çok sayıda personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Hizmet alanlarında bazı personellerine 08.30 ile 17.30 saatleri arasında tam zamanlı mesai uygulayan Eti Maden İşletmeleri, personellerinin büyük bir kısmına vardiyalı mesai uygulamaktadır. Bu mesai karşılığında çalışanlarına 2.000 TL ile 5.500 TL arasında maaş veren şirket, ayrıca elemanlarına çalışma performanslarına göre prim ödemesi de yapmaktadır.

Eti Maden İşletmeleri İş İlanları

“Dünya bor kimyasalları piyasasına yön veren, bor ve diğer yeraltı kaynaklarından ayrıcalık yaratacak yeni ürün, malzeme ve eşya üreten, maden ve kimya sektöründe bilgi ve teknoloji lideri olarak kabul edilen küresel bir kuruluş olmak” vizyonuyla sektöre yön veren şirket, yayınladığı iş ilanı ile kadrosunda çalıştırmak istediği personellerde olması gereken nitelikleri açıkladı.

Eti Maden İşletmeleri İş Başvurusu Formu

Eti Maden İşletmeleri iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Şirketin insan kaynakları birimi ve İşkur yetkililerince değerlendirilecek başvurular arasından şirketin istediği niteliklere uygun olan adaylarla görüşmeler sağlanmakta ve olumlu sonuç alınan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir