Eti Maden İşletmeleri Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Eti Maden İşletmeleri ’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Eti Maden İşletmeleri bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Eti Maden İşletmeleri alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

eti maden personel alımı

ETİ Maden İşletmeleri Sürekli İşçi Alacak

Teşekkülümüz Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) aşağıdaki tabloda özellikleri belirtilen toplam 8 sürekli işçinin açıktan işe alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezinden işgücü talebinde bulunulmuş olup, söz konusu talebimizin 06.12.2021 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu işgücü ilanı anılan İl Müdürlüğü tarafından, 06.12.2021 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup, isteklilerin bahse konu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

1993’e kadar uzanan Eti Maden İşletmeleri, madencilik ve kimya üzerine olan bir firmadır. İlerlemesini sürdüren kurum, iş ilanları veren oluşan personel gereksinimlerini karşılar.

Eti Maden İşletmeleri İş İlanları

Eti Maden İşletmeleri iş ilanları, kendi sayfası üzerinden takip edilebilir. Bunun için şu işlemler vardır;

  1. Eti Maden İşletmeleri resmi sitesine girilir.
  2. Sol üst köşeden iletişim üzerine gelinir.
  3. Alta doğru genişleyen sekmede personel alımına tıklanır.

Makale Yazarak Para KazanmakBöylece tüm ilanlar ve firmanın verdiği duyurular takip edilebilir. Bunlara sınav sonuçları da dâhildir. Eti Maden İşletmeleri herhangi bir dönemde iş ilanı verebileceği için, adaylar güncel olarak takip etmelidir. Zira zamanı geçen bir iş ilanına başvuru yapılmaz.

Nasıl Başvurulur?

Eti Maden İşletmeleri başvuru ilanları yayınladığında, adayların nelere dikkat ederek müracaat edebileceğini paylaşır. Dolayısıyla ilanı detaylı olarak incelemek, kişilere gerekli bilgiyi sağlar. Bunlara belgeler de dâhildir. Firma, başvuru esnasında bazı evraklar talep edebilir ve bazıları şöyle olabilir;

  1. Mevcut olarak veya önceki dönemlerde kamuda memur olanlarda hizmet belgesi.
  2. Adli sicil belgesi
  3. ÖSYM yerleştirme sonuç belgesi
  4. Nüfus cüzdanının aslı.
  5. 4 adet vesikalık fotoğraf.
  6. Öğrenim belgesinin aslı ile noter tarafından tasdik edilmiş sureti.
  7. Askerlik tecil ya da terhis belgesi. Askerlik görevlerini sürdürenler, ilgili askeri birimden askerde bulunduklarına ilişkin yazıyı dilekçe eki ile yollar.

Adaylardan hangi evrakların talep edileceği, Eti Maden İşletmeleri tarafından verilen ilanda ayrıntılı olarak sağlanır. Bunları eksik getirmek, başvurunun uzamasına neden olabilir ve önceden kontrol edilmelidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Eti Maden İşletmeleri içerisinde çok sayıda pozisyon vardır ve bir tanesi de proses işçisidir. Geçmiş zamanlarda buna yönelik ilanlar verildiği bilinir. Gelecek tarihlerde de benzer ilanlar verilebileceği için, güncel şekilde takip edilmelidir.

Eti Maden İşletmeleri yayınladıkları ilan ile eski hükümlü personel alımı yapacaklarını duyurdu. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Pozisyon Açıklamaları

Proses işçisi tanım olarak bilgisayardan kumandalı olan hava basınç sistemi kullanarak, hammaddeyi sıvı stok tanklarından ürün reaktörlerine alan  ve bu bilgiye sahip kişidir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*