Eskişehir Anadolu Havalimanı İş İlanları 2023

Eskişehir Havalimanı İş İlanları

Eskişehir havaalanı daha çok askeri amaçla kullanıyor olsa bile her yıl binlerce işçi alımı yapılmaktadır. Havalimanı iş ilanları seçeneklerini değerlendirmek isteyen ve gelir kazanmayı hedefleyen bireyler, gerekli kriterleri tamamlamaları durumunda çalışmaya başlayabilirler.

Eskişehir havalimanı iş başvurusu yapacak olan kişilerin öncelikle eğitim durumlarına göre belirli bir pozisyon seçmeleri gerekir. Daha çok özel güvenlik ve uçak bakım teknisyenliği konularında ilanlar verilmektedir.

Eskişehir Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Özel güvenlikler havaalanlarında polisten sonra vatandaşların problem yaşamalarını engelleyen profesyonel kuvvetlerden bir tanesidir. Havalimanı personel alımı aşamaları söz konusu olduğunda ise genellikle yılın belirli dönemlerinde özel güvenlik açığı ortaya çıkabilir.

Belirtilen noktada çalışabilmek adına adayların silahlı ya da silahsız bir sertifikalarının olması, ruh sağlıklarının iyi olduğunu kanıtlayan bir belgenin bulunması ve 18 yaşından büyük olmaları temel unsurlar arasında gösterilebilir.

Eskişehir Havalimanı İş Başvurusu

Eskişehir havaalanı iş ilanları daha çok yaz aylarında ya da Eylül- Ekim gibi dönemlerde açılmaktadır. Havaalanı iş ilanları araştırması yapan ve takipte olan kişiler, sözlü ve yazılı mülakatları geçtiklerinde maksimum 45 gün içerisinde iş başı yapabilirler.

Havaalanı iş başvurusu sürecinde istenen tüm evrakları tamamlamak ve adli sicil kaydı olmak önemlidir. Havaalanları özel kurumlar olsalar bile donanımlı eleman çalıştırılmasına özen göstermektedirler.

Eskişehir Havalimanı Personel Alımı

Personel alım sürecinde bireyleri başarılarına eleyebilmek adına birbirinden farklı aşamalardan geçirilmektedir. Havaalanı personel alımı daha çok deneyimli görevliler ya da yetkililer tarafından yapılmaktadır.

Bireyler, alım sürecinde başarılarını arttırdıklarında eğitime tabi tutulmaktadırlar. Havaalanı işçi alımıaşamalarını tamamlayan kişiler eğitim alarak pozisyonları konusu daha çok bilgi sahibi olabilirler.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*