Diler Demir Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Diler Demir Çelik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Diler Demir Çelik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Diler Demir Çelik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Diler Demir Çelik Personel Alımı ve İş İlanları

Diler Demir Çelik Personel Alımı

İlk önce, 1954 yılında ülkenin hızla artan inşaat çeliği talebini karşılamak amacıyla Karabük’te haddehane olarak kurulmuştur.

DİLER, 1978 yılından itibaren faaliyetlerini Gebze Dilovası’nda sürdürmeye başlamış ve daha sonra çelikhane ilave edilerek tesis entegre hale getirilmiştir. 2008 yılı içerisinde fabrika sahasına ~2 km mesafede kurulan Tel-Çubuk Haddehanesi devreye girmiştir. Şu anda tesis çelikhane, çubuk haddehane, tel-çubuk haddehane  ve oksijen tesisi başta olmak üzere toz tutma, basınçlı hava, su tesisleri ve atölyeler gibi birçok yardımcı ünitelerden meydana gelmektedir.

fatgpt

Diler Demir Çelik İş İlanları

Bugün DİLER, bu işe inanmış 500 çalışanı ile birlikte büyümeye devam etmekte ve çelik ürünleri tercih edilen üreticilerden biri olmaktan gurur duymaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Metalurji ve Malzeme Mühendisi Kocaeli
2 Yazılım Geliştirme Uzmanı Kocaeli
3 Makine Teknikeri Kocaeli
4 İnsan Kaynakları Sorumlusu Kocaeli

Diler Demir Çelik Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*