Ereğli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ereğli Belediyesi Personel Alımı

Osmanlı Devletinin son döneminde Konya Vilayetine bağlı bir kaza merkezi olan Ereğli, Cumhuriyet Dönemi’nde de Konya’nın ilçesi olma durumunu devam ettirmiştir.

Ereğli Belediyesi, deniz ticaret yollarının ilçeye olan yakınlığı, kaliteli insan gücü, modern şehir imkânları ile yatırımcıların dikkatini üzerine çeken Ereğli’yi, sessiz bir Anadolu ilçesi konumundan,  kendi kendine yeter bir yatırım merkezi haline dönüştürme hedefindedir.

Bu hedefler doğrultusunda projelendirmeler yapan ve bu projeleri hayata geçiren kurum, proje alanları başta olmak üzere mevcut birimlerinden imar ve şehircilik, zabıta müdürlüğü, yazı işleri, park ve bahçeler gibi birimlerine deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Ereğli Belediyesi Personel Alımı

Ereğli Belediyesi İşçi Alımı

Ereğli Belediyesi tarafından internet sitesi üzerinden personel alımı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yayınl0amamış olsa da, belediyenin geçmişte yaptığı personel alımları değerlendirildiğinde ihtiyaç duyduğu personellerin büyük bir çoğunluğunu sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine dâhil edeceği ve bütün işçilerine aynı sosyal hakları tanıyacağı öngörülmektedir.

Vatandaşlarından gelen her türlü talebi dikkate alan ve vatandaşlarının memnuniyetini ön planda tutan Ereğli Belediyesi, aynı şekilde personellerine de değer vermekte ve bütün çalışanları için aynı mesai sistemini uygulayarak hepsine aynı sosyal hakları sağlamaktadır.

Ereğli Belediyesi Memur Alımı

Memur alımlarında kriterler sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Ereğli Belediyesi memur alımı 2017 yılında henüz yapılmadı. Ancak yıl sonlarına doğru belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere genel memur ve çeşitli yüksek öğretim kurumlarının ilgili programlarından mezun adayların da alımının yapılacağı tahmin edilmektedir. Tüm bu tahminler ışığında web sitemizi güncel bir şekilde takip edebilir ve bu sayede güncel bir şekilde Ereğli Belediyesi personel alımlarını öğrenebilirsiniz.

Belediye kadrosuna ve bağlı kuruluşlarına, norm kadroya uygun olarak teknik, bilişim ve iletişim, hukuk, çevre, veterinerlik, sağlık, planlama, eğitim ve danışmanlık alanlarına memur alınmaktadır.

Ereğli Belediyesi İş İlanları

Genellikle tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile ön plana çıkan Ereğli ekonomisini, çeşitlendirme amacında olan ve yatırımlarını buna göre şekillendiren Ereğli Belediyesi, kadrosuna almaya hazırlandığı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Ereğli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ereğli Belediyesi’nde görev almak isteyen ve Ereğli ikametgâhına sahip olan vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarını takip ederek, kendisi için uygun gördüğü birime ait iş başvuru formunu doldurmaları ya da Ereğli İşkur şubelerine giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar uzman İşkur görevlisi ve Ereğli Belediyesi insan kaynakları yetkilisinin katılacağı mülakat tabi tutulmakta ve mülakat sonuncu da olumlu olan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Ereğli İş İlanları

Adaylar iş bulma olasılıklarını çok daha fazla arttırmak için genel olarak Ereğli sınırlarında faaliyet gösteren işletmelerin personel alımlarına yönelik ilanları takip edebilirler. Pek çok farklı sektörde faaliyet göstermekte olan işletmelerin gerçekleştirdiği personel alımları arasında vasıflı ve vasıfsız alımlar söz konusudur.

Dolayısıyla her düzeyden adayların Ereğli iş ilanları web sitemiz üzerinden güncel bir şekilde takip ederek, sahip oldukları özellik ve niteliklere uygun iş ilanlarını bulabilmeleri ve başvuruda bulunabilmeleri mümkündür. Ayrıca tüm başvuru koşulları ve başvuru tarih ayrıntıları, çeşitli kariyer sitelerinde yer almaktadır.

Güncel Ereğli iş ilanları

 • Starbucks Vardiya Müdürü / Konya
 • Starbucks Barista – Konya

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Ereğli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*