Bilkent Center AVM Ankara Personel Alımı ve İş İlanları 2022

bilkent-center-avm-personel-alımı

Bilkent Center AVM personel alımı yapacak!

Bilkent Center AVM iş başvurusu yaparak sizde Bilkent Center AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bilkent Center AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bilkent Center AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bilkent Center AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bilkent Center Alışveriş Merkezi; Tepe Emlak ve Metro AG işbirliği ile 1998 yılında Ankara’da açılmıştır. 99.751 m2 üzerinde faaliyet gösteren alışveriş merkezi, açıldığı günden bu yana çağdaş mağazacılıktan, alışveriş merkezine uzanan çizgiyi daha da uzatarak yaşam merkezi noktasına taşımayı başarmıştır. Bugün, haftada 100.000 kişi tarafından ziyaret edilen Bilkent Center, her yaş gurubuna alışveriş, eğlence ve kaliteli zaman geçirme olanağı sunmaktadır.

100.000 metrekareye yayılan alanda; 30’dan fazla seçkin marka, nitelikli yüzlerce mağaza personeli ve kaliteli, bol seçenekli, hesaplı, en önemlisi de güler yüzlü bir hizmet gün boyunca sizleri beklemektedir. Real, Tepe Home, Marks & Spencer, Big Chefs Studio gibi markaların yanında, Prestige Sineması, çocuk eğlence merkezi, bebek bakım odası ve food-court alanlarıyla Bilkent Center, her türlü farklı beklentiyi tam olarak karşılamayı amaçlamaktadır.

Bilkent Center AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*