Recordati İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Recordati İlaç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Recordati İlaç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Recordati İlaç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

 

Recordati İlaç Personel Alımı ve İş İlanları

Başlıklar

Firma Hakkında

Recordati İlaç İnsan Kaynakları’nın sürdürdüğü çalışmalarında öncelikli hedefi, yüksek performanslı, şirkete değer katabilen bir ekiple yoluna devam etmektir. Recordati İlaç, insan kaynağına verdiği değerin, kuruma pazarda rekabet üstünlüğü sağlayan en önemli unsur olduğunun da bilincindedir.

Recordati İlaç olarak, eğitim seviyesi yüksek, donanımlı, motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, dinamik, takım çalışmasının öneminin bilincinde olan, Recordati değerlerini benimseyip yaşatacak bireyleri firmamıza kazandırmak ve kazandıklarımızla yolumuza devam etmek, gelecek hedeflerine birlikte ulaşmak için çalışmaktayız.

 • Hedeflerimiz çerçevesinde oluşturduğumuz “Recordati İlaç İnsan Kaynakları Politikamız” aşağıdaki esaslara dayanır:
 • Recordati İlaç, plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyonel yapının dinamik ve değişimlere hazır olmasını sağlamak,
 • İyi eğitimli, gelişime açık , takım çalışmasına yatkın ve şirket kurum kültürüne uyum sağlayacak ve katkı yaratmanın bilincinde olan profesyonel bir çalışan ekibi oluşturarak gelişimini sağlamak
 • Şirket hedefleri doğrultusunda ihtiyaçları tespit edip kariyer gelişim planlarına yönelik gerekli aksiyonları almak.
 • Kaliteyi arttırmaya ve sürekliliğini sağlamaya yönelik eğitim faaliyetleri ile çalışanlarımızın gelişimlerine katkıda bulunmak ve  kurum içinde pozisyonlarının yükselmesine imkan tanımak,
 • Performans değerlendirme çalışmalarının sonuçları doğrultusunda kariyer geliştirme fırsatları yaratmak.
 • Çalışanlarımızın motivasyonunu arttırıcı etkinlikler gerçekleştirerek sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Recordati İlaç İş İlanları

Recordati İlaç’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Üretim Planlama Uzmanı
Tekirdağ
Başvur
Kurumsal İlişkiler Müdürü
İstanbul(Avr.)
Başvur
Dönemsel Ruhsatlandırma Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
İnsan Kaynakları Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Risk ve Hazine Yönetimi Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Makine Operatörü (Çerkezköy)
Tekirdağ
Başvur

Bölge Müdürü Alımı

İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için; Satış Müdürü’ne bağlı olarak Ankara Bölge’de görev yapacak bölge müdürü aramaktayız.

Şirket stratejileri doğrultusunda Tıbbi Satış Temsilcilerinin hedeflerine en üst düzeyden ulaşmalarını sağlayacak çalışmaları yapmak ve ekibini bu doğrultuda yönlendirmek. Sorumlusu olduğu bölgedeki tüm satış ve pazarlama aktivitelerini yönetmek ve bölgenin ihtiyaçlarına uygun satış ve pazarlama projeleri geliştirmek.

Gerekli olan tüm raporlamaları hazırlamak, üstü ile koordinasyon içerisinde çalışmak ve ilgili tüm bölümlerle bilgi alışverişinde bulunmak. Tıbbi Satış Temsilcileri ile doktor ve eczanelere ikili çalışmalar ve ziyaretler yapmak. Tıbbi Satış Temsilcilerinin motive olduğu konuları ve gelişim düzeylerini belirlemek ve koçluk yapmak. Bölge aktiviteleri ile ilgili haftalık, aylık, yıllık raporlar hazırlamak.

 • Üniversite mezunu
 • İlaç sektöründe bölge müdürü pozisyonunda en az 3 yıl aktif iş deneyimine sahip
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen
 • Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip
 • Takım çalışmasına yatkın; prezantabl, disiplinli, organize, insan ilişkilerinde başarılı
 • Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda, hızlı, sonuç ve hedef odaklı çalışabilen
 • Ekip ve saha yönetimi tecrübesine sahip
 • Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan
 • Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

Tartım Sorumlusu Alımı

Tartım alanlarının ve ekipmanın temizliğinden sorumlu olmak. Hazırlanan aktif ve yardımcı maddelerin isim, kod ve lot bazında uygunluğunu kontrol etmek. Uygun dökumantasyon ve prosedürlere göre tartım alınmasını sağlamak. Biriminde malzeme kalitesini korumak amacıyla tutulan kayıtları doğru, eksiksiz ve zamanında tamamlamak.

 • Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • İlaç sektöründe Tartım bölümünde sorumlu olarak çalışmış,
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen,
 • Koordinasyon ve planlama becerisi yüksek,
 • Dinamik, iletişim bilgisi ve insan ilişkileri kuvvetli,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Tekirdağ’ın Kapaklı, Çerkezköy, Çorlu ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek.

Recordati İlaç İş Başvurusu Formu

Recordati İlaç iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Recordati İlaç’ın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Recordati İlaç Benzer İş İlanları

1 Comment

 1. lise mezunnnn is ariyorunn 1,5 senelik is deneyim var zet farma lojistik dekendi gelismek istiyor sizde en kisa zamanda haber bekliyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*