Eltek Enerji Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Eltek Enerji Personel Alımı Yapacak

Eltek Enerji’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Eltek Enerji bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Eltek Enerji personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Eltek Enerji iş başvurusu

Firma Hakkında

Eltek Enerji, Koç Holding ve Aygaz ortaklığında faaliyet gösteren bir elektrik enerjisi üretim şirketi olan Entek bünyesinde 2004 yılında lisansını alarak kurulmuş bir elektrik enerjisi tedarik şirketidir.

Elektrik Enerjisi Sektörünün her kademesinde faaliyet gösteren; iş ortaklarına, bayilerine ve müşterilerine güvenli, düşük maliyetli, sürdürülebilir ürün ve komple çözümler sunan; Türkiye’nin en güvenilir enerji tedarikçisi olmak hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Eltek Enerji, bu hedeflerine ulaşabilmek için ihtiyaç duyduğu iş gücünü karşılamak adına personel alımı yapacak.

Yönetim ve satış birimlerinde 08.30 ile 17.30 saatleri arasında hizmet veren kurum üretim alanlarında ise vardiyalı mesai sistemi uygulamakta ve kesintisiz üretime devam etmektedir. Maaş miktarları konusunda net bir açıklama yapmayan kurumda çalışanların birimlerine göre asgari ücret ve daha üzerinde maaşlar aldıkları bilinmektedir.

Eltek Enerji İş İlanları

Elektrik enerjisinin ve kapasitesinin toptan ve perakende ticareti, ithalatı ve ihracatını yapmak amacıyla faaliyetlerine başlayan ve bu alanda yoğun talep gören Eltek Enerji, müşterine daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kadrosuna alacağı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınladı.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Temizlikçi
  • Veznedar
  • Güvenlik Görevlisi

Eltek Enerji İş Başvurusu Formu

Eltek Enerji iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Eltek Enerji iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*