Erdem Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Erdem Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Erdem Hastanesi’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Erdem Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Erdem Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Erdem Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Çalışanlarımızın kuruma aidiyet bilinçlerinin arttırılarak uzun vadeli istihdam sağlanması, İnsan Kaynakları felsefemizin yapı taşlarını oluşturmaktadır.

Hastanemizde, “Doğru işe doğru eleman” ilkesi ışığında, bilimsel tekniklerden yararlanarak seçilen personelin, hem mesleki hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimlerle kuruma ve topluma yararlı bireyler haline gelmeleri desteklenir.

Amacımız, hastane çalışanımıza güven, saygı ve işbirliği içerisinde çalışma ortamları yaratarak sürekli memnuniyetlerini oluşturmak, görev farkı gözetilmeksizin eşit hak ve imkanlar sunarak hizmette mükemmelliği yakalamaktır.

Hastanemizde ön görüşmede adayın hastane standartlarına uygunluğuna ve pozisyon için uygun yetkinliklere sahip olup olmadığına bakılır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılan ön elemeyi geçen adaylar ile ilgili Bölüm Yöneticisi ikinci görüşmeyi yapar. İhtiyaç duyulduğu takdirde adaylar görev ile ilgili farklı yöneticiler ile de mülakata da alınabilmektedirler.

İlk görüşmeleri olumlu geçen adaylar hakkında İnsan Kaynakları yetkilileri tarafından adayın özgeçmişi hakkında referans araştırması yapılır. Yapılan görüşmeler neticesinde İnsan Kaynakları Sorumlusu ve ilgili departman yöneticisi kişinin yetenekleri, deneyimi, eğitimi v.b. kriterler doğrultusunda doğru adayı belirlerler. İnsan Kaynakları Uzmanı adaya belirlenen ücret, çalışma koşulları ve sosyal haklar vb. konuları da aktararak iş teklifinde bulunur.

Erdem Hastanesi İş İlanları

Erdem Hastanesi iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Cildiye Uzmanı Alımı

Özel Erdem Hastahanesi Çakmak şubemizde görevlendirilmek üzere;

 • Mesleği ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgili
 • İletişim yeteneği kuvvetli,
 • Hasta memnuniyetine önem veren,
 • Tam zamanlı aktif çalışabilecek,
 • Cildiye Uzmanı aranmaktadır.

Temizlik Hizmetleri Sorumlusu Alımı

Özel Güneşli Erdem Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; Temizlik personelini yönlendirebilecek, Hastanenin tüm temizlik alanlarının sorumluluğunu üstlenecek, Personelin eğitiminden sorumlu, temizlik hizmetleri sorumlusu alınacak. Aranan nitelikler aşağıdadır.

 • Organizasyon ve ekip yönetimi yeteneğine sahip,
 • Takipçi, düzenli ve titiz,
 • Tercihen hastane deneyimli
 • Tercihen Turizm ve Otelcilik, Hastane Yönetimi ya da  üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu,
 • Bağcılar ve çevresinde ikamet eden,
 • Sigara kullanmayan,

Erdem Hastanesi İş Başvurusu Formu

Erdem Hastanesi iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Erdem Hastahanesi iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*