Erdem Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İstanbul’un birçok noktasında sağlık hizmetleri veren Erdem Grubu 1988 yılında bu yana sağlık ve eğiti sektöründe başarılı hizmetler vermektedir. Bu kapsamda sağlık sektöründe ilk kez söz konusu yılda küçük çaplı bir poliklinik ile hizmete başlanmıştır.

Bundan sonra hızlı bir şekilde büyüyen kurum, 1994’de 7 branşta, 40 personeli ve 22 yatak kapasitesine sahip Çakmak Erdem Hastanesini kurmuştur. 2009 senesine gelindiğinde ise 6000 metrekare üzerine kurulmuş olan Çamlıca Erdem Hastanesi kurulmuştur. 77 yatak kapasitesine sahip olup, 23 branşta hizmet vermektedir.

Erdem Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Erdem Hastanesi İş İlanları

Erdem Hastanesi halka kesintisiz olarak sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bünyesinde mevcut olan çalışanlar fazla olsa da hızlı büyüyen yapısı yeni eleman gereksinimlerini de oluşturmaktadır. Bu durumlarda ilgilenen kişilerin başvuru yapabilmesi için, gerekli iş ilanları verilmektedir.

Özel bir sağlık kuruluşu olması sebebiyle bu ilanlar kariyer platformları üzerinden takip edilebilir. Resmi sitesi de mevcut olup, buradan da duyuru verilebilir. Adaylar her iki kaynağı da takip etmelidir. Böylece son başvuru tarihi kaçırılmadan, gerekli başvurular yapılabilir.  Düzenli takip etmemek, size uygun fırsatları kaçırmanıza neden olabilir.

Erdem Hastanesi Personel Alımı

Erdem Hastanesi iş alımı yaparken, başvuran kişilerin pozisyona kabul edilebilmesi için bazı nitelikler de belirtmektedir. Bu her iş ilanında bu şekildedir. Dolayısıyla zamanında başvuru yapmak önemli olsa da, müracaatını yaptığınız pozisyon ile uyumlu değilseniz kabul edilmeniz çok zordur.

Bu nedenle ilanlar dikkatli değerlendirmelidir. Özel olması sebebiyle iş başvuruları kariyer sitelerinden yapılabilir. Bunun için ilk olarak hastanenin ilan verdiği platforma üye olmanız gerekir. Bunu tamamladıktan sonra özgeçmiş oluşturmanız, son olarak da ilgilendiğiniz pozisyona başvurmanız gerekir. Ön başvuru ardından, yetkililer sizi uyumlu bulursa iletişim kuracaktır.

Buna ek olarak kurumun insan kaynakları sekmesinde de doldurabileceğiniz bir iş başvuru formu yer almaktadır.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*