Bauhaus AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Bauhaus Personel Alımı Yapacak

Bauhaus’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Bauhaus bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bauhaus personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bauhaus avm iş başvurusu

Firma Hakkında

56 yıl önce “kendin yap” fikriyle ilk mağazasını Almanya’da açan Bauhaus, el aleti ya da yapı malzemesi arayanları bir dükkândan diğerine dolaşma zahmetinden kurtaran ve binlerce ürünü tek mağazada toplayan bir konseptle yola çıkmıştır.

19 ülkede 15.000’in üzerinde çalışanıyla Avrupa’nın en başarılı şirketlerinden biri olan Bauhaus, gerek ürün çeşitliliği gerek kalitesiyle sektörde öncü kuruluşlar arasındadır.

Bauhaus Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de yakaladığı bu başarıyı sürdürülebilir kılmak ve müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla farklı pozisyonlar için personel alımı yapacağını açıkladı.

Avrupa’da ve ülkemizde lider konumunda olan şirket, satışını yapmakta olduğu ürün çeşitleri ile ilgili tecrübeye sahip, insan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli personeller arayan Bauhaus, çalışanlarına kariyer planlaması, personel indirimi, servis imkânı ve ücretsiz nitelikli yemek temini sağlamakla birlikte vardiyalı mesai sistemi uygulamaktadır.

Bauhaus İş İlanları

Güler yüzlü, çalışkan ve yüksek motivasyonlu çalışanları sayesinde müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak uzun vadeli büyümenin ve başarının temelini oluşturduğu düşüncesinde olan Bauhaus, bu bağlamda çalışanlarına görevleri ile ilgili her gün yeni tecrübeler kazanarak mesleki kariyer yapabilecekleri, sorumluluk alabilecekleri, bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırarak uluslararası bir kuruluşta çalışma ayrıcalığına sahip olabilecekleri iş olanakları sunmaktadır.

Açık Pozisyonlar

  • Satın Alma Sorumlusu
  • Satış Danışmanı
  • Depo Personeli
  • Kasiyer
  • Temizlikçi

Bauhaus İş Başvurusu Formu

Bauhaus iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Bauhaus iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*