Demir Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Demir Sigorta Personel Alımı

1989’da Gothaer Alman Sigorta ismiyle kurulan ve bir yıl sonra Gothaer Demir olarak faaliyetlerine devam eden şirket, 1992 yılında 1992’de Demirbank tarafından satın alınarak Demir Sigorta olmuştur. Firmanın misyonu; sigorta bilinci ve bilinirliğini yaymak olduğu için bu misyon doğrultusunda Demir Sigorta personel alımı yapmaktadır.

Öncü, yenilikçi, saygın ve güvenilir olma vizyonuna sahip olan firma, müşterileriyle ilişkilerinde kaliteyi esas alan bir yaklaşım içerisindedir. Buna bağlı olarak da kaliteli hizmet sunabilmek için her yıl düzenli periyotlarla Demir Sigorta eleman alımı yaparak, kadrosunu yenilemektedir.

Demir Sigorta Personel Alımı

Demir Sigorta Çalışma Şartları

Şirketin en önemli amacı tüm personelleriyle uyum içerisinde bir çalışma yürütmektir. Bünyesinde yangın, mühendislik, kaza, sağlık ve nakliyat gibi pek çok branşta sigorta paketi bulunduran Demir Sigorta çalışma şartları oldukça uygundur. Fakat firma tamamen prensipler üzerine kurulu bir çalışma politikasıyla hareket etmektedir.

Başlıca prensipleri verimli ve etkili olmak, kaliteli hizmet sunmak, gözlemci ve yaratıcı olmak, beklenenleri zamanında gerçekleştirmek ve müşterinin ne istediğini net olarak anlamaktır. Bu nedenle Demir Sigorta işçi alımı yaparken, prensiplerinden asla ödün vermemektedir diyebiliriz.

Demir Sigorta İş İlanları

Sigortacılık kendine özgü uygulamaları ve kuralları olan bir hizmet dalı olduğu için eleman seçimi yapılırken özenli davranılmaktadır. Demir Sigorta iş ilanları Secretcv.com ve Kariyer.net üzerinden yayınlanmaktadır. Şirketin güncel alım duyuruları olmadığı için en çok talep hangi pozisyon için oluyor ve hangi illerde daha yoğun alım yapılıyor net bir bilgi mevcut değildir.

Şirket her ne kadar web sitesinde firmanın çalışma ilkeleri, ürün ve hizmetleri hakkında doyurucu açıklamalar yapmış olsa da, iş ilanları için başvuruda bulunabileceğiniz birçok yan kuruluşu bulunmaktadır. Bu nedenle Demir Sigorta engelli alımı ile ilgili başvuru yapmak isteyen adaylar, şayet firmaya dair açık ilan bulamazlarsa firmanın yan kuruluşlarının ilanlarına da göz atabilirler.

Demir Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Demir Sigorta başvuru için iki farklı sitenin aracılık yapmasını sağlamaktadır. Bunlardan ilki Kariyer.net, ikincisi Secretcv.com’dur. Adaylar söz konusu kanallar üzerinden Demir Sigorta iş başvuru formu aracılığıyla müracaatlarını gerçekleştirdikten sonra şirket, nitelik ve yetkinlik katalogları doğrultusunda görevli İnsan Kaynakları ekibi tarafından değerlendirilmektedir.

İlgili pozisyonun özelliklerine göre görevliler, başvuruda bulunan kişileri yetkinlik bazlı değerlendirme süreçlerine dâhil etmektedir. Tüm bu süreçleri olumlu geçen adaylar Demir Sigorta bünyesinde işe alınmaktadırlar. Firmanın ilanlarına başvuruda bulunan kişilerin çeşitli platformlar üzerinden en çok incelediği diğer şirketler ise şu şekildedir: Euro Sigorta, HDI Sigorta ve Kare Sigorta’dır.

2 Comments

  1. iş yerinize iş başvurusunda bulunmak istiyorum ünüversite mezunuyum bölümüm iş saglıgı ve güvenliği teknikeridir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*