Forum Aydın AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

forum-aydın-personel-alımı

Forum Aydın AVM personel alımı yapacak!

Forum Aydın AVM iş başvurusu yaparak sizde Forum Aydın AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Forum Aydın AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Forum Aydın AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Forum Aydın AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Büyük Menderes Irmağı’nın suladığı bereketli ovalar üzerine kurulmuş olan Aydın, Forum Aydın Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile yeni bir yaşam alanına kavuştu. Eski Aydın Tekstil Fabrikası yanında, 76.000 m2’lik arsa alanı üzerine kurulan Forum Aydın, 29.400 metrekarelik kiralanabilir alanda yerli ve yabancı pek çok markayı Aydınlılarla buluşturdu.

Temeli 2007 yılı Eylül ayında atılan Forum Aydın, Multi Development Türkiye’nin Ege bölgesindeki üçüncü yatırımı olarak hayata geçti. Aydın ve çevresinin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Forum Aydın, yaklaşık 22.000 öğrencisi bulunan Adnan Menderes Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde, kentin en hareketli ticaret merkezi Adnan Menderes Bulvarı’na da 2 km. uzaklıkta bulunuyor. Aydın Denizli otoyolunun her iki yönünden iyi bir görünürlülüğe sahip olan Forum Aydın’a otoyoldan giriş ve çıkış sağlanabiliyor.

Başvuru için tıklayınız.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*