Erdemli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Erdemli Belediyesi Personel Alımı

Erdemli, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilanından sonra küçük bir yerleşim iken zamanla gelişme göstererek 1 Haziran 1954 tarihinde ilçe statüsünü almıştır.

Geleceğe yönelik yaptığı plan ve program dâhilinde Erdemli’nin tüm eksikliklerini tamamlayıp; daha güzel, daha yaşanabilir ve çağdaş bir Erdemli oluşturmayı hedefleyen Erdemli Belediyesi, bu hedeflerine Erdemli için özveri ile çalışan personelleri ile ulaşabileceğinin bilincindedir. Bu sebeple giderek büyüttüğü hedefleri için personel sayısını da arttırmayı planlayan kurumun, yakın zaman içerisinde personel alımı yapacağı tahmin edilmektedir.

Erdemli Belediyesi Personel Alımı

Erdemli Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemlerde kadrosuna dâhil ettiği işçileri İşkur ile birlikte yürüttüğü işçi alım süreci dahilde değerlendiren Erdemli Belediyesi, bu işçileri genel olarak sözleşmeli işçi statüsünde kadrolandırmakta ve buna bağlı olarak sosyal haklar tanımaktadır.

Çalışma saatlerini bütün personeller için hafta içi 08.00 ile 17.00 arası olarak belirleyen kurum, gerekli duyulduğunda işçiler için ek mesai uygulamakta ve bunun karşılığında personellerine çalışma saatlerine göre ayarlanan ek ücretleri maaşları ile birlikte ödemektedir.

Erdemli Belediyesi Memur Alımı

Adaylar merakla Erdemli Belediyesi memur alımı için tarihi öğrenmek istemektedirler. Alımlar zaman zaman gerçekleştirilmektedir. Kesin bir memur alım tarihi olmadığından dolayı, adayların memur alımlarını İŞKUR resmi web sitesi üzerinden takip etmelidirler.

Peki, hangi adayların memur alımlarında şansı yüksek? Bu tamamen alımların hangi pozisyon için yapıldığına göre değişmektedir. Örneğin genel memur alımlarında adayın lise mezunu olması yeterlidir.

Ancak idari ya da teknik kadroda bir uzman düzeyde alım söz konusu olduğunda başvuru şartları daha zorlayıcı olmaktadır. Adaylar hangi düzeyde başvuru yapacak olursa olsun, madde madde ayrıntıları dikkate almak durumundadırlar. Bu sayede nitelikleri doğrultusunda en uygun kadro için başvuruda bulunabilirler ve kabul edilme olasılıkları da yüksek olur.

Erdemli Belediyesi İş İlanları

Turizmi, tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleri açısından önemli bir gelişme potansiyeline sahip olan Erdemli’yi daha da geliştirmek adına personel alımı yapacak olan kurumun kadrosuna alacağı personeller için resmi internet sitesi ve İşkur aracılığıyla iş ilanı yayınlaması beklenmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Erdemli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Erdemli Belediyesi,  herhangi bir birimde memur kadrosuyla işe alınacak olan adaylardan KPSS’den uygun puanı alarak tercih ettikleri birime ÖSYM tarafından yerleştirilmiş olmalarını isterken sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam edeceği bazı pozisyonlar için de resmi internet sitesinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmalarını yeterli görmektedir.

Erdemli Belediyesi insan kaynakları birimi, başvurusu olumlu değerlendirilen işçi adaylarını İşkur yetkililerinin de katılıyla yapılacak olan mülakata tabi tutmaktadır. Mülakatı başarı ile tamamlayan adaylar için güvenlik soruşturması yapılmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Erdemli İş İlanları

İş bulmak isteyenler için tek çare yerel yönetimlerin ilanları değildir. Bu alımlar dışında adaylar dilerlerse Erdemli iş ilanları sayfasında da kendileri için uygun ilanları bulabilir ve değerlendirebilirler. Web sitemiz üzerinden sizlere hem belediye hem de diğer iş ilanlarını güncel olarak sunuyoruz.

Güncel Erdemli iş ilanları

 • Sınıf Öğretmeni
 • Branş Öğretmeni

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Erdemli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*