Demiroğlu Bilim Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Demiroğlu Bilim Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Demiroğlu Bilim Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Demiroğlu Bilim Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Demiroğlu Bilim Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

Demiroğlu Bilim Üniversitesi Öğretim Üyesi Alıyor

Demiroğlu Bilim Üniversitesi aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Öğretim Üyesi alınacaktır.

Genel Şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Profesör kadrosuna başvuracak adayların;

Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, diploma, uzmanlık belgesi ve Doçentlik belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğraf ile yayınları kapsayan 1 adet dosya ve bu dosyadaki tüm belgeleri içeren 6 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına (Büyükdere Cad. No: 120/1 Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-159) teslim etmeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracak adayların;

Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, diploma, uzmanlık belgesi ve Doçentlik belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğraf ile yayınları kapsayan 1 adet dosya ve bu dosyadaki tüm belgeleri içeren 4 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına (Büyükdere Cad. No: 120/1 Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-181) teslim etmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların;

Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, yayınlar, diploma ve uzmanlık belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 5 adet dosya ile birlikte şahsen

Tıp Fakültesi için: Tıp Fakültesi Dekanlığı (Büyükdere Cad. No: 120/1 Esentepe-Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83 (169 dahili), Fen-Edebiyat Fakültesi İçin Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı (Büyükdere Cad. No: 120/1 Esentepe-Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83 (145 dahili) ’na teslim etmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Demiroğlu Bilim Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Öğretim Elemanı Alım İlanı

Demiroğlu Bilim Üniversitesi aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Öğretim Üyesi, Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik uyarınca Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacaktır.

Genel Şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Adaylardan İstenen Belgeler

Doçent kadrosuna başvuracak adayların;

  • Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, diploma, uzmanlık belgesi ve Doçentlik belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğraf ile yayınları kapsayan 1 adet dosya ve bu dosyadaki tüm belgeleri içeren 4 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına (Büyükdere Cad. No: 120/1 Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-181) teslim etmeleri gerekmektedir

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların;

  • Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, yayınlar, diploma ve uzmanlık belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 5 adet dosya ile birlikte şahsen Tıp Fakültesi için: Tıp Fakültesi Dekanlığı (Büyükdere Cad. No :120/1 Esentepe-Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83 (169 dahili), Fen-Edebiyat Fakültesi İçin Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı (Büyükdere Cad. No: 120/1 Esentepe-Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83 (145 dahili), Sağlık Bilimleri Fakültesi için Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığı (Yazarlar Sokak No: 17 Esentepe-Şişli-İstanbul (0212 273 26 90-91), Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü (Yazarlar Sokak No: 17 Esentepe-Şişli-İstanbul (0212 273 26 90-91)’na teslim etmeleri gerekmektedir

Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuracak adayların;

  • Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, yayınlar, diploma ve uzmanlık belgesinin noter tasdikli kopyaları, transkript ile yabancı dil belgesi, ALES sonuç belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 2 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 1 adet dosya ile birlikte şahsen Sağlık Bilimleri Fakültesi için; Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığı’na (Yazarlar Sok. No: 17 Esentepe/Şişli/İstanbul Tel: (212) 273 26 90), Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu için; Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü (Yazarlar Sokak No:17 Esentepe-Şişli-İstanbul (0212 273 26 90-91) adresine teslim etmeleri gerekmektedir.

Araştırma Görevlisi kadrosuna başvuracak adayların;

  • Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, Noter tasdikli diploma ve Yüksek Lisans ile YDS/Eşdeğer sonuç belgesi, ALES sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 5 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 1 adet dosya ile birlikte şahsen Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığına (Yazarlar Sok. No: 17 Esentepe-Şişli/İstanbul Tel: (212) 273 26 90-91) teslim etmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Demiroğlu Bilim Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım İlanı

Demiroğlu Bilim Üniversitesi  aşağıda belirtilen birimine Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik uyarınca Araştırma Görevlisi alınacaktır.

Genel Şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Adaylardan İstenen Belgeler

Araştırma Görevlisi kadrosuna başvuracak adayların;

Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, Noter tasdikli diploma ve Yüksek Lisans ile YDS/Eşdeğer sonuç belgesi, ALES sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 5 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 1 adet dosya ile birlikte şahsen Üniversitemiz Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu Müdürlüğü (Yazarlar Sokak. No: 27 Esentepe-Şişli/İstanbul Tel: (212) 275 75 82) teslim etmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*