T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Enerji̇ Pi̇yasasi Düzenleme Kurumu (Epdk) Başkanliği personel alımı yapacak! 40 Sürekli İşçi Alımı yapılacak. Son başvuru tarihi: 29.07.2022
ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU
SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANIKurumda istihdam edilmek üzere; 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik kapsamında İŞKUR üzerinden 40 sürekli işçi alınacaktır.

Sürekli işçi alımı ile ilgili başvuru şartları İŞKUR internet sitesinden yayınlanacaktır. İlgili adayların başvurularını 25/07/2022 – 29/07/2022 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresinden başvuru yapılabilecektir.

 (EPDK) Personel Alımı

I-BAŞVURU ŞARTLARI

1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (5), (6), ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak.
2. Başvuru tarihi itibariyle, 18 yaşını doldurmuş, 31 yaşından gün almamış olmak. (25/07/1992 – 29/07/2004 tarihleri arasında doğanlar)
3. Başvurulan meslek için son başvuru tarihi itibariyle Ortaöğretim (Lise ve dengi okul) mezunu olmak.
4. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
5. İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adayların 09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.
6. Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 17 inci maddesi gereğince Kurumumuzca yapılan sözlü sınavda başarılı olmak.
7. İşe alınacak adayların deneme süresi dört ay olup, bu süre içerisinde başarısız olanların iş akdi feshedilecektir.
8. İşe alınma şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan – sınav ve işbaşı sürecinin her aşamasında işveren tarafından sonlandırılabilecektir.
9. Adayların başvurdukları meslek kolu için görevini yapmaya engel olacak sağlık problemi bulunmamak ve vardiyalı çalışmaya engel durumunun olmaması gerekmektedir.  T.C.
ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU
40 ADET SÜREKLİ İŞÇİ KADRO DAĞILIMI

GÖREV YAPILACAK İL MESLEK ADI KADRO SAYISI ÖĞRENİM DURUMU ÖZEL KOŞUL ÇALIŞMA PERİYODU STATÜSÜ / KİŞİSEL DURUMU GÖREV YERİ
Ankara Temizlik Görevlisi 40 Ortaöğretim Mezunu Olmak (Lise ve Dengi Okul) * Son başvuru tarihi itibari ile (31) yaşından gün almamış olmak Belirsiz Süreli (Daimi) Normal Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Hizmet Binası
*Türkiye genelinden başvuru yapılabilecektir.

Detaylar için tıklayın.

1 Comment

  1. KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜİMAM ÜNVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU GAZ TESİSATI VE TEKNOLOJİ BOLÜMÜNDEN MEZUNUM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*