Eyüp Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İstanbul’un Eyüp semtinde bulunan devlet hastanesi 1945-1952 seneleri arasında İşçi Sigortaları Dispanseri olarak faaliyetlerine başlamıştır. 1952 sonrasında SSK hastanesine dönüştürülmüş olan kurum, 2005 ardından Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlanmıştır.

120 yataklı, nitelikli hasta odalarına sahip klinikleri olan kurum, II. seviye acil servise sahiptir. Bünyesinde 20 yataklı palyatif bakım servisi, erişkin yoğun bakımı gibi bölümler bulunmaktadır. Sürekli ve kesintisiz sağlık hizmetleri sunan kurum, 3 bloktan oluşmaktadır. Her gün yaklaşık 3500 ile 4000 arasında vatandaşa tıbbi çözümler üretmektedir.

Eyüp Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Eyüp Devlet Hastanesi İş İlanları

Eyüp Devlet Hastanesi vatandaşlara güncel tedavi yöntemleri sunabilmek için profesyonel kadrolarıyla tıbbi gelişmeleri yakından takip ederek, etik kurallara ve yasalara uygun şekilde topluma sunmaktadır. Her yıl gelişmeye devam eden kurum, zaman içerisinde yeni personel gereksinimlerine de ihtiyaç duymaktadır.

Bunları karşılayabilmek için gerekli iş ilanları verilmektedir. Başvurmak isteyenlerin bunları yakından takip edip, açılan fırsatları hemen değerlendirmesi önerilir. Devlete bağlı sağlık kuruluşları arasında olması sebebiyle ilanlara resmi platformlardan ulaşılabilir. Bunlardan bazıları İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr gibidir. Söz konusu kaynakları kontrol etmek, güncel iş ilanları çıktığında görmenize yardımcı olabilir.

Eyüp Devlet Hastanesi Personel Alımı

Eyüp Devlet Hastanesi alım yapılabilecek çok sayıda kadroya sahiptir. Ancak bunlara alımlar, hastanenin eleman alımı açmasıyla olmaktadır. Hastane laborant, sağlık memuru, bakıcı ve hizmetli gibi kadrolara Kamu Personeli Seçme Sınavı isteyebilir. Sözleşmeli memurlarda da bu şart olabilir.

Adayların puanı yoksa başvurularının kabul edilmeyeceği için, söz konusu sınava girilmesi önerilir. ÖSYM tarafından düzenlendiği için tarihler kendi sitesinde bulunabilir. İşe nasıl başvuru yapılacağı, ilanda belirtilmektedir.

Bu nedenle adayların ilanı dikkatli bir şekilde değerlendirmesi, nitelikleri yerine getiriyorsa başvuru işlemlerini belirtilen şekilde yapması gerekir.

13 Comments

 1. Merhabalar. Daha önce başka bir devlet hastanesi deneyimim var. Eyüp’e çok yakın lokasyondayım. Veri giriş ve veznedarlık pozisyonlarında çalıştım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

 2. Merhaba eyüp oturuyorum temizlik işinde sürekli çalışmak istiyorum uyumlu biri yildir guleryuzlu

 3. Merhabalar! Hastahanenin üst sokagında oturuyordum şimdi caminin sokagındayım çalışmayı seviyorum ve çok ihtiyacım var ömürlük olsa ne güzel olurdu.bilgisayar sertifikam var güvenlik de var silahlı fakat yenileme yapmadıgımdan düşğnmüyorum sekreterlik ,hasta kabul sekreterliği sizinle çalışmak istiyorum . Baglantıyı tkladım fakat başarılı olamadım uygun olursa gelebilirimde .. başvuru ile ilgili yapmam gerekende yardmcı olursanız minnetar kalırım .

 4. merhaba, daha önce çağrı merkezilerinde çalıştım ve şuan iş aramaktayım. Hastanede danışmada deneyim kazanmak istiyorum

 5. Istanbul gaziosmanpasada oturuyorum hastanenizde danisma & sekreterlik bolumlerinde calismak istiyorum.

 6. Merhaba okmeydanında oturuyorum çeşitli devlet ve özel hastanelerde çalıştım çamaşırhane ve terzihanede

 7. Merhabalar ben Saadet Koç,12/06/2013 te Selçuk Üniversitesi hemşirelik bölümünden mezun oldum.16/07/2013 ten beri KKTC de bir tatil köyünde iş yeri hemşiresi olarak çalışıyorum. Ancak ben üç ay sonra İstanbulda Sütlüceye yerleşeceğim. ve Eyüp devlet hastanesi bana en yakın yer. Bu yüzden orada çalışmak istiyorum. Ben mayıs ayında KPSSye gireceğim ve tercih olarak Eyüp Devlet Hastanesini yazacağım. Ancak atanamazsam bile orada sözleşmeli olarak çalışmak istiyorum. Bana yapmam gerekenler konusunda yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Eğer CV mi göndermem gerekiyorsa gönderebilirim.Şimdiden çok teşekkür ederim.

  • merhabalar
   iş başvurusunda bulunmak istiyorum.
   ilgili mail adresinizi öğrenebilir miyim?
   teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*